bugün

Ölümüne sebep olabilecek eylem.
Hayvani duygulara bile sahip olamayan bir ruh hastasinin, sapikça eylemidir.bu anasi sikişmişin piçini sırf çocuk oldugu için bağışlayacak miyiz? Bana kalsa o piçi ayni şekilde yakardim bağişlayaninda amk.
ibneliktir. Madem guçlu guçsuze bunu yapabiliyor, o zavallı yavruya bunu yapanları getirin biz de onları yakalım maksat sistem bozulmasın işlesin.
pic ve orospu evlatlarinin yapacagi eylem.
sikiyim sizin beyninizi kalbinizi.
Bunu yapanlarla aynı dünyada yasamaktan aynı ortamı paylasmaktan nefret ediyorum. Bi insan nasıl bu kadar psikopat olabilir ya.
manyak mısın, tabi ki orospu çocukluğudur.
Piskopatlık belirtisidir. Tıkın bunları hapise yarın öbürgün insanda yakar bunlar.
dünyanın her ülkesinde benzer olayların görülebileceği lakin bunu face taşıyacak kadar gözü dönmüş cani karakterli olmanın anlamsızlığının yanında bir de utanmadan bu paylaşımı beğenenlere acaba ne demeli diye düşünmeme neden olan nokta noktalıktır.
izlemedeğim videodur. bir arkadaş yemek içinse mahsuru yoktur demiş. ulan sen yiyeceğin bir hayvanı canlı canlı ateşe mi atıyorsun ki mahsuru olmasın.
formatın dışına çıkıcam ama harbi insanın kanı donuyor bunu yapanlar çocuk olabilir ama görseydm allah yarattı demezdim o çocuk olsun büyük olsun anasından emdiği sütü burnundan getirirdim babası belirsiz orospu çocukları inşallah en sevdikleri tez vakitte geberirler ve kendileride tecavüze uğrarlar umarım. bunlar varya insan değil bunu yapanları bulup şehrin meydanında ibret olsun diye asmak gerekir babasız belirsiz orospu çocukları.
Zekalarını gösteriyor. Biz de küçüklük yaşadık ama böyle orospu çocukluğu yapmadık hiç bir zaman.
garip bir şeydir. ben bu tarz başlıklardaki videoları izlemeyi bırak, entryleri bile okumaktan çekiniyorum. epey hassasım hayvanlara işkence konusunda ama şunu söyleyebilirim ki, bu işi yapan 7 yaşında ya da 70 yaşında olsun farketmez, gördüğüm anda yapacağım ilk şey yere serip dövmek olur, mümkünse de ağzını burnunu kırmadan bırakmam.
çükleri düşesiceler.
toplum bilimciler tarafından incelenmesi gereken ahlaki bir vakadır.
bunlar önde gelmek üzere tüm çine sesleniyorum lan boyunuz yok o yüzden işlevinizi sikiyim.
benim gibi kedileri insanlardan daha çok sevenlerin izlememesi gereken vidyodur. ah ulan orospu çocukları sizi elime verseler o kediye yaptıklarınızı bize de yap diye dua edersiniz. umarım büyük bir yangında derinizin tamamı yandıktan sonra ölmeyip kurtulursunuz da yıllarca yanık ızdırabı çekersiniz!
insanları canlı canlı varillere sokup benzin dökerek yavaş yavaş yanmasını sağlayan meksika'lı uyuşturucu kartellerinin özentileridir.
bunun görüntüleri her normal insanı üzeceği, psikolojisini altüst edeceği için paylaşılmamalı. dersin ki "izleme o zaman kardeşim!", haklısın da ama insan görüyor başlığı, "bu kadar cani olamazlar herhalde.", "bakalım bizim troll'ler ne diyor yine?" gibi bir merakla izliyoruz videoyu. sonra ise gün boyu aptal gibi dolaş dur bunun yüzünden...
zalimler için yaşasın cehennem o zaman.
videoyu 10. saniyeden sonra izlemedim..

o ufak siyah yavru başlıktaki gibi yakılıyor mu yani?o kasenin içinde?

egerki öyle ise.

diyecegim tek şey.

(bkz: günah neden var)

işte böyle orospu cocukları yüzünden var.
bu şekilde bir işe girişen 2 çocuğunun kulaklarını kopartmıştık zamanında. gözlerini de kör etmiştik. öldürmemiştik ama ölmüşten beter etmiştik. çocuklar 12 yaşındaydı ama bir daha unutmazlar muhtemelen yaptıkları hatayı.
Günümü zehir eden video. Keşke izlemeseydin. izledim ve ateist oldum resmen, anlamıyorum gerçekten allahım neden oracıkta başlarına yıkmaz dağları taşları, nasıl izin verir bu işkenceye. Allahım affet bu dediklerimi ama insanlık bunu kaldıramıyor.
amın oğullarıdır bunları alıp düzenli olarak her gün döveceksin öldür beni diye yalvaracak yine döveceksin.
edit: sonrada yakarak öldüreceksin yemin ediyorum şu an yapabilirim bunu bu kanını siktiğimin götlerine.
dünyanın en az altıda veya yedide birinin orosbu çocuğu olduğunun kanıtıdır.
iğrenç insanların yapacağı iğrenç eylem, hak ettikleri cezayı eminim alacaklardır.