bugün

her yapılanı .rospuluk olarak sayan angutların düşüncesi. saygı bacak bacak üstüne atıp atmamakla olmaz kardeşim.
kendisine karı diyen ve karşısında bacak bacak üstüne attığı için herhangi birinden küfür yiyen bir kadınsa, en doğrusunu yapan kadındır. saygının bacak bacak üstüne atmakta değil eşine küfür etmemekte ona "karı" dememekte olduğunu bilen kadındır. kadın olduğunu ve insan olduğunu bilen kadındır kendini ezdirmeyen "kadındır".
adamın koynuna girdiğine göre birbirlerinden saklayacak birşeyleri yoktur. ortamda başka kişiler yoksa uzanabilir, uzun oturabilir, devrilebilir, kaykılabilir. bunu saygısızlık olarak gören koca adam değildir.
muhtemelen rahat ve bacak bacak üstüne atmanın bir sakınca teşkil etmediğini düşünen ve hatta bu konuyu düşünmeyen karı, hanım, eş.
yorum bile yapamadığım durumdur, kadın hazır olda mı bekleyeck anlayamadım. cehaletin entry'sidir.
insanı dinden soğutan ibne söylemi. iyi amına koyim yaşamasınlar da birbirinize kayın dimi nur evlerinizde.
(bkz: karı değil kadının kocasının yanında atabileceği alternatif şeyler)
(bkz: bu entry gerçek mi)
bayanın bacağına takan aynı zaman da namusu da iki bacak arasında arayan kişidir.

(bkz: eğitim şart)
(bkz: kadına karı demek)
bacakları olan karıdır...
(bkz: karı sensin as bacak empas a girsin)
(bkz: empas)
(bkz: bağyan)
kadına 'karı' diyenden daha insandır.
Ayrıca her iki tarafta rahatsız olmuyorsa geri kalana susmak düşer.
Sadece eve misafir veya bir büyük geldiği zaman saygı gösterisi olarak atmaması daha uygundur.
kocasının yanında yatabilen, giyinip soyunabilen normal bir evlilik ilişkisi içerisinde olan gayet normal bir kadındır. iyi madem yan yana da yatmasınlar.tühh rezil kadın hem bacak bacak üstüne atıyor hem de er kişisinin yanında yatıyor mu boylu boyunca aman ne ayıp orspuluk yapsa daha iyi dedirtecek kadar ağır, kabullenilemeyecek durum tabi.
kadın dedim dikkat ettiysen "karı değil". kadınları ne sanıyorsunuz anlamıyorum. lan insanız biz insan. bizim de erkekler gibi normal davranışlarımız vardır. her boka takmayın...
eşine karı diye hitap eden adamın eşi olması muhtemel insandır.
sen kadına karı diye hitap ediyorsan, aferin dediğim karı pardon kadındır. homo eractus seni.
(bkz: noluyo lan karı)
(bkz: karı değil hayvan bayan diyeceksin)
önünde domaldığı insanın yanında bacak bacak üstüne atsa ne olacak, dedirten başlık.
karı!?
(bkz: adam incili beyler)

dipnot: bi daha bu tür bakınız girersem kendimi sikicem diyorum ama durduramıyorum kendimi allaam yardım et.
(bkz: kocasının yanında salto atabilen karı)
(bkz: kadına karı diyen adam)
(bkz: kocasının yanında osuran karı)
(bkz: kocasının yanında burun karıştırabilen karı)
kabalığın daniskası olan durum başlığın açılmasıdır. an itibariyle bağnaz düşüncelere ayar oldum. * * *