entry'ler (198)

türklere has özellikler

-sınava girerken anne tarafından okunmuş pirinç yedirilmek.
-bir yeri veya bir kişiyi ararken tabela okumak yerine kişilere sormak.
-bayramda şeker ve kolonya tutmak

uzun saçlı erkek isteyen kız

uzun saçın her erkeğe yakışmadığını göz ardı eden bu sebeple büyük konuşan dişidir.

bursa da gizli kalmış lezzet durakları

beşevler yıldırım cd. de aktosunların karşı sokağına gir sokak bitince solda "ciğerci yusuf" on numara beş yıldız bi yer. ben ciğer pek sevmemme rağmen ciğerinide yedim adanasınıda. bursada yediğim en iyi ikinci adanaydı diyebilirim.bi deneyin derim. birincisi neresi diye sorarsanız o da beşevler cd. de ki beşevler dürüm evi.adam işin piri.

elde kamera derste öğrencisini çeken öğretmen

yetkili bir konumda olsam ibreti alem için meslekten men edeceğim öğretmen tipi. o kadar okumuş bir insanın öğrencisini küçük düşürerek internette beğeni toplamasına kişiliğinin izin vermesi ne kadar büyük bir karaktersizliktir. allah çoluk çocuğumuzu böyle öğretmen müsvettelerinden korusun.

mutlu evliliğin sırrı

sırasıyla: bir.aynı zeka seviyesine sahip olmak. iki. tarafların birbirlerine ait özgür alanlar bırakması. üç. saygı. dört. sevgi.

en az üç çocuk yapmazsak almanya gibi oluruz

şu an ki nüfus bile bizi elli yıl götürür. neden işsiz boş mantar gibi büyüyen bir kalabalık istiyoruz. kalabalık geri kalmış bir ülke olmaktansa yaşlı bir gelişmiş ülke olmayı yeğlerim. gerçi yaşlıda olsak gelişmiş olmayı beceremeyiz o ayrı bir şey.

hiçbir zaman evlenemeyeceğini anlamak

anın tadını çıkarmak için sebep aramana gerek kalmadığın an.

meizu

meizu billahi mineşşeytanir racim... diyesim geldiği telefon markası.

trip atan anne

hiç kimsede göremeyeceğiniz tribin fellahını atan kişidir anne. belkide kızların trip magduru oldukları tek olaydır anne tribi.yardım etmezsin trip atar.eve geç kalırsın trip atar.arkadaşlarınla takılırsın trip atar.beğendiğini beğenmezsin trip atar.sohbet etmezsin trip atar.gezmeye gitmezsin trip atar.atarda atar.erkeklerin kızlardaki ahıdır anne tribi.

migros denince akla gelenler

kendimi 3 beden daha zengin ve elit hissettiğim mekan.

chicago

izlediğim en iyi filmlerden biri olmakla beraber hep yaşamayı hayal ettiğim şehir.

kobane yi kobeyn diye okumak

bunu yapan tek ben miyim diye kıllandığım...başlığı görünce derin bir oh çektiğim durum.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

ben sana nasıl mutluluklar dilerim.

sözlük yazarlarının itirafları

eski sevdiğimin bayramını kutladım.bunda bi sorun yok...evli olması dışında...bunu yapmalımıydım?evet.beni yaralayan insanları yok etmek için. ha işe yaradımı? şimdilik kanı durdurduk.yara hala açık.

kurban kesimine şahit olmak

bıçak boğazı keserken hayvan tiz bi ses çıkarır. en fena yeri...

sözlük yazarlarının ruh halleri

yıllardan beri tutkunu olduğu lezzetten sağlık nedenlerinden dolayı vazgeçip yeni tattığı lezzeti beğenip beğenmeme arasında bocalayan,beğenirsem ben buna pis dadanırım diye mırıldanan menopoza yeni girmiş teyze modu.

iş arayan kayıt kartı

işe girerken toplanacak evraklar listesinde bulunan, ne işe yaradığı bilinmeyen, işkurdan alınan, aslında bi boka da yaramaya kağıt parçası.

süt taşırmaz

ilk duyduğumda, yeni çıkmış sütyen modeli sandığım şey.

köylülerin inek kokması

ne kokacaktı afedersin...

android 4 4 3

daha telefonumu nasip olmamış sürüm..pek umudum yok...yükleyince kasacak yine benim emektar...