bugün

ben. fotoğrafa geniş bakmayı seven. baskıncığım'ın izniyle * ezber bozmaya çaışacak olan. şimdiden anlaşılmamış entry'leri dolmaya başlayan. bundan gocunmayan. kızmayan. *

çaylakken yazdığım entry'leri de okuyun.

hoş bulduk.

inşallah hoş gelmişimdir.
serbest cagrisim;

(bkz: resul balay)
(bkz: balta)**
ural altay dil ailesinden olması muhtemel yazar.
an itibariyle deü ekonometri ikinci öğretimi kazanmış yazardır kendisi. kendisini, kendimi kutluyorum.
bir hasan hüseyin * sapağında rastlaştığım, * sonrasında kalemine ve kelamına hayran kaldığım , dilinin dönüşü ve yolunun yokuşu ile yazarlığını ortaya koyan , abidik gubidik yazarımsıların içinde farkını farkettiren yazan insanı...
görüşleriyle insanı bitiren, oturup '' nere gidiyoruz böyle'' diye kara kara düşündüğümüz yazar.

abd gülü ve gayyip emmi hayatında ilk defa işe yaramış olup kendisiyle tanışama vesile olmuşlardır.
ben. evet ben. evet; gittim.

ama düşümle beraber, dostlarımdan aldıklarımla beraber. yeni kavşaklara gittim.

daha çok ezber bozmaya. isteyen, sesime katılan yolumu bulabilir.

dostlara bi' selam çakmaya geldim.

ben. evet ben. evet; gittim. *
iki karpuzu birlikte taşıyamayacağı için gidip, taşıdığı karpuzu patlatınca şimdilik geri dönen suser.

ben. evet ben. ek$i sözlük, sekizinci nesil, kırk karakter olmayacak nick yahut rumuz olarak yazdıklarımın sonuna geldim. dozunu kaçıran muhalefetime, bir altı ay falan dayandıktan sonra uçurdular, ben de kural baltay'lamaya döndüm. eski'sine, ilk'e. siz bu habere pek itibar eder misiniz bilmem ama, yazayım dedim, düş'ümüze değen herşeyle, çığlık atmaya devam edeceğiz.
kedi gözünden dünya'yı izlemeyi dustür edinmiş, kadın'ları çok seven eski bir yazar. ben.

bu sözlüğe ilk girdiğimde ki ben değilim, buraya yazdıklarımın çoğu şimdi ben değilim.
ekonometriyi kaç yılda bitirdiğini merak ettiğim yazar.