bugün

üye olanların saçmalamak suretiyle itiraf ettiklerini sandıkları internet sitesi..!
aralarında gerçekten çok ilginç olanları vardır..
ferrole'nin de itiraflarının yayınlandığı site.
platonikim kısmında ;

11 nisan salı günü, saat 13:52:26 da taksim burger king in önünde beklemeye başlayan, sonra 13:53:18 sularında sağ ayağıyla başlayarak yürüyen pembe ceketli, içine beyaz body giymiş, kırmızı ayakkabılı, yeşil iç çamaşırlı, beline kadar sarı, uçları siyah saçlarıyla adeta çöldeki bir vaha gibi olan kız..sanırım sana aşık oldum..bu güzelliğin karşısında ne yapabilirim..ben kim miyim? tabii ki o sırada tam üstünden geçen uçakta şöförün arkasındaki koltukta oturan mavi gömlekli, sivilceli, kocaman gözlüklü, burnunu karıştıran adamım..sen sol ayağını mazgala attığında ben de sana gülümsedim üstelik hapşırdım bütün uçak bana baktı ama sen bakmadın! lütfen beni bul..inşallah sen de itiraf.com müdavimisin..

tarzında itiraflar olan cici site.
ilk bakışta hayatın gerçekleri sandığınız sonra bir kaç bin kişinin yaşadıklarını tüm insanlara genellemenin yanlış olacağını düşündüğünüz, önceleri bağımlılık yapan* sonra her güzel şey gibi onun da bir sonu olduğunu kabul ettiğiniz site.
azeri versiyonu için

http://www.etiraflar.com/
neredeyse her gün girdiğim , çoğunun itiraf olmaktan çıktığı , ülkelerin özelliklerinin bile tanıtıldığı bunun neresi itirafsa artık ama içinde güzel,spontane olayların da olduğunu düşündüğüm web sitesi.
türkiye'de ilk kez denenen itiraf sitesi.
son zamanlarda yazılanların büyük bölümüne inanmamakla beraber abd'de tez konusu olduğu iddia edilmektedir.
amerika birleşik devletlerindeki http://www.notproud.com isimli sitenin bir nevi taklididir.
üyelerinin çoğunun-hepsi değil- online mastürbasyon yaptığını, bir kısmının da narsist olduğunu düşündüğüm bir acayip dikkat çekme, kompleks giderme sitesi.arada bakıp okumak eğlenceli olmakla beraber, genelde yapacak daha önemli işler çıkabilir.
işyerinden düzenli girildiğinde teknolojidekilerin bloke koyduğu komikçi site
bir aralar kendini okutan ama artık dejenere olup insanların sade hikaye yazmasıyla eski popülerliğini kaybeden site..
beğenilen itirafların oylama yapma isteği uyandırdığı site.
(bkz: itirafcıların aslında demek istedikleri)
bastırılmıs duyguların özellikle kadınlar tarafından bolca abartılarak ortaya cıktığı gereksiz site.. yok ben simdiye kadar 100lerce erkekle yattım hepside hede hodoydu yok hepsini peşimden kosturdum.. gibi itiraflarında olduğu ve insanın kardesim ammada atıyolar dediği site...
`ohoobizgeckaldik; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 27; il: Adana
Üyelik bilgilerim kısmına tıklayıp, bana asıl itirafımı unutturacak olan dumura uğradım. Neee? 27 mi?! Aman Allah´ım! Ben evde kalmışım!`

şekilinde bir yazı yazıp yaşını üyelik bilgileri olmasa bilmeyecek geri zekalıların ve bunu itiraf diye yayınlayanların salaklaşmış sitesi. ilk zamanlarında böyle değilmiş.
(bkz: itiraf com da kendisini arayan insan modeli)
platonigim bölümünde aptal saptal şeyler yazan site,şirinlik yaptıklarınımı sanıyolar acaba.
asıl adı "kolpa com" olması gereken site.
üyelerinin çoğunun magmada yaşadığı site. *
neyi kime itiraf ettin kardeşim ,itiraf dediğin ilgili merciğe yapılır,bir internet alanına itirafla tatmin osurukla fırtına yaratmaya benzer.
insanların hiç kimseye söyleyemedikleri her şeyi fütursuzca söyleyip rahatlamalarını sağlayan sanal günah çıkarma sitesi.
azeri bir kızın itirafı * şaka olduğunu umuyorum:

azerikizin; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 23; il: istanbul

Ay balam sana olan eşkim o kadar büyük ki. Azerbaycan'dan Marmara Üniversitesi Matbaa´yı kazanıp senin öğrencin olmam bir rastlantı değil bence. Yaradan kavuşmamızı istiyor. Özümü özüne değdirmek istiyorum Lütfü.
bu sitede yazılanların %80' i hayal ürünüdür. yapmayı istedikleri ama yapamadıkları şeyleri yazan insanlarla dolu, bu şekilde hayali de olsa kendilerine yakıştırdıkları rolleri oynuyorlar. bir çeşit yalan sitesi işte.
can sıkıntısına iyi gelen site. açın,okuyun,gülün,feyzalın ama fazla da bızıklamayın tadında bırakın magmaya inmeyin yeter.
ülkede ne kadar çok kafayı kırmış insancık varmış dedirten, yazanların çogunun süzme salak oldugu lafa girişinden belli olan *, g noktası merkezli itirafları kabak tadı vermiş, falancayla sevişirken tatmin olmadım ama yalan söyledim oda havaya girdi, filancaya gıcıgım kahvesine tükürdüm gibi itiraflar barındıran sitedir.