bugün

Arkadaşımın, o zamanlar sahip olanların özel güçleri olduğuna inandığımız takao tasosunu çalmamdır.
Hırsızlık. Arkadaşımın oyuncağını çalmıştım çok pişmanım.
annem sigara icmesin diye sigarasini calip sakladim, sonra bi guzel dayak yedim sigarayi verip oturdum.
ahmet bakkalın dükkanından gofret çalmak.

keşke bu kadar masum kalsaydı günahlarım.
Haseddir(çekememezlik).
iblis başlatmıştır, bize bulaştırmaya çalışmaktadır günümüzde.
Sevgilimi aldattığım...

Dudakları dudaklarıma ilk dokunduğunda yıllarca öptüğüm dudaklara hiç benzemediğini farkedip olay mahalline ürkütücü bir şekilde yabancılaştım,

o an Öpüşürken hayatım film şeridi gibi çekti aklımdan, sanki itsen, yüZümü öteye çevirsem kurtaracaktım anılarımı.

Ama çok tatlıydı. itmedim, yüzümü çevirmedim. Pileli eteğimi kaldırıp bacaklarımı gösterdim.
günah allah cc ile kul arasında kalırsa tevbe halinde settar ismi şerifi hürmetine affedilir.
ifşası halinde günahla gurur duyulma gibi bir hal olurki buda allah cc ın gazabına sebep olur.
eskilerimizin bir sözü var
allah cc tan korkmazsan bari kuldan utan.
Kesin annem bana kızmasın diye kardesimin üzerine attığım iftira... Ama tam hatırlamıyorum. Allah affetsin.
(bkz: kibir) (bkz: şeytan)
(bkz: elma) (bkz: adem)
(bkz: yalan) (bkz: ben) çok küçükken dayak yememek için söylediğim pembe yalandır. hoş kardeşim için pek pembe olmadı orası ayrı.
Komşu kızıyla seks yapmaya teşebbüs etmektir benim için. ilk günahım buydu sanırım.
Havva anamızın "hadi adem şu elmayı al" demesi.
Adem in ise o yasak demesi.
Ama havva'nın "ne olacak ki" demesi neticesinde ademin ilk günah a girip.
insanligin ilk günahı olması.
ilkokulda arkadaşımdan izinsiz onun cipsini yediydim.Fakat bu huyum değişmedi halen oda arkadaşlarımın cipslerini izinsiz yiyorum.
Sakız çalmıştım ben. En masum günahlardan.
Çocukken çete reisi gibiydim. Futbolcu kartları falan onlarda hep hile yapardım, çok sağlam taso oynar yenildiğimde bir türlü onu geri alırdım. Daha sonra yugi-oh falan yaygınlaştı ben de sadece görüntüsünü sever ama oynayamazdım milletin kartını çalardım sürekli.

Allah affetsin.
Orada değildim , günahını almayalım.
Sözlüğü pedere çevirmişsiniz amk.
7 yaşındaydım. o gün Manisa'nın Turgutlu ilçesine gidecektik. annemler evde yol hazırlığı yaparken bende tv izliyordum. sihirli arkadaşım mıydı en iyi arkadaşım mıydı öyle bir çocuk dizisi işte. reklam girdi bende kanalları gezmeye başladım. bir yeşilçam filmi gördüm. Kadın soyunuyordu. sütyeni falan ortadaydı hoşuma gitti öyle onu izlemeye başladım. sonra yola çıktık. aklıma o görüntüler gelmeye başladı. 30 saniye sonra feci bir şekilde arabamız yaklaşık 30 metre kaydı ve bariyerlere çarptık. kafamı vurmuştum. kazayı benim aklıma gelen çıplak kadın görüntüsü yüzünden yaptığımızı düşünüp çok üzülmüştüm. ilk Günahım ve ilk Günahımın bedelinin hikayesi budur.
kibir. iblisin yediği bok.
komşunun patates ve soğanlarını çalarak çamurla yemek yapma çalışmalarımız.
Hırsızlık, nimetle oyun ne ararsan günah point.
ergenlik çağına girdiğimde hala günahsız olduğumu düşünmek benim ilk günahım oldu.
Kuzenimin konuşan bebeğini çalmıştım.
Okula başlamak.
hatırlanmaz çünkü (bkz: ilk aşk) gibi değildir.
doğmamız.