bugün

entry'ler (601)

coen biraderlerin en iyi filmi

neredesin be birader.

(bkz: o brother where art thou)

yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

maxi61: bilgisayarla ilgili 2 yıllık bir bölüm mezunu

19 mayıs 2014 internetin yavaşlaması

uydunette pek hissedilmeyendir.

sakallı kadının eurovisionda birinci olması

içinde vision geçen bir yarışmaya sadece ses ve şarkı yarışması diyenleri bize göstrmiş eli öpülesi kadın.

odtü bahar şenlikleri 2014

istanbulda olmamdan mütevellit odtü kimliğimi isteyen ankaralılara kiralayabileceğim etkinliklerdir.

çiğ köfte

migrosta satılanı içinde bol miktar kıl barındırdığından bir ara baya soğumuş olsam da iyi bir çiğ köfte her zaman iyi bir dost olmuştur.

komagene ve serince güvenilir mekanlardandır.

yazarların çalışma odalarının olmazsa olmazları

çalışma odası. olmadığında zaten çalışma odası da olmuyor zaten.

ecemcix

kesin bilgi güzel değildir.

inşaata kaçan topu almaya giden cesur yürek

inşaata kaçan voleybol topunu almaya giden kızımızdan şanslıdır.

sözlük yazarlarının itirafları

yedinci nesil yazarım. sözükte bir çok insanla tanıştım. sırf burda cirit atan ergen tayfayı bilgilendirmek için istatiksel bir bilgi vermek istedim. amacım kimseyi fiziksel olarak rencide etmek küçük görmek falan değil ama sözlük kızlarının yüzde 99'u çirkindir. bunu bilin istedim. demem o ki burda saçma salak entryler girmek yerine dışarıda aynı şaklabanlıkları yapsanız daha güzel bir kızla tanışma ihtimaliniz çok yüksek.

not: "bak ben güzelim" falan gibisinden fotosunu yollayan olursa onlara cevaben doğru açı doğru ışıkla ben bile güzel çıkarım.

sweet lady

(bkz: sweet lady nin teyze çıkması)

24 saat açık olan üniversite kütüphaneleri

odtü'nün olmadığı listedir. hafta içi 23.30'a kadar açıktır.

gerçi 24 saat açık olsa millet havasızlıktan ölür herhalde. sonuçta gece fotosentez yapamayacak bunlar.

allah neden türkçe kuran yollamadı sorunsalı

o zamanlar türkçe bilen sayısı az olduğu için gerek duyulmamış. şimdi olsa ingilizce çıkardı orası ayrı. ama TR patch bulurduk her halükarda.

kardeş payı

metin ali feyyazlı bölümü iyiydi cidden onun dışında yer yer senaryoda kopukluklar laf olsun diye çekilmiş yerler de mevcut.

matlab

offline processler için gayet ideal programdır kendisi.

iki tane sikimsonik kodu kafası basmadığı ve dersi geçemediği için bu programı kötüleyenlere hatta yazlımcılarına bela okuyanlara benden gelsin;

keşke ölseniz.

ulan senin beğenemediğin program senin abaküsle 1 milyar yılda yapacağin işi 1 saniyede yapıyor.

acıkınca kola içmek

denenmiştir. %100 çalışmıyor. hala açım.

ya sevişirsin ya geri iterim kararını ver

malafatüsü ile beyninin yeri değişmiş kişi beyanatı.

gece 03 00 da ateşlenen sigara

günün herhangi bir saatinde veya dakikasında ateşlenen sigaradan farkı yoktur.

ayrıca roket mi bu kardeşim ateşliyorsun. sigara yakılır.

1 60 boyundaki kızların çok güzel olması

yatakta eğreti gelin gibi durduklarından çok da önem arz etmeyendir. yine de 1.75 altı beyler için uygun olabilir.

pisagor kanunu

olmayan kanun. doğrusu için (bkz: pisagor teoremi)