bugün

karı değil o kadındır, sen kadınlara karı olarak baktığın için bu başlığı açmışsın zaten.
kendisine karı diyen erkeğe ne yapsa az olan dişi kişisidir.
evin erkeğine karşı hürmetsiz karıdır.
yanında en bacak bacak üstüne atılası insan eşidir zaten, o açıdan normal insanın sergilediği normal davranış biçimidir.
erkek olma ihtimali yüksek karıdır.

öyle karı mı olur kernel dikkatli baksaydın erkek olmasın o.
kabalığın daniskası olan durum başlığın açılmasıdır. an itibariyle bağnaz düşüncelere ayar oldum. * * *
(bkz: kocasının yanında osuran karı)
(bkz: kocasının yanında burun karıştırabilen karı)
(bkz: kadına karı diyen adam)
(bkz: kocasının yanında salto atabilen karı)
(bkz: adam incili beyler)

dipnot: bi daha bu tür bakınız girersem kendimi sikicem diyorum ama durduramıyorum kendimi allaam yardım et.
karı!?
önünde domaldığı insanın yanında bacak bacak üstüne atsa ne olacak, dedirten başlık.
(bkz: karı değil hayvan bayan diyeceksin)
(bkz: noluyo lan karı)
sen kadına karı diye hitap ediyorsan, aferin dediğim karı pardon kadındır. homo eractus seni.
eşine karı diye hitap eden adamın eşi olması muhtemel insandır.
kocasının yanında yatabilen, giyinip soyunabilen normal bir evlilik ilişkisi içerisinde olan gayet normal bir kadındır. iyi madem yan yana da yatmasınlar.tühh rezil kadın hem bacak bacak üstüne atıyor hem de er kişisinin yanında yatıyor mu boylu boyunca aman ne ayıp orspuluk yapsa daha iyi dedirtecek kadar ağır, kabullenilemeyecek durum tabi.
kadın dedim dikkat ettiysen "karı değil". kadınları ne sanıyorsunuz anlamıyorum. lan insanız biz insan. bizim de erkekler gibi normal davranışlarımız vardır. her boka takmayın...
kadına 'karı' diyenden daha insandır.
Ayrıca her iki tarafta rahatsız olmuyorsa geri kalana susmak düşer.
Sadece eve misafir veya bir büyük geldiği zaman saygı gösterisi olarak atmaması daha uygundur.
(bkz: bağyan)
(bkz: karı sensin as bacak empas a girsin)
(bkz: empas)
bacakları olan karıdır...
(bkz: kadına karı demek)
bayanın bacağına takan aynı zaman da namusu da iki bacak arasında arayan kişidir.

(bkz: eğitim şart)
(bkz: karı değil kadının kocasının yanında atabileceği alternatif şeyler)
(bkz: bu entry gerçek mi)
insanı dinden soğutan ibne söylemi. iyi amına koyim yaşamasınlar da birbirinize kayın dimi nur evlerinizde.
güncel Önemli Başlıklar