bugün

saygısızlığın, iğrençliğin tavan yaptığı eylemdir. ben de senin beynini yakmak istiyorum mesela ?
malca bir iş. milyonlarca kopyası var amk yakarak neyi kanıtlamaya çalışıyorsun? amacın ne? liseli misin?
saygısızlıktır efendim, tıpkı incil yakmak gibi.
özgürlük adı altında karaktersizliğin sınırlarını iyice zorlanan eylemdir.
ecel, cami duvarı ve işemek arasındaki ilişkiyi hatırlatır.
göt isteyen eylem...

hangi park?
çoğu müslümanın oturup okuyunca bir şey anlamadıkları için yaksanızda bir şey değiştirmeyeceği eylemdir. fakat herkes kimseye karışamaz. saygı duymak lazım. kuran ı kerim değil incil veya tevrat yaksanız bile aynı duruma düşersiniz. respect.
inanmıyorsun diye yakman gerekmez. karaktersiz, saygısızın tekisindir.
ergenlikle yetişkinlik arasında git gel yapan insanlar vardır çevremizde.
ilgilenmedikçe dikkat çekmeye çalışırlar.
görmezden geldikçe ne yapacaklarını sapıtırlar.

öyle aklıma geldi.
saplantılı, kişilerin inancına zarar vermeye meyilli gebeş beyinlinin eforik düşünceleri.
ramazan ayı dolayısıyla küfüre kapalıyız da, şey diycem ben.. olm sen manyak mısın?
hayır, amacın illa yakmak yani?
yok kitabını olmazsa, cdyi yakacakmış..
(bkz: provakatörsünüz olm)
her kutsali putlastirmak olarak addeden, beyninine geregi kadar oksijen gitmemiş yazarlarin özgürlük olarak yorumladigi, odun yakmakla bir tuttuğu eylemdir.
kuran- kerim yakmak tabiki kolay ver ateşi yansın; ama ya sonra?
ülkemde bu düşünceye sahip insanları görünce üzüldüğüm böyle kişilerin katli helaldir diye düşündüğüm olaydır.ateistliğinde bi sınırı vardır saygı mesela.
Saygısızlıktır. Kim neye inanırsa inansın başkalarının inançlarına saygı duymak zorundadır.
bu saatten sonra gözler önünde hiç bir kimsenin örgütün bokun püsürüğün yapamayacağı şeydir. her şeyi geç ramazan ayında mini etek giyen kızı linç eden sokakta sigara içti diye dövülen genç kızları yakan diri diri gömen bir dinin insanları kutsallarının yakıldığını görürse peşinen bu dünyayı da yakar.
yak yak dur sefil gibi. manası ebede kadar kalacak. bu entryi girerken kendimden o kadar eminim ki, tüm dünya gelse bu durum değişmez.

(bkz: it ürür kervan yürür)
(bkz: kuran ı kerim i yırtan türk kızı/#11893160)
salaklıktır..zaten herhangi bir kitabıda yakmak salaklıktır.
adı kutsal kitap olan ve insanların en saf inançlarla ellerine aldıkları bir kitabı yakmak aslında kişinin kendiyle çelişmesidir. çünkü hiçbir kitap durup dururken yakılmaz, arkasında bir fikir, bir inanç ve bundan doğan bir tepki vardır. kendi inançları uğruna başkalarının inançlarına saldıran kişinin inancına güveni yoktur. inancına güvenen kişi saldırma ve sataşma ihtiyacı duymaz çünkü zaten sözünün arkasında dimdik durabilecek güçtedir ve kendini ispat edebilecek kadar kendine güvenmektedir.
kim neden bir inancın temel ögesini içeren kitabı yakmak ister ki.bu kime ne kazandırır? hangi iğrenç egoyu tatmin eder?
pardon şeytan ın varlığını unutmuşum.
götün yiyorsa yak deyip geçilecek bir eylemdir.
hasetinden çatlayan, saygısız kişinin yaptığı harekettir.
abizambak/#12761218
arka plandaki amacı görmek lazım.eğer bu eylemi yapan kişi,kimseye haber vermeden yapıyorsa,benim inancıma göre bunun bir cezası varsa,allah ile o insan arasındadır.ama bunu topluma duyurma ihtiyacı hissediyorsa,eylemi yapacak kişinin samimiyetinde bir problem başgösterir.amaç bir anda araca dönüşüverir.kendi reklamını yapmak öne çıkabilir.bu noktada toplumun devreye girdiği an itibariyle bilinmelidir ki,özgürlükler sınırsız değildir.kişi başkalarının kutsalına saygı göstermiyorsa,aynı şeyi kendisi için bekleyemez hale gelir.olaya bu perspektiften bakmakta yarar var.
zaten başımıza ne geliyorsa birbirimize olan saygısızlıktan geliyor, ateist kuranı yakar, dindar ateisti döver, ikiside birbirini kabullenmeyi bir öğrenebilse laf atıp kutsal değerlerini yakıp yıkmadan.