bugün

bir versiyonu da uludagsozluk'te mevcuttur.
slm, asl, cam varmi?
(bkz: bi siktir git)
slywitch kişisinin paler e sürekli attığı mesajlardır. neymiş köpeğim olacakmış da gezdircekmişim onu , çıks çıks çıks.
kadını etkileyebileceğini düşündüğü en "bomba" cümlesini içeren mesajlardır; ve lakin ne kadar bomba olduklar aşikardır. bazen duygusal, bazen haşin, bazen gönül adamı kokan laflar olmakla birlikte hepsi riyadır en nihayetinde!
internette, erkeklerin attığı mesajlardır...

şimdi; internet diyoruz da, amk koca bi derya internet... neresinden geliyor bu? babama internet dersen, anlamaz. hea internet oturmuş bizim oğlana mesaj atıyor der...
hangi siteden geliyor? önemli olan bu...
şimdi bi erkek olarak attığım mesajları paylaşayım sizlerle... genel olarak;
- merhaba...
- güzel sözmüş...
- tek geceliğine kaç para istersin...
- iyi yazmışsın...

çok farklı mesajlar atmıyorum yukarıdakilerden... ama bunları nerelerde atıyorum?
merhaba ve güzel sözmüş siberalem tarzı yerlerde...*
iyi yazmışsın ya da benzeri bir şey sözlüklerde...* yok yani bi entry e bakıp, kilon kaça demedim hiç...
tek geceliğine kaç para istersin, bu da evliyimamauygunum gibi yerlerde...

şimdi insanlar sizinle yerine göre konuşur. misal bak, hatunla normal konuşuyorsun, cafedesin ya da parkta elinde simit doaşıyorsun...
- ben de rte'nin bu tutumu hakkında kaygılıyım zira götümüze girmesinden korkuyorum bu olayın..
derim...
ama hatunu s*kerken;
- küçük *rospum benim, derim... öyle de manyağım ben, sapkın fantezilerim var...

velhasıl kelam; nerede bulunduğunuzla alakalı olan mesajlardır...
abuk subuk arkadaşlık sitelerine, ilgi cekmek için yırtınan kızların ekledikleri resimlere yapılan yorumlardır. biçok kızın kendini angelina julie sandığı bir ortamda bazı erkeklerin de kendini brad pitt rahatlığında hissetmesi normal olsa gerek.sağa sola acayip resimlerini ekleyen bayanların karışlaşacağı türden mesajlardır. eklemezsiniz resminizi abazalarda atlamaz bu kadar basit . ama yok ben uyduruk bi site kendimi teşhir ederek bişeyler umacak kadar muhtacım diyosanız elbette ilgi görürsünüz ama nerenizle ilgilenirler orasını bilmem.
-yha bu ne tatlılık ?? Bişi sorcam sen hayatın tadı falan mısın ? * *
+ selam ben mahmut.
- selam ? hayırdır eklemişsin ?
+ seni mahallede gördüm senden hoşlanıyorum.
- deme ?
+ ciddiyim çok hoşsun.
- gay mısın olm sen ?
+ ne gayı gay nedemek ?
-slm, isim neydi?
+erkeğim ben, vakit kaybetme.
-ok, by.
(bkz: selam)

hep erkek mi lan? direk 'yiğişek mi ?' diye atlayan kızlar yok mu sanıyorsunuz?

(bkz: ben bunu gördüm)
gelen kutusu (1)
<konusuz>
naber lan yarraam. hehehe.

<yanıt>
olum necip manyak mısın nesin, msnden yazsana. hem ne bu yarrak marrak, ne ayaksın sen ?

<yanıta yanıt> *
ya değişiklik olsun dedim bi de burdan yazayım dedim. can sıkıntısı insana neler yaptırıyo ya. cam açsana la msn'den.

xxx kişisi görüntülü konuşma için arama yapıyor.

(yanıtla) (kapat)

(bkz: la bi siktir git)
--tanışalim mi pişman olmayacaksın

**ben olmam da sen olabilirsin

--ben osman

** ben süleyman

--başarılar

** sinava mı girioz yarrağim

--....
- adın çok tatlı. rent a car ımız var, x yerde yaşıyorum. macera perestim senden mesaj bekliyorum. bu arada 24.

+ arkadaşım o isim unisex. erkeğim anlayacağın, bak sülün gibi delikanlısın çok şükür ki yaşında gençmiş, etrafında kız mı yok lan?

- yaş, ne yaşı?

+ (eeöö peki!)
bazıları bir çift iltifat edip cümle yazmaktan bile acizdir, direkman msn adreslerinin yanına webcam sex yazarlar. çok ayıp.
muhteviyatı, yazan kişinin karakteri ya da karaktersizliğiyle dogru orantılı olan mesajlardır. takdir edersiniz ki herkes bir değildir, o yüzden ön yargılarımıza da yenik düşmemeliyiz.
-slm, camara aç. * * *
+kısa ve öz: bsg!!!

tüylerim hazırola geçti...
-slm bebek.
-mrb, uff be ne kase, bunca senelik yoğurtçuyum böyle kase görmedim.
kardeşim tamam ben de erkeğim ama ayıp be böyle laflar!*
x- gerçekten böyle bir etkiniz * var mı ?

