bugün

nur topu gibi katil gençlerimiz çıkmıştır ortaya sayelerinde!! lise çağında kalbe bıçak saplamak kimin aklına neden gelir ki başka!?! dizinin hayran kitlesi çok fazla, biliyorum. ama kimse kalkıp ahkam kesmesin etkilenmiyorlar diye!! filmin galasına bile k*çıma benzeyen polat kılığında gitti bu gençler be.! ortalık mafya olcam ben büyüyünce diyen çişlilerle doldu. çıkaranı, çekeni, yayınlayanı, allah bildiği gibi yapsın!!
binlerce türk milliyetçisi, vatansever, gerektiğinde ölecek veya öldürecek ruhta genç. *
ülkemize olmasa da bireylere kazandırdığı büyük paralar, tespih, gözlük ve uzun pardösü sektörleri gelişmiştir.
(bkz: ankete entry girmenin dayanilmaz hafifligi)
(bkz: ankete alet olmak)
(bkz: anketin cazibesine karsi koyamamak)
(bkz: ankete entry girmekten kendini alamamak)
(bkz: anket bir asktir bende)
(bkz: hem anket doldurup hem ayar vermek)
(bkz: ankete susadim diyorum anliyormusun)
ülkemize kattığı tek şey ödeyeceği kdv dir.
- Herkesin birbirine Çakır ya da Polat diye seslenmesi ve kendilerini öyle sanması.
- Bütün cep telefonu melodilerinin aynı olması*
- Herkesin birden mafya babası gibi giyinmeye başlaması. (takım elbise kravatsız beyaz gömlek)
- Bütün bunların bir dizi film olduğunu hala anlayamamaları ve bunların Türkiye'nin gerçeklerini anlattığını iddia etmeleri.
- Dizideki kişilerin davranışlarını hayat felsefesi haline getirmeleri.
Sanal reklam olayını Türkiye ye getiren mafya dizisi.Sanal reklam yuzunden dizi komediye dondü.
racon kesmeyip direk kafa kesen insanların türemesi.
evet en son okulda gerçekleşen olay,kız meselesi(!)yüzünden miş,çocuk racon kesmem kafa keserim deyip icraatı gerçekleştirmiş,ne kadar tanıdık değil mi??
kan,para,kapkaç,gasp,silah,ot,bok..vs gibi zararlı izleri olmuştur.ayrıca gereksiz yere sinemaları insanlarla doldurup,güzel şeyler izleyip iyi vakit geçirmek için sinemaya gidenlerin burnundan getirmiştir
aslında mafya denen camiyanın bir kültür abidesi olduğunu anlamış olduk.hiç küfür etmeyen bi mafya,muhteşem.
türk haklının ne kadar kus beyinli olup etkilenmeye acık bir millet oldugunu bir kere daha ispatlamış olmasıdır.
liselerde öğrencilerin, kitap, defter yerine çakı, bıçak taşıma alışkanlığını kazandırması.
annelerin bir hiç uğruna daha hayatının baharlarında yavrularını kaybetmeleri
bir haftada 2 lise öğrencisinin ölmesi
bizi bu gençlik nereye doğru gidiyor diye düşünmeye sevketmesi. allahım ne acı...
(bkz: Liselerdeki ölüm nedenleri)
(bkz: biraz daha psikopat)
Üniversitede palalı terör...
http://www.ntvmsnbc.com/news/369256.asp
*din adamlarına güven azaldı;
*derebeylikler yıkıldı,merkezi krallıklar kuruldu;
*avrupaya pusula,barut gibi yenilikler geldi;
*istanbulun fethi gecikti;
*reform ve rönesans gibi hareketlere zemin hazırlandı... * *
akıl sağlığı yerinde olan bir insan ve gerizekalı olmayan her insan, herhangi bir diziyi sadece zevk için izleyebilir. o yüzden kurtlar vadisinin toplum üzerindeki etkisinden çok bilinçsiz toplum üzerindeki etkisi araştırılmalıdır.
gencecik yaşta ölen 14 tane genç.
-sivri burunlu ayakkabı satışlarında artış olmuştur
-polat ın yüzükleri yok satmıştır
-elife benzeyen kızlara aşık olma oranı artmıştır
-suç oranları tabiki artmıştır
-estetik operasyonlarına talep artmıştır
-esmer olmayan çocuklar kendilerine mematiyi örnek almıştır *
bir şahıs konuşurken onun sözünü kesmememiz gerektiğini öğütlemiştir bizlere. aksi takdirde kafamızdan olacağımızı anlatmıştır.
valla en büyük katkı yapımcılarınadır.milyon dolarları götürmüşlerdir.*
metin uca'ya katkısının süper olduğu kesin. (bkz: muştalı yumruk)
- Türk insanında varolan aidiyet eksikliği bir güzel sömürülmüştür.
- sömürü yapan her kişide görülmekte olan etki paralelinde sömürenlerin cepleri dolmuştur.
- devletin bekası saçmalığının türkiyede her zaman prim yapacağı bir kez daha anlaşılmıştır.
- 5 yaşında bir çocuk 7 yaşındaki ablasını bıçaklamıştır. (çocuğun babası oğlunun sürekli kurtlar vadisi izlediğini olanları hala bi oyun olarak gördüğünü söylemiş)
- yıllar yılı arkadaş olduğunuz adamların diziye olan sempatisini hayretle izleyip, ikili ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gerektiği gerçeğini tokat gibi yüzünüze çarpmıştır.
adetim olmadığı halde arkadaşların organize ettiği kurtlar vadisi izleme gününe katılmıştım, vadi kültürüm olmadığı için grubun içinde absürd bir şekilde kaldığım gayet belliyidi, kurtlar vadisi başlamış herkes huşu içerisinde izlemekte ve dizi ilerledikçe ortam tarikat havasına dönmeye, çeşitli sloganlar atıp kafa ve kelebek sallamaya kadar gelmişti. ancak beni asıl yaran arkadaşlardan birinin yeter ulan artık bende kurtlar vadisi gibi yaşıcam demesi ve acayip ses tonunda bürünmesi oldu, hemen kalktım gittim tabi, korkar insan.