bugün

entry'ler (935)

twitter

cortlamasıyla birlikte yıllar sonra sözlüğe girmeme vesile olan kişisel blog sitesi. selamlar herkese. var mı eskilerden ?

zall

ekte vereceğim iddialara nasıl yanıt vereceğini merak ettiğim kişi.

https://twitter.com/orada...status/560919429190406143

serkan inci

artık bu elemana karşı kılıçların çekilmesi lazım. nerdesin eyy ismail alpen? en çok senin konuşman gerek. anlat olayları en baştan. bu film burada koptu artık.

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

şöyle bi koleksiyonla varlığımı sürdürdüğüm sayfadır. buyrun;

https://twitter.com/musta...elines/515510265111404544

whatsapp web

samsung gio telefonumda qr kodu taratmak için açılan ekranda nasıl yapılması gerektiğine dair animasyonu geçemediğim için kodu okutamadığım tasarım.

bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

internet kafede mastürbasyon yaparken yakalanmak

gece gece insanı derin düşüncelere gark ettirir.

https://twitter.com/musta...status/553692969900204033

mersin

az da olsa kar yağdı iddialarının ayyuka çıktığı memleketim. teyit ettirmeye çalışıyorum.

gs fb ve bjk nin şişirilmiş bir balon olması

türkiye şartları ve futbolu göz önüne alındığında yadsınamayacak bir gerçek.

taraftar sayısına baksan türkiye'deki taraftar profilinin %85'i bunlarda ama başarılara bakuldığında türkiye şampiyonluğuyla övünen boş beleş insannlar. şimdi bi tanesi bizim uefa kupamız var falan der.

beyler şapkayı önünüze koyup düşünme vaktiniz geldi. öz eleştirinizi verin.

uludağ sözlük

kalitesiz trolleri yüzünden bi tık ileri gidemeyen sözlük. bu mecradaki troller her başlığa hakaret ve küfürle girip entry yazmayı trollük sanıyorlar. trollük zeka ister beceri ister sabır ister.

diğer taraftan da fenomen eksikliği olan site. nasıl bi futbol takımında iki üç tane yıldız oyuncu takımı sürüklüyorsa burada da o şekilde fenomenler olmalı ki insanlar buraya heyecanla girsin. kendi içinde fenomen yaratmalı bu sözlük. acilen.

buraya eskisi kadar girmiyorum açıkçası ama burayı hala seviyorum. sevgiyle selamlıyorum sizi. hepinizin amına koyayım çok seviyorum sizi.

adana

keşke düşman işgalinden kurtulmasaydı dediğim karanlık şehir.

mersin

türkiye'nin en güzide kentidir.

deniz seki

bir sigara daha yakıp giderli bir şarkının son mısralarını yazmaya başladı bu gece.

alex ve hagi nin çok da büyük futbolcular olmaması

bazı kesimlerce artık daha yüksek sesle dile getirilen düşünce.

adana yı adana yapan şeyler

çeşitli suçlarla adana'nın isminin duyulmasına katkıda bulunan adanalı bireyler.

adanalıların biraz şey olması

(bkz: pasif gay)

adana nın suç şehri olması

kesinlikle üzerinde düşünülmesi gereken bir gerçek. tüm birimleri göreve davet ediyorum.

adana

türkiye'nin refah düzeyini düşüren şehirlerin tezenesi. ben bu kadar problemli bi şehir olabilir mi? adana yazıp arattığınızda karşınıza çıkan haberlere bi bakın ne demek istediğimi anlarsınız. derhal bu şehrin ortadan kaldırılması lazım.

adana

içinde barındırdığı erkeklerin vurdurduğu söylentileri iyiden iyiye dillenen değişik şehir.

türk futbolunun bitmesinin nedenleri

türk futbolunun galatasaray ve fenerbahçe çevresinde inşa edilmek istenmesidir.

mersin

sıcaklık-nem düzeyinde en bunaltıcı şehirdir ülkemiz topraklarında. fakat özlenendir işte. memlekettir.
deniz kokar sokakları. palmiyeler savurur saçlarını sevdaya doğru. hasret gibidir tantunisi.