bugün

yanlış olduğunu bildiği halde eleştirmekten çekinen akp'lidir.
"Memlekette tonlarca et vardı da biz mi yedik efenim" diye kendilerini savunabilirler. Nitekim bu ülkede işe yarar bu savunma.
Kendisi bu tecavüzden zevk almaktadır da yediği haltlarla bize de tecavüz ettiren akplidir. bu tecavüzden zevk alacak kadar salaktır da zevk almayanların günahı nedir o bilinmez.
otoburdurlar. koyunlar inekler gibi.
(bkz: ileri demokrasiye rağmen domates ve et konuşan mal)
ileri demokrasinin(!) getirdiği orgazm tadındaki memnuniyetle kilosu 30 değil 130 olsa ses çıkarmayacak olan akplidir.
halbüse chp iktidar olsa, benzin bir gecede 1 liraya düşer ve etin kilosu da 5tl olurdu. ah bu ekepe, ah bu ekepe ! çok kızıyorum bu ekepeye hee !
kasaptır.
"et neyinize efendim! makarna yiyin gül gibi! işte." diyecektir kendisi.
kilosu 30 tl'den et alabilecek maddi bünyeye sahiptir, akp'ye oy vermeyen *, yemesi gereken eti yiyemeyen insanı düşünemiyordur kendisi.
ekmek yoksa pasta yesinler zihniyetindedirler.
31 olduğunda bile ses çıkarması beklenmeyecek statik seçmendir.
At gözlüğünü takmış, ideolojisinin ne olursa olsun doğruluğuna inanan akp'lidir.
Gözü paradan başka birşey görmeyen ampuller...
maldır.
chp'nin zamanında karneyle sattığını bildiğinden gönlü rahat akp'li dir.
proteinsizlikten beyni besinsiz kalmış akp'lidir.
29 olduğunda işte ucuzladı abi istediğiniz kadar alabilirsiniz diyebilme cesaretini gösterecek olan kapalı zihniyettir.
(bkz: evet daha hızlı)
(bkz: parçala beni hayvan)
yandaş olduğu için para derdi olmayan vatandaşımızdır. aklını kullanmıştır.*
rte'nin işsizliğe polyanna tarzı bakışı gibi 50 lira olsaydı ne yapardık diye düşünebilecek olanlar da vardır.
genelde etli puroyu tercih ettiklerinden pek farketmezler zammı .
ağızda hep bir etli puro var , adam nasıl ses çıkarsın ?
kalabalık otobüslerde hala arka tarafta boşluk olduğuna inanan muavin gibidir..
tamam doğru ses çıkarması lazım da ya peki kurban bayramında ortalığı ayağa kaldırıp "hayvan katliamı yapıyorlar" diye kıçını yırtanların "et yiyemiyoruz" diye et zammını eleştirmesi abes değil mi?
ve rte konuyla ilgili açıklama yaptı: herşey sağlığınız için. sağlığınıza zararlı diye etin fiyatını 30 tl yaptım maaşınızı da düşürdüm.