orospu cocuguklugunun dik alasıdır. bu çinliler insan değil dedirtendir. videoyu açtığımda şeker bir kedi yavrusunu bir kabın içinde gördüm. ne yapacaklar acaba diye videoyu biraz ileri sardığımda kendimi geriye fırlattım, insanoğlu bu kadar mı düştü? size zararı ne o kedinin? kelimeler kifayetsiz.

--+18--
https://www.facebook.com/photo.php?v=454284178000475
--+18--
cehennemden v.i.p yer ayırtmış insan eylemidir.

aynı şekilde yanarsınız umarım.
çinlilerin zaten toptan yok edilmesi gerekmektedir. nüfusları çok arttı ve vicdanları su toplamış vaziyette. çinlilere karşı soykırım uygulanması kapmpanyası açmak lazım.
aynı şekilde yakılıp etrafında kahkaha atılması gereken orospu çocuğu eylemi!
(bkz: bana cehennemden 2 loca)
tam bir caniiliktir, , dini belli olmayan insanların sergilediği binevi satanistliktir.
birkaç onun bunun çocuğunun yaptığı, göz yaşartıcı eylem. bu birkaç hayvandan da aşağı olan mahlukatları unit 731'e göndermek gerekiyor. çocuk değil bunlar, canavar!
"ne istersin kediden arkadaş?" dedirten video
yemek için yakmışlarsa bi mahsuru olmaz galiba. Zevk için yapmışlarsa iş değişir.
ulan ben orada olacaktım... ulan ben orada olacaktım... ulan ben orada olacaktım...
elim ayağım titriyor sözlük. bir insan nasıl yapabilir lan bunu.
Hiçbir suçu olmayan bir canlıyı cani bir şekilde öldürmek kadar aşağılık bir suç yoktur!
orospu çocukluğudur. ah ulan yanımda olcaklardı bu amk vitaminsizleri.
senin insafını sikeyim orospu çocuğu.
düzedüz orospu çocukluğudur!
Gezi parkı olaylarında taksimde yapıldı diye bir açıklama her an gelebilir hatta eylemciler bunu camide yaptılar bile diyebilirler.
Akıl sağlığından şüphe ettiğim insandır. hiçbir canlının çektiği acı seninkinden az değil.
telaffuzu bile tüyleri diken diken etmeye yeten vahşet. inşallah gerçek değildir.
ne diyecegimi bilemiyorum, kufurler, kelimeler yetersiz kaliyor... Aklinizi, anlayisinizi, eglenirken agzinizdan sactiginiz gulucugu sikeyim sizin.
savunmasız bir canlıyı yakmak insanlık dışı bir eylemdir ki birisini yakmak yapılabilecek en kötü, en vahşi olaylardandır. ama bunu yapanlara da aynı şekilde işkence edilse yeridir.
anasını siken kedi yavrusundann annesinin intikamını alıyor.
yüreğim elvermediği için açıp izleyemedim.şu hayatta değer verdiğim şeylerin başında geliyor,açıp izlemek istemiyorum.izlemeden büyük bir hırçınlıkla,kızgınlıkla,isyanla haykırıyorum içten içe,ağlamak istemiyorum ama düşüncesi bile beni perperişan etti.bilerek hayvanlara yada herhangi bir canlıya böyle bir işkence yaşatan cehennem ateşinden kurtulamasın inşallah,allah hiçbir şekilde affetmesin,bu kadar da acımasız bir şekilde duayı hakeden insan eylemidir işte. cehennemden kurtulmayın inşallah.
ispanyolca'ya benzeyen bir dil konuşan bir grup orospu çocuğunun işidir. yapanlar çinli değil, insan hiç değil.
iğrenç insanların yapacağı iğrenç eylem, hak ettikleri cezayı eminim alacaklardır.
dünyanın en az altıda veya yedide birinin orosbu çocuğu olduğunun kanıtıdır.