bugün

4. nesil yazar. Ya da 4.5 da olabilir.
virginia woolf entrysi beni baya düşündürmüş nesildaş. rumuz ise süper.

ben de ksk_coolboi seviyeli sohbete ne der acep?
bazılarına verdiği ayarlar fazla kaçmış olacak ki şu an için çaylak olan yazar. en kısa sürede dönüp şişlemesine ve ölümcül vuruşlarına devam etmesini diliyoruz.
son zamanlarda adam akıllı entri giren ender yazarlardan biridir. adam akıllı dememin sebebi ise yeter artık dedirten, can sıkıcı gelen bu başlıklara ve birbirinin hemen hemen aynısı olan, bilgi vermekten uzak, insanların kişisel egolarını tatmin etmek için girdiği entrilere karşı sağlam bir duruş sergilemesidir.
düşünceleri ile dikkat çeken yazarlardan. hoş gelmiş ayrıca.
(#2463623) nolu entrysi üzerine denilecek pek bir şey olmayan feraset sahibi olmasi gereken kişi.

edit: entry silinmiş.
kampanya furyasına bir yenisiyle katılan ve kampanyanın ilk gönüllüsü olan yazar. *
islamın son kılıcı allahın aslanı olan yazardır.çizdiği bu yolda inatla ilerlemesini takdir etmekteyim.

(bkz: allah ıslah etsin)
çaylak yapıldığını telefonda öğrenip hayalkırıklığına uğradığım ve az evvel bütün yazılarını tek tek inceledeğim yazardır ama gerçekten yazardır(roman yazmaktadır) ayrıca islamın son kılıcı gibi ünvanlara layık görülmüş olmasına çok güldüğümdür, bu adam ki bütün dinleri bilen ve hepsine inanan, dinlerin özünü kavrayan azınlıktandır, ayrıca kendi nickaltına yazı yazmayacak kadar da sağlam bir duruşu vardır, cevap vermek için bile olsa!
biran önce sözlüğe dönmesini temenni ettiğim yazardır. bir türlü çaylaklıktan kurtulamıyor, sözlük o olmadan eksik. bırakın adamın peşini, düşün yakasından da rahat rahat yazsın. bazı bazı çekişmelerimiz oldu tabi ama doğru dürüst yazan ender nesildaşlarımdan biridir.
an itibariyle 3* entry'si bulunan bir yazarcan.
kendisine olan merakımdan uyumakta zorluk çekip, güzelim uykumu harap edip, sözlüğe geri dönmeme sebebiyet vermiş, hem cool hem de istanbul...

nevizadede görüşmek dileğiyle..
*
yeni gelen ve birden ısınıverdiğim yazar. hoş şeyler yazmaktadır.
dini bütün, islam bilgini, ulema.
hayırlı tezkere insanı.
sözlüğe hiçbir katkısı olmadıgı düşünülen yazar. ironidir alaydır derken farkında degil ama bir yıgın gereksiz baslık olusturdu. neden gereksiz? zira sözlük bilgi ve eglence deposudur. forum degildir.
(bkz: cakma levi s giyen ikinci sinif insan)
gibi saçma başlıklar açan yazar.
(bkz: dördüncü nesil çaylak) * * *
çaylak olmuş bir arkadaşımız.* yazık valla.*
acaba ne zaman silik olur?*
uludağ üniversitesi "sazan avcılığı ve sazancılık" dersi hocası.*
helalleştiğim asker kişisi. 12 ay sabırla beklenecek kişi. su gibi gidip su gibi gelmesi beklenen dost..

(bkz: yolun açık olsun)
insanın damarına basan tipler vardır ya hani, senden kötü bir söz almak için çırpınır, hakaret eder, özelden mesaj atıp, muhahaha efekti bile yazar. işte nick altına yazı yazma tenezzülünü gösterdiğim zat da böle biri. gammazlık statüme takmış bir de, onu kaybetmem için elinden geleni yapacakmış. ona yardımcı olacak mod arkadaşları buradan uyarıyor, bu arkadaşı da allaha havale ediyorum.

hamiş: he bir de beni bu kadar kaale alıp, sürekli mesaj göndermen egomu şişirdi, eyvallah.
celebrity olsa da kurtulsak dediğimiz yazar bünyesidir.

-bak valla lan benim için celebritysin
zenci nickini aratmayan yazar(dı). çaylak olmuş. allah kurtarsın.
tüm entryleri ışığında rahatlıkla söyleyebilirim ki bir dördüncü nesil minibüs şoförü ama köktendinci değil.