bugün

onu seven erkeği sevgisinden ötürü aşağılayan, kendisini dev aynasında gören hatun kişisidir.

yolda yürürken birini görürsün, lan çok güzel kız dersin kendi kendine. sonra bi daha görürsün aynı yolda, bi daha, bi daha.. sonraları sadece onu görmek için çıkarsın o yola, hiçbir işin yokken. kırk takla atarak, bi şekilde tanışırsın kızla. telefondu, msndi derken onu düşünmeye başlarsın devamlı. ilk gördüğündeki güzellliği değildir artık onu sevmeni sağlayan, gülüşü, konuşması, muhabbeti aşık eder seni. sırf onu görmek için gittiği yerlere gider, geçtiği yollara vurursun kendini. söylediği her sözden, yaptığı her hareketten, olumlu ya da olumsuz çıkarımlar yaparsın kendince. sonra birgün "seviyorum seni" dersin, günlerce yaptığın nasıl söylerim hazırlıklarından sonra.

"sen kimsin ki beni seviyosun, bi sana bak bi bana, defol git" cevabıyla kaynar sular dökülür başının üstüne. oysa hoşsundur, brad pitt olmasan da yakışıklısındır. lan herşey yakışıklılık mı, güzellik mi diye düşünürsün. duyarsın okul kantininde seni anlattığını arkadaşlarına. "haha beni seviyomuş, bak sen şu dangalağa" diye çemkirmesi koyar sana. sonra bi daha denemeye kalkışırsın, herkesin ortasında yerin dibine sokar seni. tavuk götüne sokup çıkarır her sözüyle.

ulan allahsız, ne olurdu "yok ben seni sevemem", "teşekkür ederim iyi duyguların için" deseydin. sevgi lan bu, herhangi bişey değil.
bilirsiniz kadinlar prensestir, simartilmak ister. olmadi kendilerini simartacak yerler bulurlar.

kendini simartmanin bir yontemi pesinden adam kosturtmaktir. boyle deyince benim aklima goksel in gelinlikle kostugu klibi geliyor. efendim, bu hatunlar, kendilerini begenen ve onlari simartma potansiyeli tasiyan erkeklere goz kirparlar. pirrr olur delikanli, hemen hatunu simartmaya baslar. lakin ne olursa olsun hatunu tavlayamaz. ya da cok fazla kosar pesinden oyle tavlar. bu arada, hatunda simartilmis olup, amacina ulasir.
olgunlaşmamış kızdır, ileriki yaşamında gördükleri dolayısıyla tecrübesi ona, sevginin değerini anlatacakttır. o da öğrenecektir insanlara dış görünüşü itibariyle değer verilmeyeceğini, öğrenecektir sevgisini açıklayacak yüreklilikte bir insana saygı duyulması gerektiğini.

yakındır, öğrenecektir bunu...
(bkz: onu sevenle alay eden bunu sevenle de alay etti)*
etme bulma dünyasında elbette birgün başka biri tarafından alay edilecek kızdır. 4s kuralı bu tarz durumlar için geçerlidir.*
alay ettiği erkeği, her ortamda maymuna çeviren kızdır.

not: moderasyon lan, açtığımız başlığı düzeltebilelim lan. bizde insanız olum. dalgınlığımıza geliyo lan arada. *
joker da ile atese vercez biz bunu karar verdik en sonunda..*
müstesna $arkıcımız ajdar'ın belalısı alihan abimiz konuya şöyle bir $arkı yaparak yakla$mı$tır. i$te o duyguların sözcüklere döküldüğü muhte$em duygu yüklü eserden bir kuble;

" benle alay ediyorlar
o gitti gelmez diyorlar
ciğerimi yakiyorlar
hayatimla oynuyorlar "
karsılıksız askın kaldırma kuvvetinden kaynaklanır.
alay etme kendini üstün görme cilve vs. oyunlarının, p*ç bir erkeğin yatağında bitecek olduğu kızdır.
(bkz: orospu)
(bkz: kimi ya)
erkeklerin 'kızlarla çıkmak için uğraşmak zorunda olmak' zaafından yararlanan geri zekalıdır. muhtemelen kişilik problemi vardır ki birileri tarafından önemsenmek ama kendini önemseyenleri s.klememek gibi ihtiyaçları vardır. bu arada türkiyede neden erkekler kızlar için uğraşmak hatta binbir takla atmak zorunda? yoksa türk kızlarında mı bi problem var?
kişilik problemi yaşamış kızdır, bu kızın ilkokul çağlarında erkekler tarafından gıcık olunup saçına sakız yapıştırılmışlığı, ortaokul zamanlarını dişlerinde tellerle geçirerek sınıfta alay edilmişliği, lisede kişilik bunalımı yaşamışlığı vardır. ya çektiklerini çektirmeye and içmiştir ya da karaktersizdir.
başkalarıyla dalga geçtiğinde, onurunu kırdığında kendini bir bok zanneden, oysa ki boka benzetmeye dahi tenezzül etmeyeceğim* çocuk tipidir.
bizde seni bi bok sandık parası neyse veririz denecek kız. (4s kuralı)
(bkz: faber cem olayı)
Cok kötü bir sey götünüz kalkar ama o kizi cok sevmissinizdir. Unutamazsiniz...
ibrahim tatlıses ile hülya avşar filmlerinin ana konusudur.
(bkz: mavi mavi)
"yapma kızım, sen iyi kızsın" dedim.*
anası avradı sikilesi mahlukattır.
Sevgiliyse çok tatlı oluyor lan. Okulda Elinde mandalinayla koşarak geldi yedirdi, çay da getirmiş sigaramı da yaktı. Oturmuş bileklik yapmış koca adam. Tatlı tatlı bakıyor bir de.
Şimdi bu adama nasıl ciddiyetle yaklaşılır. Ehe.
alay edeni kalaylamak icap eder dedigim kizdir.
doğru değil ancak sevmediğini kendinden soğutma yöntemi olabilir.
Türk filmi kızıdir.