bugün

(bkz: külotlu çorap)
(bkz: incik boncuk)
en çok para harcadığı şeyin ruhsal durumuna göre değişim gösterdiğine inanırım.
psikolojisi bozulduysa sonradan aldığına pişman olacağı şeylere, psikolojisi iyi durumdaysa daha mantıklı şeylere para harcar.
erkekler hatunların çok para harcamasından şikayet edeceğine morallerini bozmasınlar yeterli.
iktisadi değeri olmayan şeydir o. zaman
'ay fazla mal göz çıkarmaz bir göz kalemi,bir ruj,ayakkabı,çanta,bluz daha alsam nolur sanki hem hepsine ihtiyacım var benim.' mantığıyla alınan her şey.
ayakkabı ve çanta
kıyafet
kozmetik

tabii bunların çoğu evde vardır ve gereksiz yere alınırlar.
kitap.

edit: allah allah dostum illa ayakkabı, ıvır zıvır mı yazmalıyım? ben kitaba harcıyorum paramı. zoruna mı gitti? hey yarabbim.

edit2: imla.
(bkz: yemek)
çocuklarının eşyaları, kitap, oyuncak ve dondurmanın da içinde olduğu ıvır zıvır yiyecekler.
edit: seri eksiliyorsun anladım da neye para harcadığımı sormadın mı... tuhaf...
tabii ki kıyafetler ve kozmetiklerdir ama güzellik salonlarına da bir servet gidiyor desek yanlış olmaz sanırım.
giyim- kıyafet
kozmetik ürünleri
çanta
ayakkabı
kuaför
doğal olarak para yetmiyor kalanına...
paradır.
mutlak suretle takı, toka, aksesuardır.
çocuklarının geleceği.
-güzellik,bakım,kuaför
-kozmetik
-ayakkabılar
-kıyafetler
-tokalar,aksesuarlar
- abur cubur
- film
- kitap
- parfüm
tabi ki de...
çikolataaaaaaaaaaaaaaaaaaa
(bkz: külot)

edit: dürüst olun biraz dürüst
paraya çok para harcalar. Parayı bulabilmek için daha fazla para harcamak gerekir doğal olarak.
(bkz: serbest çağrışım)
Çikolata ve koladir. kendimden biliyorum.
ayakkabılar ve kuaför masrafı kapışır.
Ayakkabi. Takibtisi olanlar icin tabi.
kozmatik ürünleridir.
Kozmetik listede birinci sırada yer alır. Çünkü kilolu bayanlar kendilerine giyecek elbise bulamasalar dahi tenlerini daha güzel gösterecek bir ürün ya da kendilerini daha iyi ifade eden bir koku daima vardır. Ayakkabı sektörüyse pahalıdır. Bu yüzden bir ayakkabı almak yerine bir çok makyaj malzemesi almak yeğdir her kadın için.
erkek egemen toplum oldugumuzun gostergesi cevaplar goruyorum, normal tabi.

simdi size burada cok kitap okuyorum samimiyetsizligi yapmayacagim. ama erkekler zeki, kulturlu kadindan cok bakimli kadin tercih ediyor. bundan sebep kadinlarimiz da kendilerini avm lerden alamiyor. bu durumda ben saglikli genlere sahip bi kadin olmuyorum. cunku kafka aforizlari bilmeyen bi adami etkilemek icin 90 derece canta takamam.

kadinlarin en cok para harcadigi seye gelince; kiyafettir. aptallar sizi.
meblağ olarak ayakkabı ve çanta, sıklık olarak oje ve ruj.
güncel Önemli Başlıklar