bugün

entry'ler (113)

drmiocene

Kendisine asılmaya kalkanın g.tünü kesmeye kalkacağım zatı muhterem çok afedersin.

ben bu yazıyı evladım sana yazdım

Söyleme ihtimalin olan bütün yalanlar çoktan tarafımızdan denendi. Seni ben doğurcam lan, ciğerini bilicem senin. Az yaratıcı ol.

Duştan sonra saçını kurutmadan çıkma dışarı. Sinüzit olursun. Bi ömür çekersin valla.

insan ol, canımı ye.

recep tayyip erdoğan

12 senedir iktidar olup hep mazlumu oynayan, kendisini destekleyenlerin de bir tanesinin aklına 'Lan olum bunca senedir hep bi ezilme hep bi zavallı edebiyatı, meğer ne kabiliyetsiz adammışsın.' demek gelmeyen, kendi %43'üne bakılacak olursa dağına göre kar, tenceresine göre kapak başbakanıdır.

insanın ilk özel yatını alınca hissettikleri

(bkz: hissedemedi)

türk polisi

Kendi hayatları pamuk ipliğine bağlıyken, kraldan çok kralcılık yapan sözde güvenlik gücü.

-Biz uyurken sabaha karşı evimize giren hırsızlar için geldiklerinde sevgili(!) polis ağabeylerden biri 'Siz de iyi uyuyormuşsunuz.' demişti kaypak kaypak gülerek. Hatırladıkça hala saygıyla anarım kendisini.

ben bu yazıyı kendime yazdım

Dünyaya bi daha gelir de multimilyoner çocuğu olmazsan senin ecdadını s.kerim çohafedersin. Aha buraya da yazdım adam ol. Ne lan bu böyle hep ezileni hep fakiri savunma kafaları. Bas git şimdi.

türk erkekleri neden bu kadar kültürsüz

çünkü eşşeğin z.kinden dolayı çokafedersiniz.

panik atakli yazar

nickini görünce 'pandik ataklı yazar' diye nick güzel olurmuş diye düşündüren zatı muhterem. Kimdir nedir, ne yazmıştır bilemiyorum.

rte nin ölmeden önceki son sözü

O ışığı bi söndür!!

basbakanımızın sesini duyunca huylanıyorum

Basbakanımızın millete sesleniş, ulusa sesleniş, %50'ye sesleniş konuşmalarına denk geldiğinde, içinde hafif bir kıpırtı olan, türlü türlü fanteziler kuran, kendisiyle başbaşa kalsa yapmak istediklerinin hayaliyle zihin jimnastiği yapan kişi söyemidir.

turbanli kizlarin ortalikta yakinlasmalari

Başı kapalı olduğu için bu tür davranışlarının normalden daha ağır eleştiriler aldığı gerçektir. Ancak böyle insanları gördüğümüzde aklımıza, örtünme sebeplerinin ailelerinin ve içinde yaşadıkları toplumun baskısı olduğu, gelmelidir.. Kendi tercihlerini yaşayabilme özgürlüğüne sahip olmamaları üzücüdür.

Tabi bu hoşgörüye, bu tür davranışaları sergileyip, başı açık kadınlara 'kirli' muamelesi yapmadıkları sürece tarafımdan sahip olabilirler. Aksi takdirde ıslak tuvalet terliğiyle ağızlarının ortasına vurma ihtiyacımı bastıracak değilim.

Kısaca siz siz olun, empatiyi elden bırakmayın. Empati yaparken de keriz muamelesi görmeyin. Herşey kıvamında olsun.

istanbul un trafik sorununu çözecek formül

Bir nükleer bombanın çözemeyeceği problem yoktur.

sabahları erken kalkınca yapılacaklar

önce bi saate bakmak. Sonra hazır uyanmışken gidip çişini yapmak. Sonra yatağa geri dönüp uykuya kaldığın yerden devam etmektir.

topluma düşünen insan değil lider lazım

topluma 'düşünen lider' lazım diye düşündüren başlık.

ben bu yazıyı sana yazdım

sevgilim diyeceğim o ki, o kadar güzelsin ki; seni severken dünyayı affedesim geliyor.

film isimlerini penis ile değiştirmek

çük gibi geçti (bkz: rüzgar gibi geçti)

çüküm olmadan asla (bkz: kızım olmadan asla)

life of çük

arka çük (bkz: arka pencere)

çükün gücü (bkz: sevginin gücü)

çük yolları (bkz: zafer yolları)

amerikan çükü (bkz: amerikan güzeli)

kara çük yükseliyor (bkz: kara şovalye yükseliyor)

yeşil çük (bkz: yeşil yol)

bazıları çük sever (bkz: bazıları sıcak sever)

milyon dolarlık çük (bkz: milyon dolarlık bebek)vs. vs.

kadını tek eşli erkeği çok eşli yaratmadaki mantık

dinin ilmini bilmini değil de ahlaksızlığını geliştirmeye yönelik mantık dışı yaklaşımdır. Hep pipili mihrakların oyunudur.

kara çarşaf ın yararları

çarşafı giyenlerin değil de onları görenlerin hayal gücünü geliştirdiği gibi bir gerçek söz konusudur. Altında ne olabileceğine dair çok yaratıcı fikirler ortaya çıkabildiği tecrübeyle sabittir.