bugün

entry'ler (239)

yan flüt

Beş yıldır kursuna gitsem mi diye düşündüğüm alettir. Seneye kesin gideceğimdir.

kızlar boyunuz 165 cm olsun yeter

Bana göre gayet ideal. 1.80 kız görüyorum. At mı besliyoruz lan ? Benim boyum 1.85, kız dediğin gelecek göğsüme yaslanacak. 1.80 kız topuklu giyse bana kafa atar. He 2.05 lik adam 1.80 lik ile çıkar anlarım ama.

Her neyse bir kitapta bir laf vardı;
yatakta bütün kadınlar aynı boydadır

akit tv nin selahattin demirtaş a köpek demesi

Dinime küfreden müslüman olsa durumudur. Ama yine de güzel haberdir.

köy deki insanın bombalara bakış açısı

bu nasıl başlık lan beynim yandı. ne alaka şimdi şehirdekilerin bombadan korkması ile köydekilerin bombaya duyarlı davranması ?

orta asya

efendim "central"kelimesinin bir anlamınında orta olduğunu bilmeyen cahillerin laf attığı söz öbeğidir.

ankara patlaması nasıl olmuş olabilir

t: bombayı nasıl geldiğini merak eden kişi beyanıdır.

kendimi şahsi fikrimi söylüyorum yaklaşık 1-2 hafta önce efkan ala çıkıp mardin de bir yerde operasyonlara başlanacağının haberini vermişti. yüzlerce kişi de bölgeyi terketmişti eşyaları ile birlikte. O sırada eşyaların arasında (örneğin bir koltuk) normal bir aile ile anlaşıp bomba gönderilmiş ve ankaraya ulaştığında da örgüt elemanları tarafından alınmış olabilir. benim şahsı fikrim

tek kurtuluşun orducu sosyalizm olması

Çözümün Nasyonal Sosyalizm olduğu gerçeği yanında solda sıfır kalır. Bu saldırıyı anti militaristler değil etnik bozuntular yaptı.

demirci mehmet efe

Yürü bre demirci de Mehmet efem,
dağlar yürüsün.
Hainleri,çaşıtları;
korku da bürüsün.

samsung galaxy a8

Her şey eyvallah da 615 ne demek ya? Sen androidsin bebeeem en az 800 serisi lazım.

boyu 180 cm den kısa olanlar sözlükten çıksın

Hadi erkek neyse de 180 altı kız mı olur lan ?

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

"ben doldurur, ben içerim
günah benim kime ne ? "

kitap okuyarak zeki olacağını sanmak

Hangi kitabı okuduğun ve hangi manada zeki olmak istediğin üzerine düşünülmesi gereken konudur. Eğer ki ben bana matematik soruları, paradokslar, fizik soruları vs. soran ve benim de cevapladığım yahut üzerine düşündüğüm bir kitaptan bahsediyorsak iq seviyemi yükseltebilir. Ve bu da zekamı arttırır. Bildiğiniz üzere farklı farklı zeka çeşitleri var. Ama bunların neye göre yükseldiği hakkında kesin bir kanı yok. Ha belki zeki olmazsın ama bilgin olabilirsin eğer biraz da mevcut zekan varsa bunu bir fikir haline getirir entelektüel olursun. Benden bu kadar bb.

sözlük kızlarının takım elbiseye bakışı

Arkadaşlar bir erkek olarak yazmayayım dedim ama dayanamadım. Abi öyle adamlar atıyorsunuz ki pijama da yakışır onlara. Amma bir erkek olarak erkeğe yakıştırdığım en güzel giysi şövalye zırhıdır. Net. Abi inşallah moda falan olur da alırım 5-6 tane giyerim.

omurgasızlaştırılmış türklük

"Kudreti geçmişindeki müktesebâtından kaynaklanıp da islâm medeniyeti çerçevesinde serpilip yeşermiş Osmanlı Türk kimliğini taşıyan bir milletiz."

Türklüğü nasıl omurgasızlaştırdıklarını anlatıyorlar herhalde. Türk Türk'tür. Türk islam ile yücelmez hatta Tengrici dönemde olduğundan oldukça aşağı bir konuma gelir. islam Türk ile yücelir. Ki tarihe bakarsan yücelmiştir de. Biz ne islam ne de osmanlıyız biz yalnız ve yalnız Türk'üz.

şeriat gelirse şutlancaz sanan ateist

Şutlanmazsın şutlanmasına da zina ettiğin için sopa yemeyi göze alamayacağın için kendin kaçarsın. Bozuk arapların bozuk kültürü. iyi güzel enternasyonal ayağı yapıyorsun da kültürel ırkçılık da bile yeri yok bu kürt ve arapların.

ibrahim yoldaş

Bir Türkçü olarak çok beğendiğim ve anlamlı bulduğum bir şarkıdır. Hayatını da araştırdım ibrahim kaypakkaya'nın helal olsun diyorum ne diyeyim. Ama şaka maka öldü gitti o da diğer ideoloji kurbanları gibi denişik bir olay sözlük.

vikings

Abi şaka maka savaş sahneleri hariç zevk alamadığım dizidir. Büyük olayların çoğunu biliyorsun. iskandinav tarihi ile ilgili kitap okuduğum için üzüleceğim hiç aklıma gelmezdi.

köpeğe kendini becerttiren kadın

iğrençtir.hayvan istismarı olduğu doğrudur. lakin nedense yabancı haber sitelerinde örnekleri olmasına rağmen bir yaptırım uygulandığını görmedim. Double standart talks again.

alex vs hagi

Hagi Türk futbolunun gördüğü en büyük şerefsizdir. Bunun tartışması olmaz. Bu herif kadar karaktersiz bir herif gelmemiştir. Ha iyi oynar o ayrıdır. Lakin önce insan olabilmektir mühim olan.

hangi kiza teklif etse reddedilen erkek

Lisede benimdir. Ama ciddi yaptığım 5 tekliften 4'ü kabul edildi lise hayatım boyunca. Zaten Fm'de de istediğim oyuncuyu alırdım her türlü. Bir ara acayip paraya ihtiyacımız var Haftasonu arkadaşın babası yurtdışında 1 aylığına arkadaşın yazlığa arkadaşın babasının arabasıyla gideceğiz içki falan alacağız. Satan yeri buldum falan ama bizimkiler de olan para da ancak benzin ve orada kalacağımız 2 gündeki yemeğimize falan yeter. Ailemden para almama rağmen aldığım para da orada harcanacaklar ancak bize birer bira almaya yetiyordu. Zengin bir arkadaşla iddaaya girdim 70 lik votkasına. Ben bir öğle arasında 35 kıza çıkma teklifi edecektim. Zilin çalması ile birlikte başladım olaya. Öğle arası sonu zili çalmadan önce son teklifimi de yapıp üstüne bir erkeğe teklif ettim. 7'si düşünmem lazım demişti. 1 ders sonra müdürün yanında aldım soluğu. Kızlardan biri gitmiş sadece Allah'tan. Her neyse azarı falan işitmiştik ama votkayı da almıştık. Gerçi dandik marka almıştı ama olsun.