bugün

müzik bilgisinin hat safhada olduğunu ve müziği çok sevdiğini düşünmeme sebep olmuş yazar
müzük konusunda pek bir bilgili olan ve sohbet etmek için heves eden insan.
kombi markasını hatırlatır nick. anlamı ne ola??
Bir kıskanç düdük markası.
Babalar gibi sağlam yazar,yeni pişirilmiş mercimek çorbası tadındaki user..
içli, hisli, duygulu, ana kıymeti bilen yazar.
inatçı ama anlayışlı sözlük yazarı *
babafingo'lu entrysi ile beni gülmekten yerlere yatıran yazar.*
an itibariyle asist yaptigim yazardir. okunasi yazardir.
(bkz: ferrole underground arabesk mix) adlı albümünü merakla beklediğimiz yazar.
arabesk şarkıları ve de onların tarihçeleri hakkında çok iyi bilgi sahibi olduğu düşünülesi şahıs. damardan mı alıyo ne???

edit: aklıma gelmişken bu arkadaş aynı zamanda http://www.itiraf.com a da yazan bir itirafçı. rumuz ise aynı.
(bkz: sozlukteki bursa erkek liseliler)
http://www.itiraf.com da ferrole nin haricinde başka bir nickle daha yazan ve bu nickin bulunması durumunda isminin altına onlarca entry girilme şansı olacak damar adamı.
elestirinin kolay bir sey oldugunu zanneden, sozluk formatinin sinirlarinin disina tasan insan. bilmeden konusmanin hos karsilanmadigini hatirlatmak istedigim, elestirdigi kisiden daha bagnaz olmayi basarmis insan. ne demisler, bin dusun bir konus. yaa, bos konusmamak lazim.
fakirlikten reklamında kedi oynatan kombi markası.
ayrıca iyi bir yazar..
beşiktaşlı olması ve bekir coşkun'u takip etmesiyle tanınan aynı zamanda üst seviyedeki müzik bilgisi ve arabeskçi kimliği ile ön plana çıkan renkli yazar..
ne yazdığını bilen, farkındalığı yüksek, şuuru açık, insanı baymayan faydalı ve güldüren entryleriyle varlığına müteşekkir olduğumuz zat-ı muhterem. burdan kendisine el sallıyorum.
aydınlanmak isteyene ışık saçan yazardır kendisi,ayarlarını ezici bir uslup kullanarak diil,eğlenceli bir uslupla verir ,kısacası varolan bilgisini üstünlük taslamak için diil gerçekten öğretmek amacıyla kullanır...türkçe yi doğru kullanmak konusunda danışılabilecek bir kaynak olduğu kuşkusuzdur..kendisine güvenini saldırı amaçlı kullanmamasından da zeki ve kompleksiz bir yapıya sahip olduğu sonucuna varırsak ki vardık,saygılarımızı sunmamak enayilik olur...sunuyoruz,en azından benimkileri kabul et abi ,söz bir daha bayan demiycem...neden?çünkü türkçe de -bayan- diye bişey yok
26 subat 2006 fenerbahçe beşiktaş maçı hakkında sözlüge yazdıkları ile gerçekleri tüm çıplagı ile ortaya koyan, okumaktan zevk aldıgımız kardeşimiz.
2000. entry'sini tebrik ettiğim yazardır. pardon hakaret ettim; beşiktaşlı yazardır.
bir kez daha, herkes gibi nice 2000 lere dediğimiz, sözlüğün vazgecilmezi, besiktaslıların yüzakı, sözlüğün abisi, delikanlı yazar.
bir kombi markasıdır.yok değildir diye mesaj çekerse iplemem...
not:ayrıcana öyle bir fanatiklik ki daha önce eşi görülmemiştir.
tanınması gereken, hakkında abuk sabuk konuşulmaması gereken, vay ben 3-5 enry yazdım bana yorum yaptı denilmemesi gereken, diyorsa bir bildiği vardır denilmesi gereken, kendisi ile beşiktaş maçlarına gidilmemesi gereken, eğerki illa da gidilecekse arkasında durulması gereken, yine maç esansında arkasında bile olsanız kritik pozisyonlarda cenin pozisyonunda yere yatılması gereken, fazla deşilmemesi gereken, kendisi istiyorsa anlatan,sohbetine doyum olmayan, kritik zamanlarda kritik saptamalar yapan, her seferin "aga ben demiştim!" diyecek kadar haklı olan ama asla ben demiştim demeyen, karşı tarafın anlamasını bekleyen, süper tatil yapılan, eğlendiren, misafirperver, bir evin bir oğlu, aslan parçası, güneş tozu! Bu direk rekjam oldu ama yalan yok, walla...
fb taraftarı hakkında aynı fikirleri paylaştığımız kişi.
artık çareyi siyasete atılmakta, parti kurmakta gördüğü sanılan yazar. tek çekincesi solun toplam oyunun yüzde 25'i geçememesidir. yani tek başına iktidar olma ihtimalinin azlığı rahatsız etmektedir onu. yine de sağdan oy alabileceğini kendisine garanti ederim.
(bkz: çareyi sosyal demokraside aramak)