entry'ler (632)

halil yaşar kollu

Hakkında hiç bir bilgiye rastlamadığım heyet ve heyet 2 kitaplarının yazarı. Kitap ile beni benden almıştır. türk olmayı, Türklük bilincini, değerlerimizi bize nasıl unutturmaya çalıştıklarını o kadar güzel anlatmıştır ki kitabında herkese okumasını tavsiye ederim.

tatlım tatlım

Hayatım boyunca sinemada izlediğim en berbat film. Bu ne saçma bir kurgu, ne saçma bir hikaye. Hikaye dediysem hikaye falan yok. Yahu karakterler arası bi arkadaşlık olsa, gidilse birbirlerine bi çay içilse, valla böyle bi iki oynama yapsam ben bile filmi canlandırırım. Bir arada hiç bulunmuyorlar. Nasıl bir senaryo ne anlatıyor şahsen anlamadım. Boşuna gitmeyin, Recep ivedik'i tekrar izleyin daha mantıklı.

bakire olmayan bir kızla evlenir misiniz

Yani daha mantıklı konular varken neden bunlar konuşulur anket tadında araştırma yapılır anlamıyorum. Bakire olmayan kişi ile evlendin, yarın bir gün bir yerde o bekareti bozanı gördün, dünya küçük ya olabilir. Kaldırabilir isen evlen kardeşim. Yok olmaz yapamam diyorsan, birinin ilk benim altından geçti diyeceği gerçeği ile yüzleşebilecek isen evlen. Bizene kimene. Herkesin mahremi, tercihi kendine öyle de olmalı. Ben demiyorum ki kadın yapamaz erkek yapar. Ne ekersen onu biçersin. Sen adam gibi istediğin gibi ol sonra karşındakini de istediğin gibi görmeyi arzula.

364 donem askere gidecek yazarlar

Aralarında bulunduğum yazar grubudur. Be arkadaş sanki biz çok meraklıyızda ondan can atarak gidiyoruz gibi konuşanlarda varya onları anlamak güç işte. Sanki tek ideal hayat felsefesi kendinde var gibi gidenleri küçük gören ahmak sana sözüm. Ya bedelli denk gelmemiştir biran önce gitmesi gerekmektedir bekleyemez, ya evlenecektir gitmesi gerektir, ya boş boş duruyordur hazır iş güç yokken gideyim önümü kesmesin der. Yani nesin sende gidende bilmem nereye sürülecek akıl yoktur diyorsun. Sanki herşey senin elinde de yok gitmeyeceğim diyebiliyorsun. Yüksek lisans ile kaçtın diyelim ya sonrası, çıkmadı bedelli. Niye millet aklında takılı kaldırsın paşa gibi gidip sayılı gün yapıp dönecek. Hey allahım ya.
Umarım herşey hayırlı okur, tüm gidecek yazarlara hayırlı teskereler.

fuck buddy aranıyor

aylar sonra sözlüğe girip dumur olmama sebep olan başlıktır. Sanırım 2010 yılında inci sözlük ilk kurulduğu sıralar orada bu tarz şeyler yazılıyordu. Sevgili modlarımız bir zamanlar noktalama işaretlerine uymadığım için, kitaba peygambere sövenlere sövdüğümüz için entryleri silerken bu halllere düşmüşüz.

kurtlar vadisi pusu

An itibariyle dizi yalan rüzgarına dönmüştür.
Her zaman izlemesemde arada baktığımda ulan nerde mafya zamanları der geçerdim, ama hiç bu kadar absürd geldiği olmamıştı.

Durun öldüremezsiniz siz ailesiniz tadında diyaloglar ile saçmalığın, sıçmanın dibine vurmuş bulunmaktadır iyice. *

openmind

ing. Açık fikir.

sigara içerken bastıran tatsız kaka

Gidip tuvalette sigara yakılarak olayı tatlı kakaya çevirecek durumdur.

kinamiyo takao

Gülden karaböcek ile nik altımı ziyaret eden güzel yazar, koca yürekli insan.

takip edilmesi gerektiğini düşünen yazarlar

Unutulduklarını düşünen yazarlardır. Kendi başlığına yazılan son entry 2011 yılına ait olunca, gülden karaböcek'ten ne bir sevenim var cümleleri kulağına gelen yazardır.

kevin grosskreutz

Rolls royce markası anımsatan bir zamanların iyi panzeri şimdinin soru işareti futbolcusu. Umarım iş yapar ama açıkçası transferin son günü yapıldığı için ne denli araştırılıp alındı bilmiyorum. Her mevkide oynayabiliyormuş, bizim takımında ihtiyacı var her pozisyona. Sonuç olarak kökten çözmüşler işte. Ellam ne kadar sivri zeka bir yönetimimiz var.

