bugün

entry'ler (187)

merlinhome

nevşehir merkezli bir firma.

çok faydalı olduğunu düşündüğüm, lastikli halı örtüsü diye bir ürün satıyorlar. koltuk leke olmasın diye üzerine örtü ötersiniz ya, onun halı için olanını düşünün. fiyat da uygun gelince bir adet sipariş verdim, ve 15-20 dakika sonra telefonum çaldı. arayan firma çalışanı kişi siparişi teyit etmek için aradığını söyledi, gerçekten ilgilerinden çok memnun kaldım. 3. gün sonunda da ürün elime ulaştı ve gerçekten çok kullanışlı.

web siteleri http://www.merlinhome.com tavsiye olunur.

ilk kez cinsel ilişkiye giren erkeğin ilk sözleri

oyşh boşaldım !

türkiye nin expo 2015 ve euro 2016 yı alamaması

oylamalar online yapilmadigi icin ortaya cikan durumdur. zira oylama internetten yapilsaydi, incisozluk olaya el atar, butun organizasyonlari kazanirdik.

inci sözlük

irlanda'yi birinci yapacak olan sozluktur.

ccc irlanda ccc hadi oylar irlandaya. 10 yaz 1514'e gonder.

@614 bence adam hakli beyler

gözleri kanlanana kadar sözlükte olmak

surekli atraksiyon olan bir sozlukse, normal olan bir durumdur.

yazar burada incisozluk'ten bahsetmis sanirim.

karşı balkonda sütyenle dolaşan kadın görmek

herkesin yaşayamayacağı hadise.

ayrica, caps yok mu ?

denize facebook mu düşse kurtarırsın sözlük mü

sozlugu kurtarirdik herhalde. facebook'u kurtaracak insan cok ne de olsa.

inci sözlük e saldırı eylem planı

pek ise yarayacagini dusunmesem de, madem oyle biz de onlarin deyimiyle "ziyaret" edelim inciyi. fakat bunlar daha sonra organize olup karsi ataga gecerse o zaman problem kotu olabilir.

inci sözlük

bilkentkampus'e dalarak oyle g... boyle y... lafini gercege donusturmuslerdir. basarili buldum.

insanın aşık olduğunu anladığı an

memleketten uzaktaysaniz, malum kisi msnde online oldugunda bile bir garip oluyorsaniz, o zaman asik olmussunuz demektir. gurbette olmayan zor anlar.

inci sözlük

orada yazanlara mal demek, beyinsiz demek, cahil demek; aslinda burada bu tip yorum yapanlarin ne kadar cahil, beyinsiz oldugunu gosteriyor desem, olay olur, hepiniz alinirsiniz degil mi?

birsey diyorsaniz, onu oradaki tum insanlara mal etmeyin. 3-5 dengesiz yuzunden bir hi$imla cikip da boyle dangalakca konusmayin. inci'nin yazar profilini neye gore cikardiniz ki? oraya eglenmek icin gidiliyor, ve oradaki bircok insan tahmin ettiginizden zeki, basarili insanlar, bunu bilin.

elestirmeyin demiyorum, sadece elestirirken sectiginiz kelimelere dikkat edin. evet ben de yaziyorum orada, ve orada yazanlara da selamlarimi gonderiyorum, 3-5 dengesiz haric.

cotton candy

allah rahmet eylesin.

inci sözlük

bir de surasi var:

http://forum.girondins.co...rtant-id621946-page1.html

inci sözlük

bir gece ansizin
1.bordeaux
2.barcelona
3.real madrid

http://img52.yfrog.com/img52/6467/fifayaziyaret.jpg

inci sözlük

sinir stres ilaci sozluk. simdi diyeceksiniz ki seviyesiz bir sozluk, herkes kufur ediyor falan filan.

ya formati bu iste, rahatliyor insan bildigin, girin 3-5 kufur edin yazin birseyler. siz hic kufur etmiyor musunuz ki? arada bir geyik yapmak lazim, uludag formatindan uzaklasip, o formata da arada bir dalis yapmak bence super. ha orada 5-10 entry yazdiktan sonra buraya donup yazmaya alismak zaman almiyor degil.

(bkz: ben bunu yasadim)

18 şubat 2010 atletico madrid galatasaray maçı

hadi hayirlisi. 1-1 cok iyi skor, insallah boyle biter...

alex in asisti ve güiza nın golü

ihtimali her gecen gun sifira yakinsayan olay.

18 şubat 2010 lille osc fenerbahçe maçı

bu nedir sayin seyirciler... alex cikti selcuk girdi. zaman mi gecirmeye calisiyorsun daum efendi...
(bkz: allah cezani versin daum)

bsg daum. kadikoyde 1-0 yeneriz, turu geceriz diye dusunuyosan yaziklar olsun sana!

semih'in nedir bu daum'dan cektigi be kardesim. kor musun lan daum nasil tahammul edebiliyorsun bu guiza'ya?

guiza artik gol at aq.

(bkz: okul fişlerinde daniel güiza nın kullanılması)