bugün

aslında küçük ama hoş bir kişisel ego tatmini olarak ifade edilir.
genelde rejimdeki bayanlarin bir baskasina bu durumu anlatirken ay yok ac kalmiyorum zaten haftada bir kendimi odullendiriyorum demesidir kendini odullendirmek.odullere ornek vermek gerekirse (bkz: muz)
(bkz: mastürbasyon)
(bkz: kendini döllendirmek)
bügün çok çalıştım ve bir ödülü hakettim deyip kendine bir çikolata veya sevdiğin başka bir şeyi almaktır mesela..
2 saat toefl çalışınca bir browni intense vişneliyi mideye indirmek..
Kendine verilen ödüller yemek ağırlıklıdır ve kişiden kişiye sıralama değişebilir:
Lahmacun,
kebap,
tatlı,
pide,
kadayıf,
uyku,
çikolata,
iyi bir iş başarıldığında veya disiplin sağlandığında egonun da isyan bayrağını çekip kişilik bozukluklarına yol açmaması için arada egonun beslenmesi.bunlara örnek olarak : direksiyon başında en az 300 km yol , 3 kg cigaralık ve pektabi yanında 6 paket sütlü milka çikolata ile şeftalili dia ice tea kombinasyonu , türk mutfağından seçmeler gibi daha pek çok yetenek ve imkanlar dahilinde yapılabilecek örnekler sunulabilir. *
1 hafta rejim yaptıktan sonra, helal olsun bana iyi dayandım diyip 5 lahmacun yemektir.
kendinden küçük bir erkekle çatır çutur seks eylemek.
sebepsiz de yapılabilecek eylemdir. insanın kendine değer vermesiyle ilgilidir. başkasının düşüncelerine göre yaşamaktansa kendi doğrularına göre yaşamanın güzelliğini vurgulamaktadır.
ödül dediğin zaman;ekler,profiterol..........