-- var anacım denemek istermisin."bsg"

not:beni acaip şekilde, bu şapşalı maymun etmeye teşvik eden bir sorudur. çok uykum vardı uğraşmadım. uykumu bir alayım dünya kaç bucakmış görecek allahın izni ile. * *
kız mısın.
reel hayatta bir bayana selam dahi verememiş,bırakın yanına gitdip konuşmayı uzaktan bile bakışmak onun için bu kadar lüks olabiliyorken,sanal ortamda hiç olmadıkları kadar cesur,arsız ve oldukça açıklar.

aslında kişi ( bence) sanal ortamda oldugu gibi görünür çünkü çekinmesini ve kendini geri çekmesini gerektirecek bir sebep yoktur.
kasmaz,utanmaz ne istiyorsa ve nasıl istiyorsa o şekilde davranır.
hani sanal alem diye nitelendirdiğimiz dünyanın içindeki insanlara guvenmiyoruz ya,güvenin arkadaşlar zira oldukları gibiler.

birebir görüşmenin ve tum görüşmelerin pc başından yapılacak olmasının verdiği rahatlık ile erkeklerin arsız yönlerinin dışa vurumudur bu mesajlar.

(bkz: camda soyunur musun)
(bkz: uçurayım mı seni bebeğim)
(bkz: evli misin grup yapalım mı)

gibi gibi... sürer gider bu.
cevap vermemeniz gereken mesaj türüdür, rahatsız eden nitelikteyse tabi. cevap verilmemesi gerekenlere örnek verelim:
"gözlerimi;
gün ışığını, bir bebeğin yüzünü, bir kadının gözlerindeki sevgiyi görmemiş bir adama verin.
kalbimi;
kendi kalbi ona acı vermekten başka bir şeye yaramayan birine verin.
sızınle tanısmak ıcın bana bır sans verın msn zystemofadown_mes@windowzlive.com* eklersn sevinirm"
-cevap verilmemiştir. belli olduğu üzre, şiir kısmı kopyala yapıştır, alttaki iki satır kendi yazısı. çok şey söylemek isteyebilirsiniz ama kendinizi yormayın...
daha beter bir başkası için;
"bana huzur verecek tek şey o iki bacağının arasındaki et parçası"
-buna da cevap verilmemiştir. ne cevap vereceksiniz ki buna? küfür mü edeceksiniz? gereksiz...
bir de cevap vermeyi deneyelim bakalım:
"merhaba bahar gozlu nasılsın nasıl gidiyor hayat" (soru işareti bile yok. ama biz yine de cevap veriyoruz. acaba ne olacak?)
"merhaba,
iyiyim, teşekkürler. siz nasılsınız?" bakalım cevabımızdaki ciddiyeti anlayacak mı?
"tsk ederim bahar gozlu senden her mesaj geldigin bahara calar her mevsim" (hı hı evet..) devamında cevap verilmez tabi.

bir de inatla cevap vermediğimiz mesaja örnek verelim:
1. mesaj: "slm"
-cevap verilmez.
2. mesaj: "merhaba nasılsın"
-cevap verilmez
3. mesaj: "ii geceler needen bi cvp atmıyosun ya hayalet gibisin amk "
- ahah cevap verilmemeye devam.
4. mesaj: "merhaba nasılsınn" (başa sardı)
-amk dedikten sonra tekrar merhaba diyene cevap verilmez tabi
5. mesaj: "ii geceler nasılsınn" (inatçı çıktı)
- cevap verilmez.
6. mesaj: "merhaba hayatımm nasılsın" (oha!)
- bundan sonra cevap versen de ayıp olur zaten. (ignore)
+selam çok güzelsin
-ne zaman gördün?
*
kesinlikle gerçektir.

ben okudukça çok eğleniyorum, siz de eğlenin deyu koyuyorum. buyrun efem.

--spoiler--
SaBaH cigi yaGMı$ üSTüNe bır Gül MiSaLi seN GüLLer güZeLiNe SeLaM VeRSem alır mı acaBa...? Selam NaSıLSıNNN ...?

(bkz: kıro bu)

--spoiler--

--spoiler--
hadi canımmm ; insanoğlunun bu kadar güzel olanıdamı varmış * ))))))))))))))

--spoiler--

--spoiler--

bu resımdekı sen olamasın bu resımdekı anca bı prenses olbılır eger sensen demekkı sen bı prensessın
(bkz: arkadaş çok zeki)
(bkz: düz mantık)
--spoiler--

--spoiler--
Bi insan anca bu kadar tatli masum sirin vede melek yuzlu cikabilirdi masallah demekten baska birsey bulamiyorum.. Tatli bayani tanimak istesem vede rica etsem beni arkadasi olarak eklermi...
--spoiler--

--spoiler--
BiR DiLiN BÜTÜN SÖZCÜKLERiNi KULLANSAM BiLE SiZDEN NE KADAR ETKiLENDiGiMi TARiF EDEMiYECEGiMi BiLiYORUM GÜZELiGiNiZ KARŞISINDA PARMAKLARIMA HAKiM OLAMADIGIM iÇiN ÖZÜR DiLERiM, AMA BiR SiGARANIN AYDINLATABiLECEGi IŞIK KADAR DAHi OLSADA SiZi TANIMAK iSTEMEK SUÇMUDUR _?

buna ne kadar güldüğümüzü hatırlamıyorum.
--spoiler--

--spoiler--
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun, Duyduğum en derin sevgi senin eserin, Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,Ve kurduğum en güzel hayal sensin

bildiğin kopi pest yapmış. insan kendi cümlelerini döker lan.
--spoiler--

şimdi oturun halinize yanın. türk kızlarına bok atılır hep. bu adamların çoğu iğrenç, sakallı beyaz atletli herifler.
diğer mesajlara yolluyorlar, tanımadığın adamların mesajları oraya geliyor işte. neyse. sanırım hesabımı kapatma vakti.

edit: vikvikleyen kızlar hakkaten komik. katkıda bulunun salak salak, erkeklere yaranmaya çalışıp bana laf çarpmayın lan. ay itici bunlar.
"sen cennetten mi kaçtın canım ya"

apaçi vol 1.
'faillllllllllll'

bıktım oğlum. *
güncel Önemli Başlıklar