bugün

entry'ler (275)

gülüm

herkesin beğendiği ve bülbülün bile aşkından öldüğü güzellikten ad almak yada böyle bir hitapta bulunması en güzel şeydir.gülüm dendiğinde benimsenir insan bir başkasına aitsindir ve biri senin bülbülün olmayı göze almıştır.

hipotansiyon

kanın damar çeperine yaptığı basıncın az olması sonucu ortaya çıkan kan basıncıdır.

o senin baban yavrum

unutulmaz repliklerden biri.

21 mart

bazılarının belkide ilk günleri belki ilk ayları belki ilk yılları belkide hayatının en güzel günü ama en önemlisi yine yaşanması gereken yine yaşanan günlerden biri...

yilbasini sevgiliden uzakta gecirmek

nöbetli bir işte çalışıyorsan mutlaka yaşana bilecek bi durumdur o yüzden boşuna birlikte bir yılbaşı hayalini kurmamaları gerekir... yazık tabi...

cennette hurilerin nuri çıkma ihtimali

bayanların tercih edeceği bi durum olur herhalde leybiyenler hariç...

kapicinin oglu gaffur tarzi entry girmek

herşeye "ne var benim yazdığım entryleri beğenmiyorsun" diyerek entry girmek.:)

ekmek arasi lahmacun

valla hayali bile tıkıyor insanı bide yesek ne olacak allah kerim :)))

okul bitti ama ben de bittim

okul bitecek ama ben de bitecem bu gidişle diyenlerin bitirdikten sonra söyleyeceği sözcükler bütünü.

insan dogdugunda olmeye baslar

hayat başladı derken aslında bi son başlmış oluyor.annenin doğum kanalına girdiğindesıfır noktasıdır aynı milat gibi hayat.ama dışarı kafan çıkmaya başladığında hayatın miladı milattan sonra oluyor ve sona doğru uzun bi yolculuk başlıyor.

gurur aşkı ziyan eder

gurur uğruna birçok aşklar mahvolmaktadır.herkes gururludur ama aşk gururu kaldıramaz.eğer seviyorsan gururunu az kenara çekeceksin.hata yapacaksın.

ben seni arkadaş olarak görüyorum

yanlış anlamalara meyil veren insanların yaptığı bir şeydir.yaklaşırlar umut verirler ve sonradanda ben seni arkadaş olarak görüyorum derler.ozaman kaç kova kaynar su yediğini kafandan aşağı bilemezsin.istenilmeyen bir durumdur.

sevilmeden sevmek ne aci

karşılıksız aşklarda yaşanan bir durumdur. herkes yaşanmamasını diler. ama arada mutlaka yaşanan bir aşk olayıdır.

sezercik in eşeğini satın almaya çalışan çocuk

çok gıcık bi tiplemedir.alıp gırlağını sıkası geliyor insanın.ne yapacan sıpayı zaten cüssen sıpa kadar .

binbir gece

güzel olduğu söylenen bir dizi.daha hala bir izleme fırsatımın olmadığı(nerdeyse dizi bitecek)övülen bir dizi.

sözlüğü afallatan başlığı açmak

çok nadir olan bir durumdur.öyle kişileri tebrik etmek gerekir.açan varsa tebrikler.

ogrencinin calistigi yerden soran hoca

öğrencini gözbebeğidir.hocaya artık toz kondurulmaz bu aşamadan sonra.

sevgilinin kulağına fısıldanacak sözler

hayatım fermuarın açık kalmış millet bakıyor

gülen gözler

adile naşit olsun münir özkul olsun şener şen olsun dev bir kadroyla hem güldüren hem böyle hafiften iç buran tarihe geçen eşsiz türk filmlerinden biridir.

cok yalnizim

içimde birşeyler büyüyor.
çaresini bulamıyorum.
yalnızlık mı bu yoksa?
yalnızlık ne acı değil mi?
çok yalnızım be
yapamıyorum böyle
etrafım insan dolu
ama yapamıyorum
sensizim
çok yalnızım be