youtube gaming

Şimdilik sadece android kullanıcılarına hitap etmektedir. Google play üzerinde bugün yerini almış youtube oyun platformu.

sevgilisi olmadığı halde dişlerini fırçalayan tip

Bir zamanların fısfıs ismailini anımsatan başlıktır.

trafik magandası

Dün ümraniye taraflarında seyir halindeyken karşıma çıkan maldır. Telefonda konuşarak şeridime girdiği sırada ikaz amaçlı kornaya basıp napıyorsun çarpacaksın sinyal versene dememle adam heyecanlanıp kapıyı pencereyi açmaya çalıştı. Hayır ne var yani ne bu haller. Anana mı sövdük arabana mı çarptık. Veya inip ne yapacaksın. Anlamıyorum sevgili sözlük bu insanlarda ki tahammülsüzlük ve suçu kabullenememe durumunu. Bilhassa trafikte böyle hödük oğlu hödükler yüzünden can güvenliği sıfır duruma geliyor. Kimin ne taşıdığı belli olmayan ülkemde, bana arkadan çarparlar gece yarısına kadar ifade veririm, ama böyle trafik magandalarına gelince hergün dikkatsizliklerinden aşırı hızlarından, çıkan kavgalardan bir sürü insan ölür. Elini kolunu sallayarak da devam ederler. Ahh ulan ahh.

banka hesabı bol sıfırlı olmayan erkek iticiliği

Aslında bir mantık hatası vardır bu işte. Eyvallah düzenli ilişkisi olan karı kız peşinde koşmayan birisiyimde, be akılsız, param olsa niye kız peşinde koşayım, onlar benim peşimden gelsinler zaten. Asıl parası yoksa kızın peşinde koşulur kovalanır zaten. Ya da adamın parası var seviyor da koşuyor, ya da yok ama seviyor da koşuyor, sanane milletin çükünün keyfinden sevgi koyayım.

dursun özbek ile kız istemeye gitmek

dursun ve yanındaki ekip tarafından, bu kız gündemimizde yoktu diye duyuma yol açabilecek durumdur. Hemen akabinde yan komşunun kızı ya da başka bir kız getirip al bunla evlen diye de gerçekleşebilir.

Allahım ne saçmalıyorum ben. Öyle başlığa böyle entry. Bu aralar hiç beğenmiyorum şu yönetimi ya hadi hayırlısı.

ozan tufan

Galatasaray taraftarı olarak gene transfer başarısızlığı, iş bilmezlik ile Fenerbahçe'ye kaptırdığımız futbolcudur. Başarılı olur olamaz orasını bilemem zaman gösterir ama bu çocuğun yeteneği ortadadır. Umarım da başarılı olur da avrupaya gider. Açıkçası üzüldüm Fenerbahçe kap'a bildirince ama bir kere bile düşünmedim inşallah başarısız olur diye. Ülke olarak futbolumuzun gelişmesi için böyle yeteneklere ihtiyacımız var. Fenerbahçe kimin yerine oynatır ya da 11 oynar mı bilinmez ama neticede ben fenerin kapa bildirip de almadığı topçu da bilmiyorum. Hayırlı uğurlu olsun diyelim napalım. Bizim takım yabancı alamaz yerli alamaz ne alır artık bilemem sevgili sözlük.
Yerli yabancı kırması jpk'miz var gerçi.

lisede edebiyat dersinden akılda kalanlar

O kadar çok varki dedirten başlıktır.

Servet-i fünun
süzme çeşmeün gelmesin Müjgan Müjgan üstüne
Alper tunga
Araba sevdası
Kaşgarlı Mahmutlar
Gibi bir sürü beyinde yer eden, anlatan hocamın yaşayarak anlatması ile oldukça yer eden konulardır.

sevişelim diyen kıza günah günah diyen erkek

Sözlükte artık gına getiren "xxx yapana yyy yapmak" başlıklarından biri.
içeriğine gelecek olursak, iffetli, delikanlı, içinde Allah korkusu olan adamdır.
Yanlış olmasın burda kastettiğim başlık içeriği karşıtlığı değil ama sözlüğe girip bu tarz başlıklar görmekde sıkmıyor değil. Denilebilir sıkılıyorsan girme. Ama girmeyip girmeyip sözlüğe bir giriyorum gene aynı tarz başlıklar. Zaten entry sayısı da az oluyor bu başlıkların. O gün Framede görüp yazan olursa olur. Ertesi gün aaa dur lan şu başlığa da şunu yazayım diyen olacağını sanmıyorum.

bir on birinci nesil yazar olarak sus

bir Anda Bülent Arınç'ın yüz ifadesi ve ses tonunu karşınızda belirten başlıktır.