bugün

entry'ler (1806)

vajinasının kokmadığını iddia eden kız

kesinlikle inandırıcılığını yitirmiş olan kız. kimse doğrudan ölçme yapmadan bu kıza inanmaz bu gidişle. ondan sonra niye eşim deri sektöründe diye ağlasın..

düşen çocuğa kendin düştün ağlama demek

saçma olabilir. başkası beni düşürse ağlamam direk dalarım söylüyüm. ha kızlarda süreç başka işler o ayrı. peki ya düşen çocuk erkekse. hani erkekler ağlamazdı. bi de ağlamayana meme vermezler diye de atasözümüz var. doğal olarak erkeklere meme verilmiyor ağlamadıkları için. peki kime veriliyor olabilir bütün bu memeler? kim alıyor olm bu memeleri konuşun lan.

internetten film indirenlerin yediği kul hakkı

(bkz: haram data helal data)

38 derece sıcaklıkta pardesü giyen türbanlı

yani bir de şu açıdan da bakmak gerekiyor olabilir iki bitlik argümanlarla gelmemek açısından, malum bazılarımızın idrak kapasiteleri ne bileyim honeywell'in iş mülakatlarındaki gibi 7 yaşındaki kuzeninin anlayabileceği şekilde anlatmayınca anlamayacak kadar düşük olabilir, yadırgamıyoruz. nedir, erkek var bi de kadın var, bunlardan erkek pozitron gibi, kadın da elektron gibi düşün. arada ne var bunları patlamaktan alıkoyan, din. din ne işe yarar buna girmiyorum ama din kadınlara örtün, erkeklere de kadınlara bakma deyince, erkeğin kadınlara bakmaması mı daha zor, kadının örtünmeyi alışkanlık haline getirmesi mi? bence eşit derecede. bakın bunca yıllık hayatımda o derece takvaya sahip bir ya da birkaç tanıdığım olmuştur, çünkü zor bakmamak. ama kadın örtülü olunca ne oluyor, bakılmıyor. din bu noktada yasaklar koyuyor, suç işlenmeden yani, kapiş, beğenmiyorsan örtünme zaten ne haddine..

38 derece sıcaklıkta pardesü giyen türbanlı

yani diyor ki, ortam 38 derece sıcaklıkta olacak, benim gibi izmir'de gölgede bile gezerken terleyen adamların arasında bir de türbanlı olacaksın, milletin kısa kollularla zor durduğu, kıçının donuna yapıştığı yerde üstüne de pardesü giyeceksin, sağda solda seni bu halde görenler hem kendini çağdaş addedecek hem de arkandan seçimin hakkında ileri geri konuşacak ve hatta bu konuşmalar ve yargılamalar senin de karşılaşabileceğin internet gibi ortamlarda yapılacak, bunlarla hep karşılaşacaksın. eğer bu seçim tamamen kendi kararınsa inandığın değerler için ne kadar acılar, sıkıntılar göze alınabiliyor ve bu türden değerleri olmayanlar ne kadar alçakça yaşıyor demek. inanacak ve inandığının gereği gibi yaşayacak insanlar da bu yüzden hz. ali'nin ibadet tanımında cennet arzusu veya cehennem korkusu motiviyle olaylara yaklaşmıyorlar, bu dönemin özgür insanları payesini sonuna kadar hakediyorlar.

günün tek cümlelik özeti

anne bitti.

(geçmişten bir günümün özeti olabilirdi bu ama bugünümün değil maalesef)

bir kadınla sevişirken ele penis gelmesi

olacak iş değil. mimkin diil.

tüm yönetici asistanlarının kadın olması

bu olay meslek adlarını daha karizma isimlerle değiştirmenin bir sonucu. sekreter görebiliyor muyuz artık? yok. onun yerine asistant manager, asistant to the regional manager, asistan, yönetici asistanı gibi titrlerle karşımıza çıkarlar. bunun daha da kallavisi çiğli organize sanayiinde daha önce kaportacı olduğunu bildiğimiz abilerin artık araba revizyonisti olmaları.

ekşi sözlük ün inci sözlük e dava açması

- yaz kızım, davacı ekşi tekno.. ve.. medya yayın kuruluşunun mahkememize ..müracaatına müteakip..
- özet geç lan piç.
- ..suçlu bulunup manevi haka..
- hakim haklı beyler.
- ..yüzbin lira cezaya çarptırılması uygun gö..
- ccc inciyi de sikerler ccc

ekşi sözlük ün inci sözlük e dava açması

- davalı inci sözlük, kendinizi nasıl savunacaksınız?
- inci siker hakimim.
- hmm, demek ithamları kabul ediyorsunuz.

kürt sait in oruç tutarken fotoğrafı

düşük cümle ve anlatım bozukluğu içeren ender cümlelerden biridir, her hayvan böyle sıçamaz dikkat edelim.

newton ın fakir bir bilimci olduğu gerçeği

ya şimdi burada açıklığa kavuşması gereken bazı şeyler var bence. edison'u alalım, adam mafya, tesla onun yanındaki teknisyen gibi bişi, icadı yapan tesla şan şöhret edison'un, faturası benim halkımdan çıkıyor. iyi mi yani bu? newton da faraday gibi farklı bi sektörden hayata devam ediyor. faraday sıfırdan başlıyor yalnız, dişiyle tırnağıyla geliyor oralara. newton'u biliyoruz zaten, adam fringe'deki kel adamlar gibi gözlüyor olayları. e adamlar götünü yırtıyorken onları izleyenin zengin olmasını beklemek saçma olurdu haliyle. bahanesi de hazır, neymiş gözlemci sisteme müdahale etmemeliymiş, yoh ya. ulan martin luther'e döndün ne bu hal. git biraz patent al, git asansörü bul ne bileyim. bunlar aslında aynı mahallenin çocukları. ama bakın çevre insanı nasıl da etkiliyor. bu da punch line'imiz.

istanbul depreminde ölecek 30 000 kişi

(bkz: işte o faniler)

kızları sırılsıklam aşık eden erkek tipi

(bkz: piknik tipi erkek)

sevgilisinin ayak tırnaklarını kesmeyen nankör kız

ilişkide mantık aramamamaklığı ben seni karşılıksız sevdim sen de hazır kalkmışken ayak tırnaklarımı kes gibi kendi içinde çelişen absürt bi ifadeyle belirten şahsın bence talihsiz aftosu. bak ben sana ne diyorum, al hadi kızı götür sadece kızın beğendiği, kızın konuşurken boş bulunup istediği bi alışveriş merkezine, ve dilediğince alışveriş yapmasına veya yemek seçmesine izin ver. yok mu? e hani biz karşılıksız seven erkekler, bu kızların bu karşılık beklemeden sevmelerimize karşılık beklemeden sevmeyle karşılık vermeleri gibi aslında varolmayan bi kavramın içinde maddesel olarak karşılık bekleyebileceğimiz bir takım "istekler" bağlamında taviz veremiyorduk, aynı şeyi kız tarafı istediğinde niye bu savunmaya sarılıyoruz? ikiyüzlülüğümüzün ölçü birimi nedir? veya şöyle sorayım, kadının altına ortalama bi araba, diyelim ki audi a3 çeken bi herif evde ekstra blowjob isterse, bu ilişkinin çıkar ilişkisi olduğunu kanıtlamak için kadının altına a8 çeken bi herifle olmasını beklemek mi gerekir? hiç sanmam. kendi içinde anlamlanamayan bir şeyi materyale döndürdükçe bakın ne kadar da sathileşiyor, değil mi?

windows sizi ölümcül bir hatadan kurtardı

- handecim tamam akşama geliyoruz bizimkilerle size. tamam kapat şimdi.
- tamam.
- ya bu makine de amma yavaşladı ha. oyun aynayam.. hassiktir mavi ekran.

2 saat sonra.. telefon çalar.

- hande vallahi zaman nasıl geçmiş anlamadım kusura bakma yarın geliriz istemeye ne olacak ki kaçıyo musunuz?
- allah belanı versin bıdı bıdı bıdı..
+ [windows sizi ölümcül bi hatadan kurtardı]
- lan yoksa.. windows sen kocaman bir çılgınsın. sağol be meğer bi işaretmiş.

patronu arayıp ya bugün de hiç tadım yok demek

- ya bugün de hiç tadım yok patron ben evdeyim arayan olursa.
- belki de kendinize yeni bir kariyer seçmenizin zamanı gelmiştir ha?
- ha. ne? yok yok. hemen geliyorum efenm.

dünyadaki her kızı isteyen doktor ve mühendisler

nedense kız isteme diyaloglarında en çok sarfedilen 'beni ne doktorlar ne mühendisler istedi peeh' tipi evleneceği adamın sosyal statü eşik değeri kız tarafınca belirlenmiş sözlerin hitap ettiği kesim. bu adamlar nasıl bi motivasyona sahip anlamak mümkün değil. her kızı belli bi sırayla ziyaret eden bi güruh düşünün, önce doktorlar ve sağlık ekibi geliyor, kızın ailesi tabi bunları gelecekte kızlarına daha iyi bi yaren bulacakları düşüncesiyle başlarından savınca mühendisler odası arayıp randevu alıyor bu aileden. derken onların da şansları yaver gitmiyor. kız da tabi gel zaman git zaman hayallerindeki ceo'yla evlenemeyeceğini anlayınca ilk bulduğu öğretmene atlıyor zannımca. enteresan bi karar mekanizması var kız tarafında vesselam..

sözlük içinden sözlük dışına link vermek

(bkz: sözlüğün level atlaması)
(bkz: imperial age)

brezilya bayrağında ittihat ve terakki ifadesi

(bkz: suudi arabistan bayrağındaki mesaj kaygısı)