bugün

entry'ler (44)

sözlükte yazmanın amacı

Kullanıcı adımı şifremi hatırladım. Şimdi de 13 yıl önce ne kafadaymışım onu okuyorum. Keşke daha çok entry girseymişim.

topuşt

Bir çok özeliği içinde barındıran kişileri tanımlarken kullanılabilecek sıfat tamlaması...

mehmet topal ı forvet arkası oynatmak

En iyi savunma hücumda başlar sözünün tamamen yanlış anlaşılması . Allahtan hiç kimse en iyi hücum organizasyonları kaleci tarafından başlatılır falan demiyorda Volkan'ı forvette görmüyoruz.

türk kızı

Adına 06.04.2006 ile 07.02.2013 tarihleri arasında 9295 farklı zamanda , 9295 kere yazılar yazılan, bu ekranda en azından 9295 kere ulan bu nasıl bir şeyki diye düşünülüp her seferinde farklı bir sonuç doğuran düşünceler silsilesinin , ete kemiğe bürünmüş hali.

Edit : Ben düşünüp yazana kadar 9297 oldu :).

galatasaray

Tüm ülkenin Balık hafızalı olduğunu tekrar tekrar ispatlayan kulüp.

Olay: Oyuncusu kokain kullandı diye eleştiri alıyor ve ceza alması isteniyor.
Hatırlayalım : Daum kokain kullandığı için ceza aldıktan sonra Türkiye'de diğer büyüklerimizden birini çalıştırdı ve omuzlara alındı.

Olay : Cemal Nalga
Hatırlayalım : Adam Beşiktaş'a transfer oldu

kuzenini yeğenim diye tanıtan insan evladı

kuzen Fr. cousin
a. Teyze, dayı, hala veya amcanın erkek çocuğu, erkek yeğen, böle. eee?

erkekleri çekici yapan meslekler

Hurafenin sözlük anlamı. Mesleği çekici yapan erkek olur ama meslek erkeği çekici yapmaz , yapamaz.

sevişmek isteyen kızla sevişmeyen erkek

arkasından kesin gay diye konuşulmuyorsa bende bir şey bilmiyorum.

bekaret önemsizdir diyen kız

Kaybettiği zamanki sevgilisine karşı hissettiklerini sormak lazım. Sıradan biriyse tamam ama eğer değilse kocaman bir yalan oluyo bekaret önemsizdir cümlesi.

ok sitesindeki sorulari cevaplayan doktor

insanlara anlatacak tonla hikayesi olan çakma Haydar Dümen.

askerdeki kocayi aldatmak

Kadın ne bilsin askerliğin ne olduğunu. Erkek erkeğe saygı göstermezse kadın hiç göstermez. Ben askerdeki adamın sevgilisiyle yatmam arkadaş.

galatasaraylı olmak

Kıskanılmaktır.

bu kupayı görenler parmak kaldırsın tişörtü

Kimin fenerli kimin Gsli olduğunu entrylerinden anlamamızı sağlayan tişört.

mutlak gol pozisyonunu kurtarmak

Böyle bir şey esasen yoktur. Mutlak gol pozisyonunu sadece kaçırmak mümkündür.

annenin cok hosuna gidecek davranislar

Anne diye seslenmekte fazlasıyla yeterli sanırım..

facebook un 7 nci harikası türk kızı

insanların ne hakla kendine bu şekilde hakaretler ettiğini pek anlayamadığım antipopulist olmak için çırpınanlara bir malzeme daha vermiş gerçek antipopulist.

evi su basması

Gece uykundan herhangi bir sebepten dolayı uyandıktan sonra yürümeye başlayıp ayağının banyoya henüz varmadan ıslanması durumunda ağızdan çıkacak ""Has.....!!"" kelimesinin bir numaralı sebebi

turk olmayi onemsemeyen turkler

Eğer diğer milletlerde de varsa bu milliyetini önemsemeyen insanlar belki kabul edilebilir bir durum ama Türk olduğumuz için önemsenmediğimizide unutmasak iyi olur görüşündeyim. Dünyalıyız hepimiz evet ama bazıları daha dünyalı işte. Etrafımıza biraz dikkatli baksak onlarca insan görürüz dünyanın başka topraklarına şu veya bu sebepten dolayı alınmayan. Hani dünya hepimizindi o zaman ben neden alpleri veya niagarayı veya herhangi güzel bir denizi göremeden öleceğim.

colder

daha soğuk demek aynı zamanda.

öğrenciyi azarlarken söylenen sözler

Kardan adam olur, sizden adam olmaz. Siz sınav mınav kazanamazsınız, kazansanızda gidemezsiniz üniversiteye. Niye çünkü benim dersimden geçemezsiniz.