bugün

yüz, saç, cilt vb. için yumuşatıcı, güzelleştirici maddeler, malzemeler.
kadınlar fazla önemsediği için, bu devirde tek maaşla geçinilmez sözünün ispatı.
kadınlardan para kazanan,kadınlara minnettarlık duyması gereken dev güzellik sektörü.
paranın mevzu olmadığı ,
her vaadine inandığımız sektör.
zemin olarak bayanların her yerinin kullanıldığı boya badana ve tadilat işlerinin insana uygulama malzemeleri.
kelime anlamı olarak "düzen" manasına gelmektedir.
başlı başına bir dünyadır.rengarenk rujlar,allıklar,farlar; ipeksi dokusuyla mest eden pudralar,mis kokulu parfümler her hadını baştan çıkaran ve alışverişe sürükleyendir.
bioderma sensibio h2o - makyaj temizleyicisi.

alin kullanin, kullandirin.

hatta baska bir sey kullanmayin.
hayvanlar üzerinde insanlık dışı deneyler yapılmasını gerekli kılan süslenme endüstrisi.
kadınların çekiciliği boostlayan olay.

tabi erkekler için de yüksek harcama olarak gördüğü fobisi olabilir bazen.
kelime kökü kozmos, yani düzen manasına gelen kelimeden gelir.
Güzellik demek, kozmetik ya var olan güzelliģini dahada güzelleştirmek veya çirkin tarafları örtmek. Kamufle etmek. Kozmetik önemli bir konudur, hele ki benim branşımda. Kozmetiksiz kalmayın, fazlasıda zarar!
ne olduğunu bilmediğim bir ürün daha her yerde bu ve bunun gibi nesneler var. kardeşim büyüdükçe bunlar daha çok var olacak evimizde demek ki.

görsel
Aloe vera ürünlerinin kalitesi tartışılmaz, internetten lr üyelik yapıyorlar.
lan aslında kadınlar kadar biz erkeklerin de ihtiyacı olan ürünlerin genel adı. hatunun doğum günü yaklaşıyo biraz kendime biraz hatuna dilay kozmetik'ten bişeyler aldım. ilk defa kullandığım site bakalım hız, ürün kalitesi gibi konular hakkındaki düşüncelerimi ürünler gelince yazarım buraya.

Edit: valla söz siz sözlük sakinlerine söz verdim diye yazıyorum hea bilesüüz. Ürünler gayet güzel paketlenmiş ve süresinde geldi. Teşekkürler.
çok fazla ürün çeşidi olan sektör. genellikle kadınlara hitap edildiği sanısı var. oysa temizlik ve kişisel bakım ürünleri de kapsadığı için erkek bireylerinde uğramasını tavsiye ettiğim sektör.
alıp paylaşmak gerekir, aksi halde raf ömrü nedeniyle elde bozlur.
Hiç para harcamadigim bir sektör.