bugün

entry'ler (27)

özlemek

En acımasız yokluktur.

ağlayarak konuşmak

annemin küçükken "sus yoksa döver ağlatırım" diye tehdit etmesine sebep olan konuşma stilim

otobüste zencice konuşan afrikalıları gebertmek

Gaziantep'te, anlamadığımızı zannederek (ingilizce) yüksek ses ile hayvan gibi küfür ederek tramvayda konuştukları zaman bir kaşık su ile gerçekleştirmek istediğim eylem.

whatsapp mesajını bildirim çubuğundan okumak

sevgilimin sürekli yaptığı, benimse gıcık olduğum eylem. hayır kötü niyeti de yok üşeniyor.

bacak kıllarını almadan şort giyen erkek

Kimseyi ilgilendirmeyen eylemdir.

0 7 uç

0 7 ucu olan var mı diye sorulduğunda, 0 7 kullanan mı kaldı olmm cevaplarına maruz kalma sebebimdir.

sınava türbanlıyı alıp 5 kuruşluğu almamak

Din özgürlüğünün islam'dan yana olduğu, aslında din özgürlüğü değil, islam özgürlüğünün var oluşunun kanıtıdır.

atatürk e yapılan her eleştirinin hakaret olması

Eleştirilecek yönlerinin, eleştiremeyecek kadar düşük insanlar tarafından yapılmaya çalışıldığındandır. Adam halkı yeniden toplayıp Türkiye'yi kurmuş, bunu bile eleştirecek kadar düşük insanlar var çünkü. Neymiş o olmasaymış başka biri kurtarırmış ülkeyi hede hödö.

ehliyet ücretini 101 tl den 15 tl ye çekmek

Devletin indirime gidebildiğini göstermiştir. Yapılan zamlara gerekli ki yapılıyor abi devlet böyle ayarlıyor bütçeyi diyen hede hödöcüler siktirip gidebilirsiniz.

pkk nin yüzlerce çocuğu ve bebeği öldürmesi

Devletin acizliğidir. Onların yerinde bizimde bir akrabamız olabilirdi. Bizim şansımız genel olarak oturduğumuz yerlerde saldırı olmuyor. Ha olmuyor diye bunları görmezden gelemeyiz. Neyse çok uzattım, işin özeti orospu çocukluğudur.

veli toplantılarının klişe diyalogları

ikiye ayrılır. Not 70 üstü ise böyle devam etsin. 70 altı ise daha calışması lazım gibisinden gereksiz formalite.

ülkede alkol tamamiyle yasaklansın

Ne adamlarla yaşıyoruz diye düşündüren başlık.

kemal sunal

Film paketi bulunan, arada açıp Tokatçı'yı izleme sebebimdir. Çok değerlidir benim için. Daha dün Ali Sunal'ın tweetleri sayesinde Hababam Sınıfı'nı izledim youtube üzerinden.

en yakındaki kitabın yazarı

Field, lines and waves electromagnetics - David K. Cheng

dexter a süper dizi diyen insan

Lost'u güzel sanan kisinin aksine secim zevki daha güzeldir.

yurtiçi kargo

Öğleden sonra şube telefonlarına bakmayan kargo firması.

dersanelerin gereksiz olduğu gerçeği

Robot yetiştiren çağımızın gerekli is yerleridir. 1.5
Milyon kişinin yarıştığı sınavda farkı tabiki de parası olan atacaktır.

insanı tanımanın en iyi yolu

Aynı evde kalmaktır. Zira kaç yıllık arkadaşımın nelerini gördüm aynı evde.

üniversite bölümlerinin tek cümlelik özeti

Gaziantep Üniversitesi : fiyasko. Su kadarını söyleyebilirim istediği kadar araştırılabilir elektrik-elektronik mühendisliği okuyorum. Dersine donem boyunca gitmediğim ve dersinden hiçbir şey bilmediğim 2 dersi geçtim. Nasıl mı? Çıkmış soruları ezberleyerek. Böyle eğitim olmaz.

ilk yıl yüksek not alıp başka bölüme geçiş yapmak

1. sınıf öğrencilerinin %70 inin ağzında dolanan laftır.