bugün

(bkz: kendini ele vermek)
(bkz: marilyn manson)
herkes kendi pipisinden sorumludur.
''herkezin elinde ki kendisine'' sözünü fazlası ile dikkate almış erkektir. erkek midir? taksimin ortasın da tartışılır.
'her erkek kendi penisinden asılır' gibi bi sözü hakeden erkektir. bırakın yalasın, herkesi kendi gibi zannetsin.
leğen kemiklerini aldırması gereklidir.
(bkz: dostum erkek demişsin ama bu ibne)
jimnastikçi olursa bir nebze rahat edecek erkektir.
nasıl ki eliyle mastürbasyon yapan bir erkek ibne olmuyorsa, kendini kendi ağzı ile boşaltan bir erkek de ibne olmayacaktır. omurgalarımı aldırmış olsaydım böyle bir şey yapar mıydım? belki yapardım ama gereksiz bir uğraşa benziyor. yani elin sana ne kadar mutluluk veriyorsa, ağzında o kadar mutluluk şey edecektir.
oraya yetişmek için kendini kıçından dürterek geleceğini tehlikeye atan erkektir..
(bkz: sen bir ibnesin)
(bkz: yazdım seni ibneler listesine)
o zaman; ''herkes merakten kendi götünü siktirsin(!)''
(img:#41163)

(bkz: umut sarıkaya)
hakkaten kedidir o kedi.
tabiri caizse. (bkz: self suck) afedersin.
(bkz: kaynak kendim)
(bkz: marilyn manson) Yanlış bilmiyorsam penisini yalayabilmek için iki-üç kaburga kemiğini aldırmış bir insan. Ağzına almak isteyen i*neler için denenebilir bir yöntem.
alabildiğince yalnızlık...acı, çok acı. yazık lan! biriniz verin şuna, sevabına lan!
yetişebilmek için kaburgasından kemik aldırması gereken zattır.
Sırf bunun için jimnastiğe giden arkadaşım var.

(bkz: vallahi billahi)
internette gördüm, var böyle bir şey, kız gibi bir travesti kendi penisine sakso çekiyodu walla... (bkz: internette gördüm)
kendi eline veren erkegin bir ust modeli.
(bkz: yabancıya gitmesin)
(bkz: mikro milliyetçilik)
(bkz: yalnızlığın anlaşıldığı anlar)
kedi götünü yara sanmış dönmüş dönmüş yalamış. (bkz: o hesap)