bugün

saldırıda bulunabilecek yazarlar olarak yapabileceğimiz entrylerimizle onları boğmaktır. fakat şöyle bi durum var: gitsek atıyorum "mınıza koyim inciciler" diye başlık açsak, entryleri söylüyorum:
-siktir pezevenk ben de senin a.q
-muhahah sen yenisin galiba
-gel buraya da dene

gibisinden. yani adamlara küfredemiyorsun bile.
"napacaksınız küfür mü edeceksiniz" diye soru cümlesi aklıma getiren plan. belki de zeki müren türkçesi kullanmayı denerler.
bilgi içerikli entryler girilerek adamlara * beyin kamucaklaması geçirtelim.

(bkz: kamu mensubuyum kamunuza koydurucam sizin)
(bkz: mürsel)
eger böyle bir plan yapılacaksa kesinlikle organize bir şekilde yapılmalıdır ve asla küfür içerikli entry girilmemelidir. inci sözlügün canını sıkan tek şey yapılmalıdır o da ısrarla tanım içeren entry girmektir bir kaç kere ulu sözlükten alışkanlıktan dolayı yaptım ve sonrasında "tanım yapma özet geç piç "türünden entrylere maruz kaldım.

hani diyorum ya şöyle 300 kişi olup belli bir günde belli bir saatte tanım içerikli entrye bogsak ya inciyi delirler vallahi.
(bkz: uludağ zieeeer)
entryler fransızca veya ispanyolca girilerek yapılabilecek eylem. bakın güzel fikir, değerlendirin.
(bkz: tarak gazetesi)
gerçekleştiği anda, onların da bize katılıp saldırıya bizimle beraber devam edecekleri hiç şüphesizdir.
saldırı haberi kendilerine ulaşmış.

http://inci.sozlukspot.co...ya-hazırlanıyor-toplanın/
bilgi içeren uzun entryler bu iş için biçilmiş kaftandır.
bilgi içerikli tanım girilerek yapılması gereken saldırılardır. kanımca hemen toplanılıp belli bir saatte düzenlenmelidir.
katılmak isteyenler başlık altına giriş yapsınlar.
hoşlarına gidebilecek bir eylem olacaktır.
tek yorumum. yok artık bu kadarda düşemeyiz olur bu başlığa.
--spoiler--
# bilgi içerikli entryler girilerek adamlara * beyin kamucaklaması geçirtelim.

(bkz: kamu mensubuyum kamunuza koydurucam sizin)
(bkz: mürsel)

(ifrit, 02.04.2010 17:00)

bunu yazan adam saldırsa nolur lan inciye. hasiktirsinler
--spoiler--

saldırıyı haber alan inci sözlüğün başlığında ki entrydir. *
(bkz: entell maganda) inci sözlük moderatör'ü.
seviyeyi yükselterek yapılacak saldırının planıdır.

bol bol tanım yapılmalı fitil oluyorlar. tematik çalışması yapılabilir.

ayrıca uzun yazın ibneler.
inci'ye küfür edilse olmaz. sözlükteki 'en önemli açık' giderileceğinden ötürü tanım girerek de bi'halt (saldırı hoşnutluğu) elde edileceğini zannetmiyorum.
adamlar zaten dingil hiç gerek yok. bırakın öyle kalsınlar diyesim gelen saldırı planı.
uludağ'a hiçbir faydası ve inci'ye zararı olmayacağı gibi, sözlüğümüze önemli zarar verecek plandır.

efendim o sözlükte günde 500 tane osmanlıca kelime başlığı açsanız da, tanım yapsanız da adamlar küfürlerini edip işlerine bakar, eğlenirler. fakat 100 inci yazarının ulu'ya gelmesi, sol freymin uzun süre kendine gelememesi anlamına gelecektir. sevgili moderasyonumuz bu yazarları banlarken en azından 2-3 gün geçer. ondan sonra al başına belayı hehe.
(bkz: sarışın esmer farketmez)
(bkz: uludağ siker affetmez)
(bkz: hell yeahh)*
pek ise yarayacagini dusunmesem de, madem oyle biz de onlarin deyimiyle "ziyaret" edelim inciyi. fakat bunlar daha sonra organize olup karsi ataga gecerse o zaman problem kotu olabilir.
(bkz: bir halt olmaz)
geliştirdikleri yeni yöntem sayesinde bu siteye saldırı yapılmasını imkansız hale getirmişlerdir.
dinimiz amin.
adamı si.erler * *
saldırıyı falan lafı geçin diyeceğim başlıktır. esasen kendilerinin an itibariyle sözlüğümüze bilendiği anlardayız. gerekli bilgileri de yazdım.
(bkz: inci sözlüğün saldırı planı)