bugün

doğruları duymak yegane amacıdır.

-çok güzelsiniz
*bana doğruları söyle, duymamı istediklerini değil
-amuğa bile gorum
*sert yap bana
-elini sikerim
*tamam yeter
-ağzına sıçarım
*hamdi yeter
-orospu çocuğu
*hamdi kes
-heh geldik mi?
*hamdi iyi misin?
-kes sesini göt
*iğrençsin
-kızınca çok tatlı oluyorsun.
*hamd...
-şaka lan ya****aama benziyosun kızınca
*...
-tribe bak, ifadeni sikeyim
kendini tanıyan kızdır.
istemezler, yan ceplere koyabilirsiniz.
zor bulunur herhalde.realist kızdır.
Duygusuzdur
(bkz: her kadın iltifatı sever)
(img:#87891)
o duymak istemiyor değildir. siz iltifat etmeyi beceremiyosunuzdur.
iltifat istemiyor gibi görünen kızdır.
her kız iltifat ister sadece bazıları laf oyunlarını ve laf cambazlığını sevmez.
çok bozulmuştur, fırtınalar kopacağının göstergesidir. muhakkak bu olaydan önce kızın açık bir özelliğiyle dalga geçmiştir ki erkek kişisi bunu çok yapar, kız da buna mukabil itme kuvveti uygulamak durumunda kalmıştır.
iltifatı duyunca ne yapacağını şaşıran utangaç kızdır. utangaç da değildir aslında sevmiyordur iltifatı be, sevmiyodur işte. dellendim bak yine.
takribi on beş sene sonra bu iltifatları mumla arayacak olan kızdır. *
ayy ben iltifatlardan hoşlanmıyorum bana ne olursa olsun gerçeği söyle dediğinin akabinde kendisine yapılacak iltifatlarla içten içe mutlu olacak kızdır.
iltifati samimi bulmayinca reddeden kizdir.
yalanı sevmeyen kızıdr.
Naz yapan kızdır.
(bkz: palavra) (bkz: ajda pekkan)
bütün kadınlar iltifat edilmesinden hoşlandığı için eğer hayır istemiyorum modundaysa travesti olabilir, dikkat etmek lazım.Gözden kaçan bişeyler olabilir.
genel olarak "istemem yan cebime koy" tarzı şeyler düşünülse de bu kız için, gayette iltifattan hoşlanmayanlar hatta nefret edenleri bile var. * bi kere iltifat, yani gerçek değil. "gözlerin çok güzel bağyannn" ya da bu cümlenin türevlerinden hoşlanmam ben.insan özel olmak ister. herkese söylenen klasik cümleler sinirimi bozar.

ego sorunum yok, aştım bunları. sanırım iltifatlarla egomu tatmin etmiyorum. herkese söylenen bir kaç anlamsızca cümle bana söylense ne olur söylenmese ne olur? çok sinir bozucu lan. nefret ederim iltifat eden tiplerden. yılışık olmayın adam olun biraz.

bazen gerçekten yeri ve zamanı vardır iltifatın. lafın arasında sıkıştırılır ve zekice cümlelerden oluşursa evet bu her insanın hoşuna gider. tabi abartmamak ve karşıdkine özel olmadığı hissini uyandırmamak şartıyla.
kendisini bilen kızdır. ya cidden çok güzeldir, sürekli iltifat ediliyordur veya yüzüne bakılmayacak cinstedir, o kadar salak değilim yalan bari söyleme demek istiyordur.
egosunu karşı cinsin beğenisiyle tatmin etmeyi aşmış, iltifata ihtiyaç duymayan hatundur.
hakikatlidir.
-Bugün çok şıksınız.
-Her zamanki halim.
Bu sayede öyle bir sınır koyarsınız ki yanınıza bile zor yaklaşırlar. Değil iltifat etmek hatrınızı bile sormadan geçerler. Böylece anlarsınız ki o iltifat sadece zarfmış. Çok kereler tarafımdan test edilmiştir. Bu zamanla etrafta yayılır ve çoğu erkek sizden tırsmaya başlar. Geçen gün servis o kadar kalabalıkken benim yanımın neden boş olduğunu da bunu yazarken anlamış bulunuyorum. Sanırım abarttım.
gerçekçi ve kendisinin farkında olan kızdır.
bildiklerini tekrar duymaya ya da beyaz yalanlara ihtiyacı yoktur.
bodozlama yapılmış iltifatlardan hoşlanmaz ama laf arasına sıkıştırılmış ince iltifatlarla mest olabilendir.
sanayi de ihsan usta var birde o baksındır.