bugün

ne kadar seni sevmediğimi iddia etsem de aslında sana deliler gibi aşığım. oraya buraya çatıyorum, senin yokluğundan. evet sana söylediklerim yalandı 4 yılda senden vazgeçememişim şimdi nasıl beklersin ki bunu. keşke sesimi duyabilsen, ben seni yine özledim.
ortaokulda sosyal bilgiler hocası 70 verince ağlamıştım. hoca şaka 100 dediyse de durdurabilene aşk olsun.

şaka maka tam malmışım şimdi sıfır alsam yine ağlamıyorum. *
yazın ortasında burnum akıyor ve deli gibi hapşırıyorum.
tüm gün telefonum titredi sanıp, boş ekranı gördüm. yalnız mıyım la ben.
ben aslında allahım. n'oldu, zoruna mı gitti.
itiraf ediyorum: sıcaktan sol bacağımla şeyimin arası pişik oldu.
huzurluyum, evimdeyim televizyonda son ses iron maiden flight 666 dönüyor ve ben buz gibi kavun kesip peynirle yiyeceğim.
askerlik sıkıntı değil, vatanı korumak. askerlik koymuyor ama tek başına aileden uzak ta zor geçiyor sözlük
şiir yazmayı bıraktım sözlük.
itiraf ediyorum, az önce koca bir tepsi dolu baklavayı ben bitirmedim.
Gorundugumden cok farkliyim .
hep kaybeden oldum, itiraf ediyorum.

(bkz: loser), ingilizce ifadesi anlamsal dinamiklerinden dolayı daha uygun kaçabilir tabi bana.
2 saat kadar önce dışardan 'iMDAAAAĞĞĞT ÇiĞĞDEEEEEM iMDAAAAĞT' diye bağıran bi bayanın sesini duymama rağmen dışarı çıkmadım. hala vicdanım sızlıyor. bi yandan da olayı merak ediyorum ayrıca.
yalnızım ve çok yalnızım hatta öyle yalnızım ki sigara içerken başkasına uzatamıyorum kendim yakıyorum sigaramı müziğimi kendim tekrar çalıyorum. napayım bilmiyorum birilerinimi davet etsem gelir mi ? başka memleketten. öyle yada böyle bu böyle aylarca devam edecek. ne yapılması gerek peki ? koltukla öyle uyum sagladım ki artık koltugun renginde elbiseler giymeye başladım ellerim klavye tuşlarının rengini almaya başladı. bu arada o,f harfleri silindi bile .. itiraf ediyorum yalnızlıktan bir türlü kurtulamıyorum. yoksa ben mi tercih ediyorum yalnız kalmayı ? her nasıl karar veriyorsam ve neden yalnız kalıyorsam , bazen seviyorum bu halimi.
evet!
itiraf ediyorum
babam telefonda konuşurken nefes alamıyorum
kısa çaplı sinir krizi geçiriyorum.
edit: sanane la baba benim sinir benim sana noooluyoda eksiliyon?
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
bazen bazi anlarda kendimi igrenc sarkilarda kendimden gecmis halde bulmuyorum.
bazen bazi anlarda kendimi igrenc sarkilarda kendimden gecmis halde bulamıyorum.
bazen bazi anlarda kendimi igrenc sarkilarda kendimden gecmis halde bulabilirim.
itiraf ediyorum zekama çok fazla güveniyorum. hatta o kadar fazla güveniyorum ki, şimdiye kadar oturup ders kitabı açıp okudum desem yalan olur. boyuna dersi dinlediğimle geçtim.(elektronik müh) ve itiraf ediyorum kaldığım derslerdende bu kendime güven yüzünden kaldım.
itiraf ediyorum;

Sanki o putmuş gibi,
Hayat sırf buymuş gibi,
Hem aç hem tokmuş gibi,
Hem var hem yokmuş gibi,
Ben ona resmen aşığım,
Onu benden almasınlar,
Bize bulaşmasınlar,
Arayıp sormasınlar,
Kıskandırıp durmasınlar,
Ben ona resmen aşığım...
yaşıma göre küçük gösteriyorum.
gizemli bir yazar seri artı oy vermiş ona saygilarimi sunup gülümsüyorum ve merak ediyorum kim acep.
korkağın önde gideniyim. her şeyden korkuyorum. *
itiraf ediyorum Selahattin Eyyubi ve hitler gibi bende yahudilerden nefret ediyorum.