bugün

entry'ler (862)

ben bu yazıyı sana yazdım

böyle gitmez.. böyle gitmiyor işte. bi yerden başlamam lazım. 01.01.2013 hayatımdaki dönüm noktam olacak.kendime bu yıl bitene kadar az bir süre verdim. umarım değerlendirebilirim. güvendiklerim yine beni hayal kırıklığına uğratacak biliyorum. o yüzden hayal kırıklığına ben uğramadan valizimi toplayıp çekip gitme vakti. geride bırakacağım seni. hayatını mahvedecek belki de kararım. alışamayacaksın.zor gelecek.ama bunu kendim için yapmam lazım.üzgün değilim hiç inan.kızgınlığım yine kendime.

ah etmek

kalbim gerçekten kırıldığında farkında olmadan yaptığım şeydir. hayatımda 3 kez ah ettim. üçününde sonucunda ahım tuttu. ah etmek de üzüyor insanı ama farkında bile olmuyorsun o anda. ettiğini çeksin diyorsun,benimle uğraşacak vakti olmasın kendi derdinden diyorsun. nitekim haklı olan ah yerde kalmıyor.

pes varken fifa oynayan ergen sürüsü

fifada gol atabilenler peste gol atamayanlardır.kazanabilmek için fifaya ihtiyaçları vardır.sevin onları.

dört günlük bir şey

--spoiler--
Ben sana bir annenin
Evladına duydugu hisleri besledim
--spoiler--

o yüzden herhalde gerçek aşkı başkasında yaşayamaz insan. bir kişiyi evladı gibi sevdiyse ve kaybetiyse bir daha gerçekten sevemiyor .

en iyi barış manço şarkısı

(bkz: bahçede hanımeli)

rüyasında akbili biten genç

yetersiz bakiye, yetersiz bakiye.

eşi hamile iken karıya gitmeyen mal

tabi eşi kendi kendine hamile kaldı o yüzden başkalarına gitmesi lazım,ne de olsa doğacak çocuk ona baba demeyecek.

bugün intihar etmeme nedenleri

elhamdülillah.

düğünlerde dolar sıçan insanlar

1 liranın kağıdı olmadığı içindir.her seferinde 5 lira atmaktansa 1 dolar atmayı tercih eden zeka işidir.zengin işi değil.

beni biraz anlasaydın

Beni biraz anlasaydın darılmazdık
Bana biraz katlansaydın ayrılmazdık

Belki sevmek yetersiz
Belki bu aşk kadersiz
Bir bilseydik şimdi biz ağlamazdık
Anlasaydık belki de ağlamazdık

Düşünceler ümitsiz
Kelimeler yetersiz
Talihsiz bu aşk talihsiz

Hani mâzi bağlıyordu
Anılar hep ağlıyordu
Hani gönlün seviyordu

Bana biraz katlansaydın ayrılmazdık

Böyle mi tanıdın böyle mi anladın
Yıllardan beri beni
Kolay mı ayrılık, unutmak, veda etmek
Terk etmek seni..
Ömrünce ızdırap, ömrünce bin çile
Çekmek istemiyorsan
Son bir defa daha dinleyip de öyle git
Sevdiğim beni..

Hala seni seviyorum
Mutluluğum diyorum
Ayrılık zor biliyorum

Bana biraz katlansaydın ayrılmazdık.
sözleri de budur.

hızlı uyuma teknikleri

sakin ol,yavaşça bırak ve yat.

hızlı uyuma teknikleri

koyun saymak.

denizli nin d si

okul yıllarından kalmıştır.a aydının,b bursanın,c ceyhanın,d denizlinin,e edirnenin.

sütyen kullanmayan kadınlar

evdedir.

ben bu yazıyı sana yazdım

ben bugün bunu anladım. sen benim içimdeki şeytanımsın. sana bu kadar yakınken neden bu kadar uzak durduğumu şimdi anladım. tam gecenin bu saatinde..
hayatım değişmiyor gibi gözükse de ben çok değişiyorum. her şeyi herkesi başka bir boyuttan görüyorum. işte bu yüzden senin kim olduğunu şimdi buldum. ne kadar özelsin oysa ne kadar güzel seninle olmak aslında. ama sen bi günahsın. sadece bana günah.. benim yasağım, benim anlık mutluluğum,benim zirvemsin. sana ulaştığım anda o zirveden dibi boylayacağımı çok iyi biliyorum. ben çıkamam o zirveye.. günahlarımı temize çekiyorum artık bir deniz kıyısında..
Arada bir gözüm zirveye takılıyor. o zirveye çıkabileceğimi biliyorum. sonra o zirveden düşüşümü görüyorum. olacakları,olmayacakları..sadece düşüncemde kalsın o zirve.düşümde kalsın.. düşümsün,düşüşümsün...ben o günaha girmiyorum.bu da benim bu hayattaki sınavım.
sen sınavını geçemedin oysaki.bende senin günahındım.sen çıktın o zirveye ve denize düştün.dalgalar benim kıyımdan aldı götürdü seni,başka bir kıyıda bir başkasının zirvesi oldun sende. herkes kendi günahından arındı işte... herkes şimdi masumken bir ben mi günahkar olayım..

ayrıldıktan aylar sonra mesaj atan eski sevgili

bir de bu var (bkz: ayrıldıktan yıllar sonra mesaj atan eski sevgili)

okulların açılmasına az kala hissedilenler

ömrün geçtiğini farketme hissidir.

3 adımda zengin olmak

belli cemaatlere üye olmak.

türk kızlarının genelde mantık evliliği yapması

Bir kadınla güzelliği için evlenmek doğruysa, bir adamla parası için evlenmek de doğrudur.Marilyn Monroe bile demiştir.

bu yazıyı babama yazdım

çocukluğumdaki kahraman babam yok artık. o yenik bir savaşçı.