bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
bkz. verme olayını aşmış yazar.
adını nickine kodladığını düşündüğüm yazar. kibarlığı ile dikkat çekmiştir, hoşgelmiş...
çenesi düşük, sıcak kanlılık konusunda aşmış şeker bir insandır kendisi efenim. *
şimdi bu arkadaş ya meslektaş ya öss puanı süper ya mezun olmuş.

not: zirvelerin kalabalık olmasından yakınan yazar.

not2: tabiki hatırlıyorum seni.
geleceğin bürokratı. hayatının düz yazısının son cümlesi şöyle olacak;

evli ve iki çocuk sahibi olan paler, ingilzce ve fransızca bilmekte. *
öncelikle belirtmeliyim ki bu yazıdaki tüm bilgilerin kaynağı aşağıdaki entry ve akabindeki linktir:

(#3790371)
http://img103.imageshack.us/img103/666/almakhq2.jpg

gelelim tespitlere:

1) çok dağınık biridir, masaüstünden yola çıkarak.
2) rafet el roman dinlemektedir; ıyy hiç sevmem.
3) öss tercihleriyle uğraşmıştır yakın bir zamanda, ve şu sıralar yerleştirme sonuçlarının heycanını taşımaktadır.
4) pinhani de dinlemektedir.
5) özge diye bir hatunla msn den yazışmaktadır.
6) bu tahminimde pek emin olmamakla birlikte, siyaset bilmi ve uluslararası ilişkiler bölümünü yazmayı düşünmektedir.
7) didem ve tolga birbirlerini hiç tanımayan iki insandır. ve tolga ulusözlük yazarı olup, didem`in msn adresi bir arkadaştan takas usülüyle alınmıştır.
syme'le kafa kafaya verip zirve içinde zirve yapan adam.
son derece iyi niyetli ve duyarlı bir yazardır. anlamlı entrylere sahiptir.
edit: fikrimde değişiklik yok.
muhtemelen ergenlik sivilcelerini patlatan yazar.

(bkz: ergenim o halde her şeyi yapabilirim)
az da değil tam 15 gün çaylaklığa sürgün edilmiştir kendisi. sözlüğe olan inancı ve çabaları göz önünde bulundurulursa kamuoyunca bu eylem haksız bulunmuştur. yazıktır genç yetenekleri ezmeyelim. ya da ezelim gitsin nasıl olsa kimse farketmiyor değil mi efendim?
ne zaman görsem yanında en az 5 tane fransız hatun, harıl harıl bir şeyler tartısıyorlar. sonra uzaklara bakıp, dalıyorum...

neden benim yanımda o taş ablalar yerine elinde tespih, okulun ağası modunda takılan elemanlar dolanıyor?

içsel döngülerimle çelişiyordum. evet!
pis kokanlarla ancak palerin işi olur dedim sonra kendime... çöplüğüme geri döndüm.

artık kıskanmıyorum seni. fransızca konusan erkek mi olur yaa?! ıyy itici seni.
zirve dışı dakikalarca sokak muhabbeti yaptığımız halde içeri girip masada paler yazılı kağıdı gördüğümde yüzüne baka baka " bu da kimin nicki tanımıyorum hangisi bu " dediğim yazar *
bölümdaş sayılabilecek, hatta belki meslektaş olacağımız yazar.

daha birçok zirvede keskin soğukları yiyerek sokak muhabbeti yapacağımızı umut ediyorum. *