bugün

en azından özgüven sahibidir.
beğeni için seçenek sunuyordur.
hiç yoktan iyidir.
özgüveni tavan yapmış ve güzel bacaklı hatunların gördüklerinde ''çok şükür'' demelerine vesile olacak, görüntü kirliliğine neden olan anti çevreci.
heves etmiş giymiş ne güzel işte. yaşlılığında " bir kere mini giyemedim hayatımda " demez en azından.
gerçekten güzel vücutlu kadında bile olmayan, gereksiz özgüvene sahip kadındır.
iğrenç sarkan yağlı göbeğine rağman ısrarla dar badi giymeye çalışan bayanla aynıdır, görüntü kirliliğidir, ya kendini restore etmelidir ya da bu diyarlardan çekip gitmelidir.
çok şişko, çok zayıf, selülitli ya da diz kapağında yamukluk olan bacağına rağmen bacaklarını sergileyen kadındır. özgüven sahibi olduğu kesin.. ama boşu boşuna bi özgüven komik oluyor.

evli ve 2 çocuk annesi vasat görünümlü bi kadının adriana lima'ya bu güzelliği neye borçlusun demesi gibi bi şey bu. abla ne yapacaksın sen güzelliğin sırrını. elde malzeme olmadan o kadar güzelleşebileceğini mi sanıyorsun?

adriana da "kendinize güvenin ve kendinizi sevin" gibi bi şeyler dedi nezaketten. ne diyecekti "abla sen kusura bakma ama poponu da yırtsan benim kadar güzel olamazsın" mı diyecekti?

neyse efendim.. ben, bu göz zevkini bozan kadınları görünce hep o konuşmayı hatırlarım. çok zyıf bacaklarda deforme olmuş gibi bi görüntü oluyor genelde. o yüzden çok zayıf bacaklılar illa mini giymek istiyorlarsa taytla filan giyin. direkt açmayın. iskeletor gibi duruyor.

bi de ben 100 erkeğe sordum (abim, arkadaş çevrem, kuzenlerim filan) erkekler sevmiyorlar öyle zapzayıf bacakları. hiç mini giymeseniz daha çok sevinirler yani size öyle diyeyim ben. böyle bacaklarla giyecekseniz şayet yapmayın şu eziyeti.

klasik örneklemelerime geçecek olursam;

(bkz: kate moss)

bu kadını bi abarttılar bi abarttılar nedir yani anlamıyorum. çok afedersinizde dötüme benziyor diyeceğim de dötüm öyle çirkin değil. neyse bu kadının ne vücudunu ne yüzünü beğenmiyorum. sadece giyim tarzı çok iyi.

görsel

(bkz: amy winehouse)
sen sadece şarkı söyle emi? giyme ulan bi daha mini etek filan! sabah sabah midem kalktı ya..

görsel

(bkz: nicky hilton)
kilo al sen. kilo alınca güzel senin bacakların nicky. sıfır beden sevdasını bırak. güzel kızsın. amy ve kate gibi umutsuz vaka değilsin. hadi kızım.

görsel

bizde gülşen var ama onun bacaklarını gösteren adam gibi bi fotosunu bulamadım. bacaklarının yamuk olduğunu biliyor o yüzden hep yandan poz vermiş yatarak filan ya da bacak bacak üstünde.. öyle herkesin bacağı güzel görünür. nicole kidman, cameron diaz gibi dümdüz dur bakayım nasıl ezik görünecek o vahim bacakların.

kısacası, bacaklar bir kadının velinimetidir. türk erkekleri, pek sık görmedikleri için tutku derecesinde severler onları ama yamuk olanları sevecek kadar da değil. e yuh yani!.. hadi bacaklarınıza dikkat edin kızlar.
özgüveni yüksek bayandır. iğrenç! olması kimseyi ilgilendirmeyen bir durumdur, kimseye güzel görünmek gibi bir mecburiyeti yoktur. yok arkadaş ben sütun görecem diyorsan kafanı çevirmen gerekir.
içinde ne olduğunu bilmediği özgüveni olan kadındır.
(bkz: amy winehouse)
birinin bacaklarının ne kadar iğrenç olduğunu henüz söylemediği kadındır. (bkz: görüntü kirliliği)
en azından abazalar bakar diye düşünen kadındır.
(bkz: özgüvenin tavan yapmıs hali)
abaza bakacak da ona pek iyi görüntü veremeyeceğinden dolayı bacaklarını saklaması gerektiğini düşünmeyendir. erkeklerin yeni sünnet olmuş gibi paytak paytak yürüyüp şortla "0" bacaklarını sergilemekten utanmamaları gerekmesi gibi o da yola açık bacak izlemek için çıkan abazanın göz zevkini düşünmek zorunda değildir. "beğenmiyorsan bakma kardeşim" denir hatta "beğeneceksen de bakma da insanlar rahat etsin" denir.
Şişme babaanneye siyah fileli çorap giydirmekten farkı yoktur.
özgüveni tam kadındır, tamam kızmayın tam değilse bile tam'a yakındır. ille de ironi yapacaksak, ille de başlık açacaksak daha mantıklı seni beni ilgilendiren konularda konuşalım denilesi başlıktır.
düzgün bacaklara asla sahip olamayacağını kabellenmiş,manen kadınlık hislerini tatmin eden kadındır.özgüven göstergesi de denilebilir.
iğrenç bacaklarından çok cinsel uzuvlarına güvenen kadındır.
uzun uzun felsefe yapmanın gereği yok. cevap belli;

(bkz: sana ne)

bakımsızlığa eleştiriyi anlar ve desteklerim ama biçimine laf söylemek mallıktır...
kendine her şeyi yakıştıran kadındır. çarpık, yamuk bacaklıyı ne yapayım ben ? hobitse kadın hepten iğrenç bir durum. 1.75 falan olsun mümkünse.
kendisiyle barışık kadındır. başkalarına bacaklarını sergilemek için değil, canı istediği için giyiyordur miniyi. evet görüntü kirliliği yaratıyordur belki, ama bu da kendisinin değil, bacaklarına bakanların sorunudur. bu nedenle de nickynin, amynin bacaklarına bakmak yerine bi miranda kerr e bir alessandra ambrosio ye bakılmalıdır efendim. görsel
kimseyi ilgilendirmeyen bir durumdur. yaşlı amcaların şortun altına uzun çorap giymesinden daha iyidir.
yakışmıyorsa giymemeli.başkasına yakışanın sana da aynı olacağı yakışacağı gibi bir durum yok.
verdiği zaman eleştiren bir çok adamın "ohhş" diyip sevişeceği kadındır.
güzel bacakları olup da mini etek giyen kadınla hiç bir farkı yoktur. sonuç olarak mini etek giyen kadındır.