bugün

entry'ler (863)

kızlardan kızlara tavsiyeler

ataerkil sistemin kadın modellemesine ve o modellemeden çıkan entrylere biat etmeyin hemcinslerim.

bu başlıkta sanki tavsiye verenler kadın değil, erkek!

edit: ek.

erkekleri seksi gösteren kıyafetler

grease'deki danny zuko (bkz: john travolta) gibi giyinmiş her erkek şüphesiz ki seksi görünecektir.

(bkz: deri ceket)
(bkz: dar beyaz badi)
(bkz: siyah darımsı pantolon)
(bkz: converse)

alternatif olarak;

(bkz: siyah bot)

ermeni soykırımı yapılmıştır

doğruluğu kanıtlanabilirse özür dilenmesi gereken bir durumdur.

yalnız, klişe olacak ama üniversitedeyken tarih bilgisi çok gelişkin bir ermeni arkadaşım vardı. (bkz: benim ermeni arkadaşım da var) ben, ermeni soykırı konusunda bir karara varmakta nötr kaldığım için, onun fikrini almak istemiştim. "sen soykırım konusunda ne düşünüyorsun var mı yok mu" diye sorduğumda, "öyle bir şey olduğuna inanmıyorum" demişti. savunmaları da daha çok türk tarihçilerin anlattığı yöndeydi ve hayır asimile olmamıştı.

gangnam style dansı yapan akpli

göktürk ii dünyayı terk ederken, mutluluktan dans eden akplidir. başlık ekşi'den araktır.

http://www.youtube.com/watch?v=3_jRBeoLOOE

hoşlanılan kızın sizden hoşlanması

(bkz: hoşlandığınız kızın sizden hoşlanması)

başlık anlatım bozukluğu itibariyle, herhangi birinin hoşlandığı kızın tüm sözlük aleminden hoşlandığı izlenimini yaratmaktadır.

yorum: bu da başlığı açan adına üzücü bir durumdur.

(bkz: grammar nazi)

pkk

hem adına çalıştığını iddia ettiği halkı, hem de türk askerlerini vurur.

ne idüğü belirsiz kanlı örgüttür.

çin de türk bayraklı tişört giymek

(bkz: risk budur)

uludağ sözlük

uzun bir süre sonrasında ilk kez uğradığım sözlük.

çok ciddi değişimler gerçekleşmiş. kadınların daha fazla sesi çıkıyor; sevindirici. daha da ilginci, dünün en beğenilen entrylerinde "kürt" başlığı altında bir yazarın "insandır, insan insan insan" entrysi bulunuyor.

şaşkınım sözlük.

küfreden kız

bolca bulunur çevremde.

tanımı yaptığımıza göre, insan sinirlendiği öfkelendiği durumlarda şiddet gösteremediğinden bunu diliyle ifade etme ihtiyacı duyuyor. ses tonu değişiyor, tükürükleri saçılıyor etrafa, bir nevi ağızdaki tüm kaslar çalışıyor böyle anlarda ama öyle bir durum var ki küfürlerin hepsi cinsiyetçi. özellikle dildeki erkek egemen yozlaşmayla yakından tanışıksanız, bu küfürler sizi rahatsız ediyor. ezberlenmiş küfürleri savurmak istiyorsunuz ama bir kadın olarak bakıyorsunuz, karşınızdaki adam dışında "herkese" küfretmişsiniz. anasına, kardeşine, teyzesine.
pezevenk desen, kadın satan anlamında, adam gocunmuyor.
piç desen, yine anneye gitti küfür.
adama seni sikerim desen, hiç gocunmuyor, ya "neyle?" diye soracak(evet küfrün birinci anlamına bakıyor, he ben sana o kadar sinirlendim ki seninle sevişmek istiyorum gibi algılıyor)
ya da, "tamam" diyerek pişkin pişkin sırıtıyor. daha da nefret ediyorsunuz, öfkeleniyorsunuz ama nafile.

demem o ki. kadınlar için sıkıntılı bir durum. öfkenin sözsel ifadesine ihtiyaç duyuyorsunuz ama edemiyorsunuz.

arda kural

geçmiş olsun dileklerimi ilettiğim oyuncu.

o değil de çok şaşırdım yahu. hem leonardo di caprio'ya benzeyen tipinle gönülleri fethet, hem büyük bir yıldız olma yolunda tüm özellikleri barındır; fakat en sonunda talihin oyununa gel.

çok eşliliğe karşı olmayan yüce bayan

(bkz: cool story bro)

kirli sakalın kızlar üzerindeki etkisi

yüzün yakışıklılığına göre değişir. adam tipsizse, kirli sakal maganda izlenimi yaratır.

biscolata erkeklerini görünce sulanan kız

(bkz: asmayıp da besleyelim mi)

normaldir.

bir polis kadin

çok cesur bir yazar. erkek yazarların sinirlerini bozmak için var. severek takip ediyoruz.

edit: yakışıklı kavramını yalnızca kaslı erkeklerin oluşturduğunu zannetmem. biscolata erkeklerinin özelliği hem yüzlerinin aşırı yakışıklı olması hem de kaslı olmaları. öyle.

biscolata erkeklerini görüp hala nefes alan erkek

vatan hainidir.

biri hepimizi(erkek-kız) sabun yapsa ya.

yavru kedi gören kız tepkileri

"oyyyyyyyyyyyy ölürrrrüm ben şanaaaa hanimişşşşşş aman da amaaan yeriiiiiiiiiiiiim"

(bkz: kedilerin dna mutasyonuna etkisi)

tayt da giyerim şort da kime ne diyen kız

cevap bile vermeden istediğini giymesi gereken kızdır.

diyanetin zaytungu yalanlaması

(bkz: espriyi açıklamak)

mayalara söylenebilecek en ağır sözler

yazıklar olsun. hani uzaylı medeniyetiydiniz. hani!!!1!

21 aralık 2012 kıyametin kopmaması

hayal kırıklığına uğratmıştır. doğum günümü bile özel gün olarak saymadığımdan, şimdi her gün -daha bir- birbirinin aynısı.