şahan gökbakar'ın ntv'de başlayan yeni programının adı. *
annemin
"kızım kalk,hande kalk diyorum,hande bak bidaha hande demicem ona göre" ikazından sonra,kendini paralarcasına sarfettiği cümle.
"handee!kime diyorum ben?!"...
bascavusun beygiri repligi. *
10 macta 107 gol yiyen güvenspor teknik direktörü tiplemesiyle sempatimi kazanmıs sahan gökbakar programı. böyle devam edermi bilemiyorum.
sahan'ın taze espirilerle çıkması gerekirken, daracık bir stüdyoya tıkıştırılan insanlara yayın formatına uygun olsun diye yaptığı zoraki espirilerle biz şahanseverleri ilk iki haftada hayal kırıklığına uğrattığı stand-upumsu.
(bkz: bana diyorsan ekime kadar, başkasına diyorsan skme kadar)
suadiye lisesi matematik öğretmenlerinden * birisinin hit sözüdür.*
şahan gökbakar'ın çok acemi olduğu bir konuda zoraki esprilerle tutunmaya çalışmasıdır. keşke biraz daha yaratıcı olsaydı da dikkat şahan çıkabilir devam etseydi.
cuma geceleri saat 00:30'da ntv'de yayınlanan şahan gökbakar'ın yeni programı olup, şahan'ın talk show için ne kadarda pişmemiş bir komedyen olduğunu gözler önüne seren programdır.
eğlenceli bir konsepti olan ancak seyircinin sıfır işlevi dolayısıyla samimiyet sorunu çeken program.
dün gece yayınlanan bölümünde ''medar-ı muaşeret'' kısmıyla şahsımı gülmekten kırıp geçirmiş programdır. ***
küçük bir stüdyoda gayet samimi şekilde yapılan tek dezavantajı yıllardır cuma günleri beyaz show u izlemeye alışmış seyircinin haberdar olmadığı program.
an itibariyle yaran programdır.*
arap atı gibi sonradan açılacağını umduğum program. Deniz Seki'nin konuk olduğunda hayli güldüren sonraki 2 hafta tebessüm dahi ettirmeyen programdır ayrıca.
dinlenmeyen insanları isyan sözü.
recep ivedik in asena nın sevgilisi "fafal" rolu ile karnıma ağrilar girmesini sağlayan programdır, hele tayt giyip kaydığı zaman, ölmüşüm ben. *
son bölümünde cezayı konuk eden şahanın rapstar olduğu program.
ara videolarında (veya isimleri her ne ise o arada çıkan şeylerin) sin city'den sahnelerin kullanıldığı programdır.

--spoiler--
marv'ın, bedbaht bir elemanın yüzünü araba ile seyir halinde iken yere temas ettirdiği sahne
--spoiler--
ceza'yı gülerken görmemi sağlamış talk show.
mor ve ötesi'ni konuk etmiş program.*
cok kullanılan bir soru cumlesidir.

-kime diyorum ben?

-bana demiyorsun herhalde.
dediğinin yapılmaması durumunda ,yüksek ses kullanılarak gerçekleştirilen sesleniş şekli.
şahan gökbakar ın son haftalarda performansının yüksek olduğu program.
ŞAHAN GÖKBAKAR BiR BALONDU SÖNDÜ ÖNERMESiNiN DOĞRULANMASINA SEBEP OLAN PROGRAMI.
(bkz: alo kime diyorum ben)