bugün

ideolojisinin esiri olmuştur.
(bkz: padişahım çok yaşa)
akp yi sorumlu tutanlara güldüğüm başlık,türkiyede hayvancılık sektörünün çöküşü taa özalla başlar tansu çiller ve bülent ecevitin salak politikalarıyla devam eder,hayır yani eskiden et ihracatı yapan bir aileden geliyorum bırakın bilelim.**
ha bir de şu sebep var;pkk yüzünden güneydoğuda hayvan yetiştiriciliği yapan çoğu aile göç ettirildi ama koca ülkede bir tek güneydoğuda hayvan üretilmiyordu tabi en basitinden göller bölgesi ve çukurova güneydoğu kadar üretiyordu hatta daha fazla ama 2 bölgede bitti.

bu arada en iyi et hakkariden çıkar bunu da söyliyim yararımız olsun.
ecevitin kestiği sesi hala geri gelmeyen vatandaştır.
diğerleri ses çıkarınca dayak yiyor malesef.
diğerlerinin ne tür sesler çıkardığını merak eden kişi olabilir mesela...
burjuva pezevenk ona koyar mı bu fiyat diye yüklenilmesi olağan akp li.
bunun benzin zammına aldırış etmeyeni ile karşılaştım. savunma şuydu " demek ki benzin fiyatları yükseliyor ki zam yapıyorlar. yoksa niye yapsınlar. ya da zenginiz. " neyi nasıl savunduğundan haberi yoktur. ya da taraf tutuyorsa, yanlışını görmeden her daim savunacağını sanıyordur.
yakın bir geçmişte Evet, Evet, Evet, Evet diyerek tecavüzün kaçınılmaz oldugunu anlayıp artık sadece zevk almaya çalıan akplidir. Acıyorum ona artık sadece. Acizdir.
AKP'yi eleştirmenin günah olduğuna inanan zihniyette olan insandır.
nasıl bir ses çıkarması gerektiğini bilemeyen akp'li olabilir. sokağa çıkıp etrafa rastgele ateş etmesi falan mı bekleniyor bu kişiden? "düşürün lan et fiyatlarını yoksa kendimi köprüden aşağı atarım." diye intihar şovu mu yapmasını bekliyorsunuz?
bu ülke insanı 18 ay zorunlu hizmete alınıp, dayak yemesine, kendisine küfür edilmesine bile gıkını çıkartamıyor. insanlar az et yiyerek yaşayabilir ama kaybolan bir dakikasını bile geri getiremez oysa.
belediye yardımıyla buzdolabına eti doldurandır.

-şştt çaktırmayın!
+ çuval dolusu para sayıyoruz almak için
- e ben de oy veriyorum yavrim
Aklını emir - itaat kavramından bir adım öteye geçiremeyendir.
tuzu kuru, eti bol partizan.
afişliktir afişlik.
işin kötü tarafı akpli olmayanların da sesinin çıkmamasıdır. ama garibim naapsın hangi birine yetişsin öyle değil mi? değil işte. susup oturanın hiçbir şeye faydası olmaz. öyle çayır çimen dolu ülkede 70 liraya da yersin sen bu eti itirazın olmadan.
umutludur.
vejetaryendir.
gün gelir tayyip babamız bize de gemicik alır diye sesini çıkarmayan kesimdir.
kendini bunlarla avutan zavallı gençlik kolları üyelerinin tatmin yolları.

siz olduğunuz yerde saymaya devam edin.
koyun kardeşlerinin yenmesine karşı olduğu için, et fiyatlarının artmasından memnundur.
domuz işine girmiştir belki!
işi gücü askerle uğraşmak olan kişinin eylemidir.
azıcık kullanmayla 200 tl elektrik , 150 tl doğalgaz faturalarınada ses çıkarmayan akplidiraynı zamanda.
yakın zamanda ses getirecek akplidir.

http://www.youtube.com/watch?v=H1ff1q8hZcs
2002'deki et fiyatları göz önüne alındığında ve bu et denen şey petrol gibi bitmeyen tükenmeyen ve üretibilen birşey olduğuna göre suç akp'nin olmayan hayvancılık politikasındadır. işte bunu görmeyen akplidir bu. çünkü akplidir işte.

ayrıca bu akpli et gibi değerli bir besin kaynağını devletin kontrolünde özel sektöre bırakılmasını bırakın, "devlet ne karışır yeaa" der. ama hani 2023 e kaliteli nesiller yetiştirmek istiyoruz ya, öpücükle olmuyor bu işler. insanların yetişme çağında haftada bir de olsa et falan yemesi lazım he canikom.
ayrıca bu akpli sözlükte yazan herkesi ipsiz sapsız anaokulu mezunu falan sanan bir tiptir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar