bugün

ingiltere de yapılan bir araştırmaya göre kadınların genlerinde bulunan bir özelliğe göre, farkında olmadan kendilerine en uygun erkeği, erkeğin ter kokusundan tespit etmesidir. ulan bende mal gibi yıllarca deodoranta para verdim. en güzel yıllarım abazanlık içinde geçti. size dava açmazsam alçak deodorant şirketleri hatta şirretleri. neyse zararın neresinden dönersen kardır, bundan sonra en beter ter kokumla kadınların burnunun direğini kırıp başlarını döndürecem.
(bkz: terlemek güzeldir)
(bkz: yastık kokusu) aha valla çözmüşüm ben olayı!
deodorant, deo-stick, parfüm satışlarını kamçılamak amacıyla yapılan araştırmadır. yurdum insanı bu araştırmayı dikkate alarak leş gibi kokabilir.

(bkz: aman allahım)
aslandır. çiftleşeceği erkeği de ağaçtaki idrar kokusundan tahlil eder.
(bkz: simba)
bilimsel bir gerçektir, yalnız:

sağda solda milleti koklayan kadın nüfusunun arttığını düşünmek bile istemiyorum sözlük, ya sen?!
bağışıklık sistemleriyle alakalı bir konudur. *
bilinçaltı ile alakalı bir konudur.*
(bkz: feromon)
+bunca erkek dururken neden ben nejla?
-ben güçlü erkek severim
+ama nasıl anladın ki
-terleyince katır gibi kokuyosun erkeğim
+iğrençsin nejla
-sen de aşkııımm
bir bayanın burnu böyle bir yolla ancak cinsel münasebette onu mutlu edebilecek birinin kokusunu hissedebilir. ki buna da ideal erkek diyemeyiz, zira kadınlar her yönüyle mükemmel erkek aralar.
"sen niye bu kadar dü$üncesizsin ziya?!"

-fırk fırk! *
+hayırdır müberra?
-ayy ragıp sen pek bi güzel koktun be
+yok yahu,bütün gün amelelik yaptım ben. emin misin müberra?
-ay yok yok, bu böyle $ey gibi bi $ey gibi...$ey.
+öküz mü?
-hayır erkek?!
+ben de onu diyorum i$te, öküz?
* *
kadınlar güçlü erkekleri severler. kucaklanmak, sahiplenmek, korunmak, kollarına alınmak, sevdiği erkeklerin kollarına sığmak isterler.
bir kadın bu nedenlerle sevdiğinin güçlü olmasını, gücünü kullanmasını ister. bu yüzden de onu güç gerektiren işlerde yorulmuşken, güç sarf etmişken görmek hoşuna gider. onun teri, erkekliği, o koruyucu gücünün tadı gibi yerleşir yüreğinin damaklarına. ve ona teriyle: çabalarıyla, "yenilmezliğinin simgesi"yle hayran olur.
koruyucu ve sahiplenici bu gücün gösterildiği nokta da, o güçlü kolların yenilmezliğinin terleridir işte...
doru olan önermedir lakin olay ter kokusu değil, ten kokusudur. bir çok kadın, hoşlandıkları erkeğinten kokularının kendi babalarına benzediğini bile savunmuşlardır. nasıl bir yakınlık hissetme olayı bunu anlayamıyoruz lakin yapılan araştırma bu olayı doğrulamaktadır.
-**
+napıyosun nejla?
-bugün çok şehvetli kokuyosun.
+güzel mi parfümüm?
-onu değil, seni kokluyorum *
+eğitimli arama köpeği misin?
-* evet evet hissediyorum, tam evlenmeliksin.
+eroin olsa üstümde anlar mısın?
-*hımmm, çok ateşlisin...
+aldatsam anlarsın o zaman koklayarak.
-* ooo, çok ihtiraslısın, heyecanlı bi ilişki olacak...
+sanırsam birazdan yalamaya başlayacaksın, e yani suratımı...
-* esprilide adamsın.
+anladım. sen vermek için bahane arıyosun.
-* bazen öküzlüğün tutabiliyo ama olsun yinede verecem...
+az bi merak ettim, koltuk altımıda koklar mısın?
-bi farkı olmuyo canım, hepsi aynı bok.
+öyle deme allasen bi kokla.
-* hımm burda biraz paylaşmayı seven erkek modeli buldum...
+bide çorabımı koklasan?
-bsg
+apışarasını koklasan?
-vermeyecem ulan!
+nejla yapma bokunu yim. gel bende koklayacam valla.
-ybsg
önemli olan bağışıklık sistemi güçlü olan bir çocuk yetiştirmektir. bunun için de iki ayrı cinsin * gen çeşitliliğinin birbirinden farklı olması, yeni oluşacak bireyin bağışıklık sisteminin daha güçlü olacağı sinyallerini verir. iki ayrı cinsin bağışıklık sistemi sonucu vücut proteinleri ve dolayısıyla ten kokuları farklıdır.

kadın ve erkeğin gen çeşitliliği birbirinden ne kadar farklı ise bireyler birbirlerinin ten kokularından o derece olumlu etkilenir. kadın ve erkek, anne babalarının kokularına benzeyen kokulardan hoşlanmazlar, çünkü anne babaları ile kendileri aynı genlere sahiptir.