bugün

en son acılı domates diye yeni bir çeşidi çıkmış çorba. lezzeti tarif edilemeyecek kadar güzel, keyif verici ve acı.
şehriyeli tavuklu olanı içtikten kısa bir süre sonra mideyi ziken çorba. kremalı mantar ve sebzeli olanı fena değildir.
ezogelin, domates ve mercimek üçlüsünün (hatta kıtır peynirlisi ve şehriyelisine de razıyım) mükemmelliğine rağmen mısırlısının anlamsızlığıyla alabora olduğum çorba. o nasıl bir lüzumsuzluktur, hangi arge sorumlusunun icadıdır açıklansın istiyorum.

http://www.cabukcorba.com
dişiniz iltihaplandığında ağzınızı açamaz hale geldiğiniz zaman açlık çekmenizi önleyen faydalı bir şey.
bir paket tuz ve az miktarda yabancı madde içeren dili yara eden bişey.
bir ölçeğe iki ölçek eklendiğinde, tadina doyum olmayan çorba markasi.
şehriyeli tavuklu olanı bu dünyada yapılmış en büyük hatadır, açlıktan ölseniz de yenemeyebilir.
kremalı brokoli çorbası içilebilir. fakat şehriyeli tavuk çorbası bir faciadır. onu yapan en ağır biçimde cezalandırılmalıdır.
üniversite hayatını yurtta geçiren bünyeler, mezun olduktan sonra bu çorbaların paketini bile görünce kusacak seviyeye gelebilir. *
kremalı mantarlısı orgazmdan keyifli anlar yaşatır. o nası yoğun bi kıvamdır o nası bi aromadır..
makarnalısının muhteşem olduğunu düşünüğüm çorba ailesinden. efendim özellikle yurtlarda * * çok işe yarıcak. * *
domateslisinden başkası bi işe yaramayan hazır çorbadır.*
domateslisini yeni keşfettim ve bekarlara tavsiye ederim.
sınav dönemlerinin vazgeçilmez besini .
öğrencinin kurtarıcısıdır bu çorbalar. ayrıca bütün çeşitlerini denenmiş ve domateslide karar kılınmıştır.
evde yiyecek hiçbir şey yokken en büyük kurtarıcınız "Knorr çabuk çorba". bir kremalı tavuk çorbası vardr ki, içine azıcık tuz ektiğinizde mükemmel bir lezzet olur.
bardağa konup pipetlede çok rahat içilebilir..
normalde hiç bir hazır çorbanın kokusuna bile dayanamadığım, domatesli makarnalı olanı an itibariyle gözümü karartıp denediğim ve sevdiğim çorbadır.

ancak makarnaları daha fazla olsun istenendir. pişmemesinden korkuluyorsa ramen tarzı erişte kullanmalarını şiddetle istediğimdir. (bkz: ramen)
rejim yapma fikrine kapılan çalışan kadınların, öğle yemeğinde iş yerinde bardakla içitiği lezzetsiz çorba.
acılı domatesi mükemmel ötesi olan, diğer türlerinin hiçbirini beğennmediğim çorba. hava soğukken mükemmel ısıtır.
"knorr" reklamları, "drama" türünde kısa filmler gibi. fazla duygu yüklü, fazla ağır... Avrupa sinemasından esintiler de var.
bazılarının içinde kıtır olmasa daha güzel olacak çorbalar bütünüdür.
bol bol monosodyum glutamat içeren gıda çeşididir.
şu katkı maddesi olayına takılmasam, doya doya alıp içmek isteyeceğim çorba çeşididir.
alışılmadıysa bok gibi etki yapacak çorbadır, anne çorbasının içine biri işemiş gibi.
kurban olayım içme;
onun yerine tarif veriyorum 3 domates rendele orta boy tencereye, yarısına kadar su koy tuz at iki parmak ucu, yemek kaşığı ucu salça kat. bir çorba kaşıkta sıvı yağ koy bir kere karıştır, kaynağınca içine şehriye at tel, arpa farketmez bir avuç dolusu yeter 5 dakika bekle. indir ve limon sık. al sana çorba. leziz.