bugün

entry'ler (70)

30 milyon nüfuslu bir halka azınlık demek

türkiyenin nüfusu 70 milyonsa* 30 milyonu kürtse 5 milyonu lazsa toplam 10 milyonda diğer azınlıklar varsa 25 milyonda türk desek her halde biz azınlığız. (bkz: 25 milyonluk Türk halkına azınlık demek)*

kürdistan

atlantisin eyaletidir.*

atatürk ün en güzel sözü

Türkiye bir maymun değildir ve hiç bir milleti de taklit etmeyecektir. Türkiye ne Amerikanlaşacak, ne de Batılılaşacaktır; o sadece özleşecektir.

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne aleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.

ismail yk

facebooku abaza sitesi zanneden şarkı sözleriyle internetteki amacını ortaya koymuş olan tekerlemeci.*

deniz gezmiş hayranlarında görünen vatan hainliği

ruslar zararsızdır diyenlerin karşı çıktığı tezdir.* Ama rusların zararsız olmadığıda gerçektir. yüzyıllardır boğazlarda gözü olan bir ülkeyi savunmak en azından o ülkenin yanlısı olmak yanlıştır.*

herkes seks yaptığı halde seksin ayıp sayılması

teknik olarak seks ayıp sayılmaz seks gibi özel bir konuyu başkalarının yanında konuşmak ayıptır.

il manifesto

komünist partisiymiş öyle diyorlar. *

laik olan ülke kızlarının seks bağımlısı olması

norveçli bilim adamları yoksa işin içinde bende yokum dedirten başlık. (bkz: norveçli bilim adamlarının yaptığı incelemeler sonucunda...)

ülkücülerin çok iyi yaptığı işler

kavga etmek, ona buna satışmak, birlikte dolaşınca adam olmak, okullarda örgütlenip olay çıkarmak, duvara orak çekiç çizmek, anarşitslik yapmak, ortalığı karıştırmak, polisa taş atmak* gibi eylemkler yapan komünistlerin, kürtlerin* vb. zararlı insanların iftiralarına uğramak da olabilir.

deistim ben abi

adama "o ne lan, git bi doktora görün" şeklinde cevap verebilirler

ezan okunurken sarki dinlemek

dinlememek gerekir, dinleyenlerinse en azından* sesini kısması gerekir

victoria s secret

yılbaşlarında "dansöz çıksada izlesek" sözünü "VS defilesi başlasada izlesek" şekline çeviren markadır.

yılbaşı allah a toplu olarak isyandır

Biz yılbaşını kutluyoruz eğer kökeninde Hz. isa' nın doğumu varsa onuda kutlarız. Hz isa Kuran'da geçen bir peygamber değil mi? Hristiyanlık insanlar tarafından bozulmuşsa bu Hz. isa' nın da bozulduğunu göstermez. Ayrıca Hz. isa Allah'ın ölmeden önce yanına aldığı **bir peygamber değil mi? yani adı bile geçmeyen ama varlığını kabul ettiğimiz peygamberlerden üstün değilmidir. Adamın sorası geliyor niye kutlamıyalım Hz. isa'nın doğum gününü? Niye kutlamıyalım yıl başını?

kürt kadınların cesur olması

(bkz: hassiktir diyorum hassiktir) (bkz: osman gaydemir)

rönesansın italya da başlamasının nedenleri

istanbulun fethiyle istanbulda ki bilim adamlarının, din adamlarının vs. romaya gitmesi

yılbaşını kutlayanlara gavur diyen zihniyet

bir şeyi anlamak lazım. bizler noeli değil yılbaşını kutluyoruz, yılbaşını kutlamakta dinle alakalı bir şey değildir.

msn de şekere şekey yazan kıza söylenecek sözler

"bye bye türkçe" isimli kitabı bir oku istersen.

akp üyesi yazarların açacağı başlıklar

seçim öncesi bedava kömür için yapılması gerekenler.

asırlara meydan okuyan sözler

"her ırktan her nesilden her kavimden her tikky di$i bu cümleyi muhakkak ki kurmu$tur."

bazı sözlük yazarları

giydiğine bakmayıp tacizciyi suçlayan kadın

Allah aşkına sanki tecavüz eden* kadının kıyafetinden azarak tecavüz etti, yapmayın açmayın böyle saçma başlıklar, diyerek cevap verilesi bir başlık.