bugün

entry'ler (584)

masstival 2016

Sağlamların geleceği bir konser.
Gelenler için http://www.biletix.com/etkinlik/TLEKD/ISTANBUL/tr
Umarım bu da iptal olmaz.

Elimde fazla bilet var. ilgilenenler mesaj atabilirler.

kişinin kalitesini yükselten şeyler

Oturuşu, bakışı, gülüşü, yemek yiyişi, elbisesinin veya gömleğinin ütüsü bile yükseltir.

sözlük yazarlarının itirafları

Sende bir şey var, bana derin nefes aldıran bir şey.

ilişki

bir erkek ilişkiye başlarken sapıtır, kadın ise güvendikten sonra sapıtır ve öyle devam eder. Kadın geç sahiplenir ama sahiplenmenin dibini yaşar ve yaşattırır. Ondandır bu kıskançlıkları diye düşünürüm. Hani en azından benimkilerin hepsi bu şekilde oldu.

erkek 50 kızla yatınca aferin kız yatınca auuv

(bkz: bi bitmediniz amına koyim)

avuca alındığında eli doldurmayan meme modeli

avuç içi mutluluktur.

erkeğin ömrünü uzatan kadın tipi

Kesinlikle az konuşanıdır. Gerisi fasa fiso.
Edit: imla. dilimizin dibine vurmuşum resmen.

yazarların telefonuna gelen en son bildirim

Abim geldi ya :(
Edit:bildirimmiş ya la.
Ligtv'de premier lig heyecanı başlıyormuş.

rasim ozan kütahyalı

Türkiye'ye AĞAĞAĞAĞAĞAĞAĞA diye gülmeyi getiren adam.

uefa nın fenerbahçe nin başvurusunu reddetmesi

eufa, fenerbahçe'nin fred için yaptığı başvuruyu reddetmiştir.

https://twitter.com/ntvsp...status/628503885007712256

okan üniversitesi

an itibariyle kurtulduğum üniversitedir. omuzlarımdan öyle bir yük kalktı ki.
Bilgisayar Mühendisliği'nden mezun oldum. DGS ile giriş yapmıştım ve normalde 2 yıllık olan üniversitemi 5 yılda bitirebildim.
Size biraz okuldan bahsedeyim.
inanılmaz uzak. her şeye, herkese, tüm dünyaya uzak. en yakın mesafe Viaport'tur ve minibüsle 15dk falan sürer ve emin olun oraya gitmek istemezsiniz. her çeşit insan var ve inanılmaz ötesi kalabalık. kartal sahile gidelim deseniz 1.30 saat sürer. kadıköy deseniz 2 saatten fazla sürer.(tabi ben ring kullanmadığınızda olanları söylüyorum) ring'ler en son 7 liraydı. istanbul'da sikik bi ulaşıma 15 lira vermek ne kadar özel okul öğrencisi olsanızda koyar. binmeseniz bu sefer vakit ve stres koyar. kısacası her şekilde koyulacaksınız.
3 yıl yurtta kaldım. dünyanın en kötü yurt düzeni vardır. yaklaşık 10 m2 odaya 4 kişiyi sığdırırlar ve size 50 litre hacminde bir dolap verirler. bu dolapta hiç bir şeyinizi yerleştiremezsiniz çünkü ne gözü vardır ne bişi. kıyafetleriniz bok gibi olur. ayrıca bavullarınızı bile koyabileceğiniz bir yer yoktur. yurt pişmanlıktır. sakın ha sakın. yurtta kalayım demeyin. eğer kalırsanızda ne memuru alkol bey demişti dersiniz.
burada orta zengin insanlar okumaktadır. size hava atmaya çalışabilirler ama öyle zenginliğin havasını değil. bi süre sonra baba parasıyla hava atmanın ne kadar komik bişi olduğunu anlayacaksınız ve götünüzle falan güleceksiniz bu insanlara. ondan dert etmeyin.
akşam yemekleri güzeldir. çıtayı yüksek tutmayın ve sakın fastfood'a vermeyin kendinizi. Ben verdim 1 yılda 15 kilo almıştım. hala eski halim gibi olamadım :/
burada tek yapabileceğiniz şey yaşam merkezine gidip sigara içmek, starbucks'tan kahve alıp oturmak ve kesişmek. ekstra okul size bir şey vermiyor maalesef. Mutlaka bi sevgili edininiz. Yoksa zaman geçmez.
eğitimine gelirsek, kendi bölümüm olan Bilgisayar Mühendisliği'nden bahsedeyim. iyi hoca 1-2 tane var. zaten tüm öğrencilerin korkulu rüyası kendileri ve geçmek için hakikaten onu öğrenmeniz gerekiyor. onun haricindeki tüm ama tüm hocalar sınıfa pdf'lerini getirirler yansıtırlar okur ve giderler. yani anlayacağınız 5 para etmez. Eğer kendinizi geliştirmek için dersler haricinde kod yazmayı veya ne bilim network sistemlerini falan hobi edinmezseniz mezun olunca işsizler kervanına siz de katılacaksınız demektir. 1-2 hoca haricinde tüm hocalar size yardım etmeye gönüllüdürler, gidin konuşun mutlaka derdinize bi çare bulmaya çalışırlar. insancıllardır yani. Hele ki Günseli hoca vardır Dekan yardımcısı. candır o can. her derdinize bi çare bulmaya çalışır.
Labarotuardaki bilgisayarlar gayet iyidir. Counter felan bile oynayabilirsiniz.
Okulun en büyük sıkıntılarından biri 3g'nin çekmemesi yoğunluktan dolayı. Ben zamanında turkcell ile iletişime geçmiştim fakat bi sik olmadı ama nerdeyse her yerde wifi var.
öğrenci işleri de oldukça iyidir. 5 yılda bir kere bile sıkıntı yaşamadım kendileriyle.
ama kendi bölümüm için aynı şeyleri diyemeyeceğim. muaf olduğum ve transkriptimde gözüken 2 dersimi durduk yere sildiler. daha sonra gidip çıkartın muaf olduğum derslerimi dediğim zaman kaybettiklerini söylediler. Verdiğim evrakları kaybettiler ve bu evraklar ciddi önem teşkil eden belgelerdir.
bir dersi kendi okulumda kaldığım için marmara'dan yaz okulunda almıştım. bizim 14 haftada gördüğümüz dersi orada kadın 3 haftada anlatıp kalan 11 haftada hayatımda görmediğim sembollerle ders işlemişti.
Yabancı dili okulumuzun çok iyi. Bildiğim kadarıyla çincede en iyisi.
Kampüs bol yeşilliklidir. Güzel güzel her zaman otlayabilirsiniz çimenlerde.
Kışın götünüzdeki kanı bile dondurur. Dikkat edin.
Daha söyleyecek bir çok şey varda yüreğim elvermedi ne yalan söylim.
sadece üniversite mezunu olmak istiyorsanız tam sizlik bi okul. (Ben de dahilim bu kitleye)
ha birde bir şeyi yapamıyoruz. kaldırdık falan derlerse inanmayın. Hemen her hafta dilekçe yapıştırın. Sizden ve dilekçelerinizden sıkılıp kabul ediyorlar sonunda.

