entry'ler (927)

imam hatip lisesi öğretmenleri

eskiden bahsedilen fotoğraftaki gibi giyinmeyenleri meslekten attıkları için mecburen açık giyinmek zorunda kalan öğretmenlerdir. Allah'a şükür o günleri geride bırakmaya az kaldı.

rte yi hapse attıran şiir

okul kitaplarında olan halinin aynısının okunduğu şiirdir yok kafasından uydurdu yok oraya kendi yorumunu katıp irtica propagandası yaptı diye dalga geçmenin anlamı yok. fakat cezaevine girerken verdiği sözü tutmuştur ve aynen şöyle söylemiştir.
(bkz: bu şarkı burada bitmeyecek)

mahkeme kararlarını tanımıyorum diyen solcu

bunu diyenler namaz kıldığı için ordudan atılan subaylar için verilen kararı gayette tanıyordu. ak parti için açılan kapatma davasında mahkemenin kararına saygı duyulmalı kararı bekleyelim diyenler şimdi mahkemeyi tanımıyor gülüyoruz sayın seyirciler. hani diyorlar ya gün gelir devran döner diye haklılar yalnız tek bir farkla bu devranın dönmüş hali. devran döndü ve hesabını veriyosunuz.

başörtüsü avcısı prof un cezasının onanması

eğitim hakkının engellenmesinin yanında öğrencilerin izinsiz fotoğrafını çektiği içinde ayrıca cezalandırılması gerekirken eksik verildiğini düşündüğüm karar.

hacettepe üniversitesi

kazanan varsa yardımcı olabileceğim üniversitedir.

sözlük yazarlarının itirafları

üzerimden bir ay önce biten öyle ağır bir tır etkisi olan bir ilişki geçti ki hala kendimi toplayamadım aldattı mı aldatmaya çalıştı mı öyle büyük bir şüphe var ki içimi kemiriyo ilk kez bir kızla çıkıyordum saftım ve en büyük şanssızlığım benim bu saflığımı kullanıcak saflığımı salaklık yerine koyacak biriydi karşıma çıkan öyle kötü bir insana denk geldim ki galiba psikolojik destek görmek zorunda kalıcam göz göre göre aldatılmaya çalışıldığımı ama bunu tesadüfen öğrendiğim için bir türlü tam gerçeği öğrenememem beynimi kemiriyor bana yardımcı olacak biri ya da birileri olsa keşke...

sevgilide olması gereken 3 özellik

asla yalan söylememe, asla gizli saklı iş çevirmeme, verdiği sözleri tutma.

hacettepe üniversitesi

bu üniversitenin hukuk fakültesini kazanan varsa akonuşmak istediğim hede hödö.*swh~ ~

2012 ygs için ne dediler

benim kupon yine yattı amına koyim
-ben

sözlük yazarlarının itirafları

biraz önce ilginç bişey öğrendim sende öğrenmek istiyorsan buyur:
2 ile çarpın, 80 ekleyin, 2'ye bölün ve çıkan sonuçtan , ilk tuttuğunuz sayıyı çıkartın.
çıkan sonuca şaşırdınız mı? kesinlikle hayır...
(bkz: 40 yapar)

geniş aile

bilal'den geliyor :sevdiceğim pasta aldım üstüne resmimizi bastıracaktım ama vakit yoltu o yüzden kimlik numaralarımızı yazdırdım.

1 nisan 2012

ali demir kağıtları dağıtıp sonra şaka lan şaka sınav haziran ayında gidin çalışın diyebilir.

habertürk

13 şehit varken ve dtk nın özerklik ilan etmesi gibi olaylar varken milenyum tarikatları konusunu işleyen kanal. aferim bravo size. kanalın genel yayın yönetmeni olan yiğit bulut'a bu güzel hareketinden dolayı bir kutu jöle hediye ediyorum. hemde en kalitelisinden.

anonymous

an itibariyle deniz kuvvetleri sizlere ömür.
http://www.dzkk.tsk.tr/

the economist

2007 genel seçimlerinde akp'ye oy isteyen yayın organı.
http://www.medyafaresi.co...-akp-icin-oy-istemis.html

lord of cort

seni çok beğendim bizim oğlan takibimdesin dediğim yazar. uzun zamandır böyle bir yazar okumamıştım. güzeeeeeelll

2 dakikada bir görme engelliye renk olun

altınokta körler derneği'nin kampanyası. sadece aşağıdaki linkteki videoyu izleyerek bir görme engelli vatandaşın çevresindeki renkleri söyleyen bir yazılıma kavuşması sağlanabilir. jotun boya nın da desteklediği bu kampanya ile artık görme engelliler hayata daha iyi tutunabilecek.
yazılımın nasıl birşey olduğu videoda anlatılıyor. daha geniş bilgiyi videoda bulabilirsiniz.
http://www.renklerherkesicindir.com/

püskevit

http://s1.directupload.ne...mages/110507/t5thw55l.swf

ygs sonuçlarının açıklanması için ne dediler

beklediğimiz gibi
fetoş

istanbul da iki yeni şehir için isim önerileri

efenim başbakanın açıkladığı projeye göre istanbul'a 2 yeni şehir yapılacaksa buraya uygun isim bulmak farzdır.
(bkz: şahmat)