bugün

an itibariyle başlatılan izmir zirvesi. 24 haziran 2007'de yapılması planlanmaktadır. bilgiler ortam butonunda bulunmaktadır. detaylı bilgi almak isteyenler lütfen markasiz veya nostradomuz isimli yazarlara ulaşsındır. geçen zirve gibi eğlenceli geçmesi umuttur.
(bkz: 27 ocak izmir de tanisalim kaynasalim zirvesi)

önemli edit: 24 üne çekilmiştir. bir günden bişey olmaz*

bağlantı kurmak için tel:05462565543 *
gelme ihtimalimin bir hayli yüksek olduğu zirvedir.
yavas yavas sekillenmeye baslayan zirvedir.
'ben yeniyim ama çokta yüzsüzüm, koşa koşa gelirim önden yerimi kaparım' dediğim zirvedir.
gelirsem orda pek bi utangaç pek bi yalnız kalıcağımı düşündüğüm için katılamıycağım zirve olucaktır.*
her turlu geliorum dediim zirvedir.
ucsuz bucaksiz, bir dunya ozel mesajla, bu kadar milleti ikna ettikten sonra, bir problemle karsilasip gelemezsem iste o zaman cok ironik bir seyin yasanacagi zirvedir.
bir ay bir süre olmasına rağmen paso reklamı yapılası zirvedir. çünkü zamanın nasıl geçtiğini hepimiz bilmekteyiz ve insanların unutkanlığını da tabi.
büyük bir ihtimalle katılacağım zirvedir.
katılım sayısından an itibariyle memnun olmadığımız zirvedir. keşke şöyle bir 30 kişiye uluşsaktır. ayrıca gelmek istiyorum demek yetmez, ortam butonuna isminizi kaydedindir.
bu yaz keşke izmir'e dönebilseydim de katılabilseydim dediğim zirve.

(bkz: goodbye blue sky)
katılmayı her şeyden çok istediğim zirvedir... zira sözlüğün en asosyal, kimseyi bilmeyen yazarı olduğum için herkesle tanışmak isterim... hele ki izmirli hemşerim, güzel insanlarla... 23'ünde olacakmış... 24'ünde de yds var... olsun a.k... sokayım yds'ye... inşallah orada olacağım zirvedir... *
e saat 21:00 de açıkhava'da duman konseri var dediğim zirvedir.. onu da organizasyona katsa mısınız acaba ?
yine klasik bir beddua olan ve izmir zirvelerinden ilkini düzenlerken de sözylediği bedduayı okuyacağımdır:
-kumrunuz yiyemeden yere düşşün;
-kilimanız çalışmaz olsun;
-gevreğinizi martılar kapsın;
-boyozunuz boğazınıza dursun;
-zangoçlar kulağınızın dibinde çanlarını çalsın iişallah; gibi bir beddualar silsilesinin gelecem diyipte gelmeyen yazarlara söyleneceği zirvedir. (bkz: baracuda)
saatini de değiştirdik sizler içindir. bizler burada sizler için varız izmirliler sloganıyla başlayacağımız ve çevre kentlerden gelen çeşitli yazarlar gerekçesiyle saatini 13:00 a çektiğimiz zirvedir. daha da katılmıyorsanız yuhara artık. en sonunda evinizde yapacaz o olacak artıkdır.
hedef; orada buluşup bir iki saat bir şeyler içtikten sonra malum yaz zirvesidir kendileri, kordonda tur atılabilir mekan değiştirilebilir daha neler yapılabilir nellerdir.
sözlük tarihinin en ilginç zirvesi olmaya adaydır. saatlerce nostr abi ve ben neler yapabiliriz diye düşünmekteyizdir. ilginçlikler silsilesi sizleri bekliyor olabilir. haberiniz olsun kaçırmayın.
aman efendim ne demek ne demek deyip 2ye bölünüp katılmayı istediğim zirve. belli olmaz belki turneye çıkarım. *
katıldığım zirve, ama fikren... zira izmir'de yazlar gerçekten de bi başka olur*.
"ayy ne vardı bu pazar olsaydı da şimdi muhabbetin tavan yaptığı ortamda bulunsaydık" diye düşündüren, takvime baktıran zirve. neyse geri sayıma devam ediyoruz. kaldı 21 gün.
Kordon' da çimlerde bitmesi kuvvetle muhtemel olan zirve.

izmir' de herşey başka olur, hele ki zirve olursa tadından yenmez.

(bkz: türk genci tanışmak ister)
http://www.medyaetegi.com...en_buyugune_az_kaldi.aspx

şeklinde bir linkle internet aleminde de yankı bulan zirvedir.**
hakkımda gelmeyecek dedikoduarı yayılan zirve. asparagastır inanmayın efendim. ölmez sağ kalırsam izmirli sevenlerimle buluşucam. * o kadar pazar olsun diye tuttrdum hemde benim için saati erkene almışlar katılmamak olur mu? *
pek cazip gelmeyen zirvedir.
özgürlük toprağı biricik memleketimde yapılacak olan zirvedir. kaçırmamak için büyük gayret sarfedeceğim.