bugün

kulislerde, haziran ayında yapılacak genel seçimlerde chp nin başarısız çıkması halinde kılıçdaroğlu' nun koltuğunu kaybedeceği konuşuluyor.
zaten bugün hüseyin çelik şöyle bir yorum yaptı ; '' 2011 seçimlerinden sonra kemal kılıçdaroğlu işsiz kalacaktır. burdan dizi yapımcılarına sesleniyorum. kemal kılıçdaroğluna da bir iş verin ''

dolayısıyla ;
muhteşem yüzyılda herhangibir rol verilebilir. aşk, entrika, gözyaşı, şantaj....
(bkz: hallederiz kemal)
Hüseyin çelik'e göre çocuklar duymasında hüseyin ve şükrüye 3. kanka olabilir.
(bkz: umudumuz kemal)
(bkz: öğretmen kemal)
(bkz: jan valjan)
(bkz: chp vadisi)
gandi'den- indire gandi'ye
(bkz: kirve kemal) (bkz: kahya kemal) (bkz: kemal dayı)
akasya durağı nda sinan ın kendisine karakter olarak benzeyen askerlik arkadaşı indira gandi kemal i oynayabilir mesela*.
(bkz: kapıcı kemal)
Hırsız keMal ya da sahte kabadayı Kemal -olmayacağı- kesin.
sihirli çocuk dizilerinde (bkz: cinci kemal)her türlü müşkilata hokus pokus tarzlı çözümlere birebir bir karakter olabilir.
arka sokaklar'da arka plandaki bir simitçi.

kurtlar vadisi'nde hastanede hastabakıcı.

behzat ç. de pavyonda bir garson.

öyle bir geçer zaman ki'de manav yada kasap.

muhteşem yüzyıl'da çarşı esnafı.

adını feriha koydum'da bahçıvan.
seyyar kemal.
masal kahramanı olabilirdi
(bkz: pinokyo)
burnuyla türkiyedeki en büyük payı alırdı.
baskül ailesi dizisindeki baba rolü tam kendisine yakışandır.

merak edenler için;

(bkz: http://www.miskokulum.com/resim/ahmet_mekin_24.jpg)
bakkal kemal.
muhtemelen fatmagül ül abisi işsiz kalacaktır.
küçük çocuklara şeker dağıtan pazar günleri çizgili pijamasıyla balık tutan bir amca olurdu. mahallenin gençleri içinden çıkamadıkları durumları bay kemal e aktarırdı. kemal beyde adaletli ve bilgiç tavrıyla gençlere akıl verirdi.
muhteşem yüzyıldaki sümbül ağa rolü biçilmiş kaftan kendisine. bi yerde sölediğini başka yerde hemen yemesi rolüne uygun.
işçi Kemal.
özenti kemal *
ben kılıçdaroğlu*
çılgın bedişin babası.
güncel Önemli Başlıklar