niran ünsalın güzel bir şarkısıdır.

deli bir sevdadayım yanıyorum
gururum yerlerde ağlıyorum
yangınım sönmedi
fırtınam dinmedi
ağlamak hasreti dindirmedi
yangınım sönmedi
fırtınam dinmedi
ağlamak seni getirmedi
itiraf ediyorum seni senden istiyorum
alev alev duman duman için için yanıyorum
çaresizim zaman zaman gözlerini arıyorum
biten bir aşk için böyle acı çekilmez
giden sevgiliden artık vefa beklenmez
bir gün gücüm biterde isyan edersem
beni o isyankar sevdalara gömün
(bkz: oy vermeyi unutan yazar)
http://www.youtube.com/wa...c9tYo&feature=related
(bkz: isyankar sevdalara gömülmenin dayanılmaz hafifliği)
yıllar geçse de eskimeyen, her dinlediğinde iç acıtan, enfes bir aysel gürel eseri
çok güzel şarkı, niran'ın en güzel zamanları. müzik değişir, dönüşür. ve de kadın elinde baltayla arabaya saldırır ya işte o klip budur.
gelmiş geçmiş en güzel şarkıdır.
niran unsal' in sesini sonuna kadar kullandigi harika bir sarkisi. sonuna kadar dediysek oyle avazi ciktigi kadar degil efendim, yorumlayisindaki guzellik, inisler-cikislar... sozler zaten dokunakli. butun bunlar da bu sarkiyi sanatcinin en guzel eserlerinden biri yapiyor.
matematik geometri ölsün istiyorum.
çarkıfelek adlı yarışma programında çarkın bir köşesini dolduran yer. *
itiraf ediyorum ; peynirciks bugün sözlüğe girişte " bana canım de " dedi. canım benim...
biraz önce arkadaşımın biri düşüncelerimi sofistike buldu. çok şaşırdım. bunu yapmacık anlamında mı yoksa karmaşık anlamında mı kullandı bilemedim. üzüldüm yapmacık anlamında kullandıysa ama.
Cümlenin başına konulduğunda karşındaki insanı heyecanladıran, ama sonunda hayal kırıklığına uğratan söz öbeği. (bkz: sikseydin daha iyiydi)
başlığa ayak uydurmak istiyorum.
(bkz: ben şarışınım)
Biraz yalancı olabilirim, etraf pembeleşsin diye ama bana inan sarhoşken hep çok sahiciyim!
amcanın kızı eski sevgilimdi...
dün gece barda tanıştıgım bir adamla seviştim...
şu sözlük nickimden kurtulamıyorum. nefret ediyorum senden larumi ama yapacak bir şey yok.
seni seviyoruz larumi
(bkz: #13623019)
içerken osurmayı seviyorum.
itiraf etmek: evet ben göründügüm kadar güçlü degilim kötü bir ailede dünyaya geldigimi aslında kendimi o kadar güçlü hissetmedigimi ama öle imiş gibi yaptıgımı....ama söz veriyorum ki ben bu dünyaya neden gelip nereye gittigimi çözecegim diyen dervişin ifadesidir..:)tümden gelim....
itiraf ediyorum: şu an bibrshh'deyim.
ŞiMDiYE KADAR ÇIKTIĞIN EN ZEKi KiŞi BENDiM Bi DAHA NAH BULURSUN BEN GiBiSiNi.
belki çok garip ama 25 yaşındayım hiç evlilik, çocuk hayalim olmadı.
kendimi ilerisi için hep bekar ve mutlu hayal ediyorum. evlenmek bana hiç iyi gelmeyecek sanki. hep böyle düşünüyorum.
tek derdim paçayı kurtarmak. yüksek lisansımı bitirip, işten eve döndüğümde tv karşısında şarap yudumlayarak uyuyakaldığım anı hayal ediyorum. o tatlı yorgunlukla huzur içinde uyumak.
ooff çok mu şey istiyorum sözlük.
çok hoşlandığım dünyalar güzeli hatunun benden haberi olmamasına üzülüyorum aynı zamanda kendime
- lavuğa bak hatuna bak!

denmesini bile isterdim fakat çok uzak ihtimallerdeyiz be sözlük.

"bir ihtimal daha var"