bursada ufak bir semt.kayıhan olarak da bilinir.merkezi yerde(inönü caddesi altı) bulunur.boyacılar,demirciler vs. ve de meşhur pideli köfteciler bulunur. (bkz: kayhan usulu pideli kofte)
bülent isimli, bursada çok meşhur bir kadın dogumcunun soy adıdır.
(bkz: bulent kayhan)
şahan'ın başarılı tiplemesi.
değişik bir erkek ismi.
yenilenen cadde. rivayete göre amaç kofti bir istiklal caddesi yaratmakmış. y.raam yaratırsınız.
"beyaz saraya president olunca oval ofis'te tuttuğum stajyeri indirecem." cümlesinin sahibi başarılı şahan tiplemesi.
Kayı han adından dönüşmüştür. "Güçlü hükümdar" anlamına gelir.
beyazıt öztürk ve candan erçetin'in oynadığı yıldızların altında müzikalinin başrolünün* adıdır.
güzel bir erkek ismidir. yakışıklı olurlar.

'kayhan sana bir kaysam' diye dalga geçerler.
Denizli ilinin Merkez ilçesine bağlı bir belde.
bi dönem şahan gökbakar tarafından üretilen mükemmel bir karakterdir. izlemeyen arkadaşlar buradan izleyebilir. keşke recep ivedik saçmalığına bi son verip bu karakterine film yapsa ah ah...

(bkz: kime diyorum ben)
(bkz: işin aslı)
bursa'da en güzel bursa kebaplarını yiyebileceğiniz caddenin adı.
giresun'un bulancak ilçesine bağlı bir köy.

· bulancak nerede?

kaynak:

· tarimziraat.com/giresun

ilçenin tüm köyleri için:

(bkz: bulancak/#13030291)
Türkiye bilmeli ki islam Cumhuriyeti, Suriye’ye yönelik komploların başarısızlığını sağlamak için elindeki tüm olanakları kullanacak -- diye yazan iran gazetesidir.

http://dunya.milliyet.com....2011/1431995/default.htm

bakınız ayrıca: iran gazeteleri
Gazetenin farsça sitesinin adresi:
http://www.kayhan.ir/
Kayhan Gazetesi, zina yaptığı gerekçesiyle ölüm cezasına çarptırılan Sakine Aştiyani'ye desteğini açıklayan, Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'nin eşi Carla Bruni'nin "ölümü hak ettiğini" yazmıştı.
http://www.bianet.org/bia...la-bruni-olumu-hak-ediyor
eğer osman pazarlama ya da celal ile ceren gibiyse şahan gökbakarilk kez cem yılmaz'a gişede boyun eğebilir.

cem yılmaz iki haftada 3 milyon gişe yaptı, böyle giderse 7,5 milyonu zorlar.
kaşsız ayılık. kaşı çıkartmış diş takmış, ivedik'ten farkı bu.
Dünyanın en kötü filmleri listesine eklenecek film. Be adam doymadın mı paraya amk biraz uğraş kaliteli işler yap be abicim. Senin yüzünden delihalar, cumali ceberler, mahideler, ener baturlar çıktı hiç utanmıyor musun ? aynaya baktığında yuh. cem yılmazın en vasat filmi bile senin yüzünden gözümde çok değerli oluyor. Çünkü adam uğraşıyor. Set yapıyor, iyi oyuncuları yanında topluyor, arifv216 da görüldüğü üzere görsel olarak çok uğraşıyor. Sen napıyorsun ? recep ivedik, kayhan.
görsel
recep ivediğin lise okumuş hali galiba.
fragmanında mimik oynatmayan komedi!? filmi.
Şahan gökbakar'ın yeni filmidir.

Recep ivedik kadar olmasa da tutacağından eminim.Eski skeçlerinden çıkma bir karakter,recep ivedik'te öyleydi.

Anladığım kadarıyla konusu lise yıllığında alay edildiğini onca yıl sonra görmüş olan kayhan'ın eski lise arkadaşlarından intikam alma çabası.Tam 11-18 kitlesine göre bir konu.

Recep ivedik serisi dışında 2 film çekti onlar en az 2 milyon izlendi.Bu film 4-5 milyonu bulur,zira recep ivedik gibi acayip bir karakter.Hatta devam filmleri bile gelebilir.

Not: recep ivedik 2'nin bana yaşattığı hüsrandan beri,ondan sonra çekilen Şahan gökbakar filmlerinin hiçbirine gitmedim.Bu filme de gitmeyi düşünmüyorum.
Karakter komedisi

Gidin ya kalabalıkta daha güzel izleniyor bu tür filmler

Gulmeyi özledik be bence adam güldürüyor burda da kötülemeyin şimdi ...

Çoğu kişi adamın filmlerini izlerken gülüyo...

Not : beni eksileyen kimsen sende dahil....
..Ne diye eksileyip duruyosa yazdıklarımı anlamış değilim. Çattık ya ....
Recep ivedik gibi gişe rekoru kıramaz ama yine minimum 40 trilyon hasılat yapacak filmdir. Böyle olunca adamda buna göre film çekiyor. 2 senede bir film yaptığını varsayarsak işini biliyor Şahan Gökbahar.