bugün

entry'ler (1077)

erkekler

KAPATILSIN.

hotchner from bau

SENSiN LAN TROLL YILLARIN YAZARIYIZ BURDA.

zalllabi vs turabi

ZALL ALIR ÇÜNKÜ O ZALL TURABi SÖZLÜKTE ANCA ÇAYLAK OLUR ONU BiLE OLAMAZ.

isminde ömer olmayan faruk

boştur ne ömer olabilir ne faruk o yarım bir insandır.

koştuktan sonra boğaz ağrısı

ay ben hep koşarım valla bakın ben koşuyorum hep koşuyorum ne kadar sportif biriyim aynen kanks sensin.

üstteki yazarın derdi nedir

yoo gayette üni mezunuyum ve çalışıyorum. sen çok önyargılısın aşko.

kan tutan kasap

belli ki yeni nesil trol.

sevişmek bir nevi spor mudur sorunsalı

hakkını vererek sevişiyorsan evet en iyi kardiyodan iyi bir kardiyodur. ama yok öyle mal gibi yatıyosan değildir. kızlar öyle dümdüz yatmayın azıcık hareket lazım.

kendisini kafası çalışıyor sanması. aahha mal.

erkek libidosunun aslında düşük olduğu gerçeği

ya cidden o kadar doğru ve yerinde bi tespit ki. helal.

söyleyecek çok şey varken susmak

söyleyeceklerinin bir şeyi değiştirmeyeceğini anladıysan zaten susarsın. ben mesela susarım. bir şey canımı mı sıktı konuştukça büyür içimde o. susunca insan içindeki sesleri de susturuyor o neden susmak iyidir.

iyilik meleği sanki bana. bence vicdan mastürbasyonu yapmaya çalışmak derdi olabilir.

kız sevgilinin basılırken inlememesi

belki de sen iyi basamıyorsundur. basmak ne demekse.

uludağ sözlük

eskiden daha kaliteli bir yerdi, şimdilerde ergen dolmuş. başlıklar boş kısa kısa yazılar. burası eski dönem yazarlarıyla birlikte bambaşka bir yer olabilirdi. olamamış maalesef.

sözlük kızları nasıl ürüyor

sporla.

evlenince yapılacaklar listesi

akşamları huzur içinde evimizde oturmak, yemek yapmak, saat sıkıntısı olmadan birlikte vakit geçirmek. spontane çıkılan tatiller vs vs uzar gider.

yaratılan

gayet güzel olmuş bir dizi. eksiklikleri var ama böyle böyle öğreneceğiz bu tarz diziler yapmayı

ziya büyük şerefsizsin

ihsan içim ezildi seni izlerken nasıl güzel bir oyunculuktur öyle erkan beyciğim.

aniden gelen izmir e gitme isteği

Hep var olan istek. Hep de var olucak istek. 7 yıl yaşadım izmir'de orda okudum... Vazgeçilmesi zor bir yer.

tatminsizlik

Ne kadar tatmin olursan şu an tatmin olduğun seyler de senden esirgenmeye başlar bunu bilirsin. Tatminsiz ol ki daha fazlasını versinler en olmadı var olanı korusunlar.

sözlük kızlarının çeyizleri

Yıllar önce buraya bir iğnem bile yok yazmışım ama ya şimdi. Her şeyim var ve 7 ay gibi bir sürede insan hayatının aşkını bulunce gerisi çorap söküğü gibi geliyormuş.