bugün

Tek yararı terletir ve zayiflatir.
geceleri görülmeden haraket etmeyi sağlar,
düşmana korkma, algılayamama skilleri verir.
etkili bir ninja kostümüdür.
kimseyi ilgilendirmeyen yararlardır çünkü tek yararının kendilerine olduğunu düşünmekteler. bir kaç gündür oldukça dikkatimi çeken insanlar çarşaftan öte peçede kullanan kadınlar gözlerinden başka hiç bir yerleri görünmüyor yemek yerlerken bile açmıyorlar yüzlerine tül geçirip öyle yemek yiyorlar. dün bir tanesiyle tanıştım ona zor olmuyor mu ? kendi isteğinle mi yoksa eşin istediği için mi böylesin diye sordum. alıştığını hiç zorlanmadığını kendi isteğiyle böyle olduğunu ama tabiki kocasınında istediğini söyledi. inançları uğruna bir kadının böyle bir karar vermesi kimseyi ilgilendirmez gerçekten etkilendim kadının bu tutumundan hayatı boyunca inancı gereği vücudunun hiç bir bölgesini göstermemiş bu kadınlar nefislerini köreltmek için ellerinden geleni yapmışlar bir kadın için çok zor bir durum şahsen kendi adıma düşündüğümde sanırım böyle bir şey yapmam imkansız yapamam. o yüzden ben bu kadınları taktir ediyorum onlar böyle yaşamak istiyorlar ve bunu kendileri için yapıyorlar bu kimseyi ilgilendirmez onlara öcü gibi bakmak kimsenin hakkı değildir herkes istediği gibi yaşamalı istediği gibi giyinmeli istediğine inanmalı.
kışın soğuktan koruyabilir.
Doğuştan ninjalık özelliğine sahip olmaktır.
kara çarşafın dinin gereği olduğuna inananlar için, inançlarının geregini yerine getirmenin verdiği rahatlığa vesile olur kara çarşaf.
inanmayanlar ise bu konuya karışma, faydalı veya faydasız olduğunu tartışma cesaretini nerden buluyor acaba?
demokratik olmayan yiktirsin gitsin ülkeden.
Hergün 'bugun ne giysem' diye dusunmekten kurtarır.
kimlerin yobaz oldugunu ayirt etmede oldukca yararlidir.
çarşafı giyenlerin değil de onları görenlerin hayal gücünü geliştirdiği gibi bir gerçek söz konusudur. Altında ne olabileceğine dair çok yaratıcı fikirler ortaya çıkabildiği tecrübeyle sabittir.
"off bugün ne giyeceğim" sıkıntısından kurtarır.
kadının bedenini satmasını kesinlikle engellemez. zira çarşaflı olup bu işi yapan kadınlar mevcuttur.
abazalara karşı %100 koruma sağladığı kanıtlanmıştır.
modayı takip etmek zorunda bırakmaz.
yaşınızı göstermez.
DOSTUNUN EVINE GIRERKEN KIMSE SUPHELENMEZ.
Teröristler tarafından kamuflaj için on numara bir örtüdür.

Daha dün dört adet 190 boylarında yüzleri bile örtülü çarşaflı gördüm..
Kalabalik icinde 31 cekebilmeyi mumkun kilar.

Edit: eksileyenler denemis, yakalanmis arkadaslar. Entry gecersiz. tekrar ediyorum entry gecersiz.
Türkiye sokaklarında ninja görmeye sebebiyet verir.