mikroişlemci

Yarın tek ders sınavına gireceğim ders.
Öyle bir ders ki hoca soruları verdi. vermesine rağmen hala çözemiyorum.
Ve kalacağım. Yok mu yardım edecek biri be sözlük. Dertliyim dertli.

ligtv com tr

yaklaşık 5 saniyede bir videoya reklam koyan site.
sizin yüzünüzden ne doğru düzgün maç izleyebiliyoruz ne de izlediğimizden keyif alabiliyoruz.
Böyle aptalca bir tasarım zaten olamaz. heralde bil. müh. 1. sınıf öğrencisine yaptırmışlar tasarımını.
reklamlarınız bizi bitirdi.
bak tekrar diyorum
reklamlarınız bitirdi bizi bitirdi.

10 şubat 2015 michael jackson konya konseri

Keşke olsaydıda dinleseydik diye yaftalanılan durum.

erzurum soğuğu ile ünlü ilimiz

Öncelikle o il değil ilçedir. O da Beylikdüzü'dür.

ilişkinin ilerleyen safhalarında öküzleşen erkek

sıralaması şu şekilde olabilir;

Napıyosun Begüm * ?
Napıyosun Beg * ?
Napıyosun hayatım?
Napıyosun hayat?
Napıyosun la bebe?
Napıyosun la?
Napıyon lan?
Napıyon?

yaya geçidi

caddelerde yayaların karşıya geçmemesi için ayrılmış çizgi müsveddesi.

burger king

OKulun yurdundayken çok tüketirdim ama o kadar iğrenç pis bir çalışma şartı, çalışanları ve servisi vardı ki.. en sonunda dayanamayıp arayıp isyan ettim. bağırdım çağırdım(Emin olun haklıydım) ve o günden beri protesto ediyorum.
Herkese firençayzing verip büyük firma olunmuyor. Kaliteli hizmet vermeniz lazım. Suriyeli çocuk olayınıda yeni öğrendim.
Kalitesiz hizmet veren firmanın kalitesiz çalışanı diyorum.

her yıl ilaca 2 milyar tl ödeyen türkiye

daha 27 yaşımdayım ve hayatım boyunca bağlı olduğum 2 adet ilaç var.
Devlet bana bakmayacaksa ne anlamı var devletin, ve bizden kestiği vergilerin.
kutudaki adeti azaltsa bir hasta için o ilacı tekrar yazdırmak , gidip almak ne büyük bir eziyet.
daha bu yaşımda olmama rağmen işten izin al doktora git, reçete yazdır, sağlık ocağına git, numara al ve eczaneye git ilacı al ve gel.
ki 80-90 yaşında insanlarda bunu yapacaklar.
tasarruf edilecek maalesef bişi yok bu konuda. Aldığım ve ömrü hayatım boyunca bağımlı olduğum ilaçlar için bile para ödüyorum. Bırak o kadarınıda karşılasın devlet.

ayna

Zaten bitmişlerdi ama bunu yapmayarak en azından aklımızda güzel kalsaydınız. Üzüldüm. Bir çıkış olarak görüyordunuz belkide ama bayağı yanıldınız.