bugün

hormonlarınızla değil kalbinizle sevin onları. kadınlar anlar gerisini dert etmeyin.
süründür.

bak nasıl kul köle oluyor. öyle olunca da mutlu oluyorlar zaten.
sütyen kopçasının sıkması. deneyin bak, ne zaman o gereksiz şeyden kadını kurtarırsanız bi ferahlama sezeceksiniz.

(bkz: inceldiği yerden kopça)
ah bir bilebilseydim.
ilgi göstermektir.
üç maymunu oynamak yeterlidir, görmedim, duymadım ve işitmedim.
içten,ama gerçekten içten bir şekilde iltifat veya iltifatlar etmektir.
dinle ve hak ver.
para para para. napolyon ne güzel demiş.
kel göbekli yada cebin şişkin olmalı.
yada olmadı zenci olduğunu söyle.
biraz sevgi, biraz ilgi, biraz para, biraz espri, biraz maçoluk, biraz espri, biraz ağırbaşlılık... kısacası herşeyden biraz verildiğinde kadınları mutlu edememek için sorun kalmaz.
Sinirsiz harcama yapabilecegeni soylediginiz bir kredi karti vererek istinye parka bir haftaligina salmak...
isviçreli bilim kadınlarının yaptığı bir araştırmaya göre bilinen herhangi bir yolu bulunamamıştır. bu durumda sevgili uludağ sözlük yazarlarının cağğnım 128 entry si boşa gitmiş oluyor. tamam yeter artık kafa patlatmayın.
(bkz: pompa)
sex and money.
seksüel anlamdaysa klitoristir.
parayı cebinizin kenarından sadece gösterin, yeterlidir.
Atalarımız özetlemiş
(bkz: karnından sıpa sırtından sopa)
doğru zaman ve doğru yerde hediye almak ve çok güzel olduğunu sölemek.
sayfalar dolusu da yazılsa , 24 ciltlik bir ansiklopedi de olsa kadın bir şekilde mutsuz olmanın yolunu bulur merak etmeyin.
sabah uyanır uynmaz içten bir günaydın. bu aynı zamanda kadın tarafından yapılınca erkeği de mutlu eder. onunla mutlu olduğunu hissettirmek en güzel mutlu etme yoludur. yaşadıkça çoğalan şeyler.
(bkz: çikolata ver sussun)
(#2034789) bunları * düşünse bile yeter*
bin türlü yolu olandır. basit bir olaya sinirleniyormuş gibi yap ve bekle.. birkaç dakika sonra mutlu kadın yanında.
Onları mutlu ve derin tatmin etmenin tek yolu vardır. O da şoka sokmaktır. Şoka; bildiğimiz gibi iri, güzel görünümlü, pahalı, naif, duygusal ve aldatıcılığı pek yüksek olandır. Sokarsın şoka, bakarsın dalgana...